-

Gjensidige Kvindeliga - Dänemark

1. Division Øst   1. Division Vest   U18 Piger DM   
Sydbank Kvindepokalen   
- Gjensidige Kvindeliga Slutspil Meisterrunde   Gjensidige Kvindeliga Kvalifikationsliga Relegatio   

Saison auswählen:

Torschützenliste

# Name / Verein Alter Spiele - - - -  - -
1
Nicoline Sørensen Nicoline Sørensen
Brøndby IF, Sturm
22 13 0 1 1161 89 13
2
Caroline Møller Hansen Caroline Møller Hansen
Fortuna Hjørring, Mittelfeld
21 14 0 3 1191 99 12
3
Rikke Dybdahl Rikke Dybdahl
FC THY-Thisted Q, Mittelfeld
14 0 2 1224 136 9
4
Sanni Franssi Sanni Franssi
Fortuna Hjørring, Sturm
24 14 0 4 1189 132 9
5
Nanna Christiansen Nanna Christiansen
Brøndby IF, Mittelfeld
30 13 0 0 1170 130 9
6
Camilla Kur Larsen Camilla Kur Larsen
FC Nordsjælland, Mittelfeld
30 13 2 2 1084 136 8
7
Tenna Kappel Bendtsen Tenna Kappel Bendtsen
Odense Q, Mittelfeld
27 13 0 3 1127 161 7
8
Cecilie Fløe Cecilie Fløe
Odense Q, Sturm
13 0 1 1142 163 7
9
Malene Sørensen Malene Sørensen
FC THY-Thisted Q, Sturm
14 0 6 1218 203 6
10
Josefine Hasbo Josefine Hasbo
Brøndby IF, Mittelfeld
18 12 2 3 944 157 6
11
Amalie Jørgensen Vangsgaard Amalie Jørgensen Vangsgaard
FC Nordsjælland, Abwehr
23 13 2 3 934 156 6
12
Louise Winter Kristiansen Louise Winter Kristiansen
Brøndby IF, Mittelfeld
32 13 1 7 925 154 6
13
Agnete Nielsen Agnete Nielsen
Fortuna Hjørring, Mittelfeld
20 14 3 5 1024 205 5
14
Janni Thomsen Janni Thomsen
VSK Aarhus, Mittelfeld
19 14 0 1 1251 250 5
15
Sarah Dyrehauge Hansen Sarah Dyrehauge Hansen
FC THY-Thisted Q, Mittelfeld
23 9 2 3 599 120 5
16
Cecilie Larsen Cecilie Larsen
Ballerup-Skovlunde Fodbold, Mittelfeld
14 0 3 1236 247 5
17
Matilde Kjeldgaard Matilde Kjeldgaard
FC THY-Thisted Q, Sturm
13 0 0 1170 234 5
18
Florentina Olar-Spânu Florentina Olar-Spânu
FC Nordsjælland, Sturm
34 13 0 0 1170 234 5
19
Olivia Møller Holdt Olivia Møller Holdt
VSK Aarhus, Mittelfeld
18 14 4 3 961 192 5
20
Emma Snerle Emma Snerle
Fortuna Hjørring, Sturm
18 12 1 4 911 228 4
21
Kamilla Ørskov Jensen Kamilla Ørskov Jensen
Odense Q, Sturm
23 13 0 3 1128 282 4
22
Julia Hjørlunde Hansen Julia Hjørlunde Hansen
Odense Q, Abwehr
14 0 7 1109 370 3
23
Sofie Bloch Jørgensen Sofie Bloch Jørgensen
VSK Aarhus, Sturm
12 4 5 729 243 3
24
Rebeka Winther Rebeka Winther
Brøndby IF, Abwehr
17 6 1 3 425 142 3
25
Sofie Lundgaard Sofie Lundgaard
Fortuna Hjørring, Mittelfeld
17 14 1 7 1093 364 3
26
Lotte Bak Christensen Lotte Bak Christensen
FC THY-Thisted Q, Sturm
14 2 5 1029 343 3
27
Mille Gejl Jensen Mille Gejl Jensen
Brøndby IF, Mittelfeld
20 8 0 3 685 228 3
28
Maria Agerhom Olsen Maria Agerhom Olsen
KoldingQ, Sturm
7 7 0 163 54 3
29
Stine Bloch Jørgensen Stine Bloch Jørgensen
VSK Aarhus, Mittelfeld
8 6 2 263 88 3
30
Beate Marcussen Beate Marcussen
FC THY-Thisted Q, Abwehr
14 3 6 962 321 3
31
Kamilla Karlsen Kamilla Karlsen
Brøndby IF, Abwehr
19 12 0 1 1072 357 3
32
Sofie Thrane Hornemann Sofie Thrane Hornemann
KoldingQ, Sturm
17 14 1 10 935 312 3
33
Cecilie Winther Johansen Cecilie Winther Johansen
VSK Aarhus, Sturm
19 14 4 6 901 300 3
34
Sara Holmgaard Sara Holmgaard
Fortuna Hjørring, Abwehr
20 14 0 1 1239 620 2
35
Sarah Jankovska Sarah Jankovska
Ballerup-Skovlunde Fodbold, Mittelfeld
20 13 0 6 1017 508 2
36
Frederikke Lindhardt Frederikke Lindhardt
Brøndby IF, Sturm
22 11 7 4 523 262 2
37
Simone Andersen Simone Andersen
FC Nordsjælland, Mittelfeld
23 13 5 3 697 348 2
38
Molli Plasmann Molli Plasmann
KoldingQ, Mittelfeld
14 1 1 1171 586 2
39
Maria Denius Nielsen Maria Denius Nielsen
VSK Aarhus, Mittelfeld
12 1 4 966 483 2
40
Linnea Borbye Linnea Borbye
FC Nordsjælland, Mittelfeld
7 5 2 134 67 2
41
Sandra Leegaard Jakobsen Sandra Leegaard Jakobsen
Odense Q, Sturm
20 6 6 0 168 84 2
42
Signe Hansen Baattrup Signe Hansen Baattrup
KoldingQ, Abwehr
19 6 1 1 476 238 2
43
Caroline Pleidrup Gram Caroline Pleidrup Gram
Brøndby IF, Abwehr
19 13 1 1 1084 1084 1
44
Julie Tavlo Petersson Julie Tavlo Petersson
Brøndby IF, Mittelfeld
30 13 0 2 1130 1130 1
45
Simone Rydahl Jørgensen Simone Rydahl Jørgensen
Ballerup-Skovlunde Fodbold, Sturm
28 5 0 0 450 450 1
46
Sofie Obel Sofie Obel
VSK Aarhus, Abwehr
22 12 0 0 1080 1080 1
47
Lykke Kildegaard Lykke Kildegaard
Odense Q, Sturm
14 1 6 1080 1080 1
48
Emma Skou Færge Emma Skou Færge
KoldingQ, Abwehr
19 14 0 0 1260 1260 1
49
Christina Ravn Nielsen Christina Ravn Nielsen
VSK Aarhus, Abwehr
14 0 0 1260 1260 1
50
Cathrine Buccat Gravesen Cathrine Buccat Gravesen
Ballerup-Skovlunde Fodbold, Mittelfeld
3 3 0 103 103 1
51
Line Røddik Hansen Line Røddik Hansen
FC Nordsjælland, Abwehr
31 11 0 6 890 890 1
52
Pernille Pedersen Pernille Pedersen
KoldingQ, Abwehr
18 14 1 6 1050 1050 1
53
Mathilde Kruse Madsen Mathilde Kruse Madsen
VSK Aarhus, Mittelfeld
13 2 5 945 945 1
54
Lærke Tingleff Søndergaard Lærke Tingleff Søndergaard
Ballerup-Skovlunde Fodbold, Abwehr
20 12 0 4 958 958 1
55
Emilie Henriksen Emilie Henriksen
Brøndby IF, Abwehr
22 11 2 1 824 824 1
56
Louise Danneman Eriksen Louise Danneman Eriksen
KoldingQ, Abwehr
24 14 0 3 1205 1205 1
57
Emilie Grønnebæk Rhode Emilie Grønnebæk Rhode
VSK Aarhus, Mittelfeld
11 4 5 584 584 1
58
Laura Guldbjerg Pedersen Laura Guldbjerg Pedersen
Ballerup-Skovlunde Fodbold, Mittelfeld
23 14 0 2 1214 1214 1
59
Laila Himle Laila Himle
Fortuna Hjørring, Abwehr
28 13 0 0 1170 1170 1
60
Signe Carstens Signe Carstens
Fortuna Hjørring, Mittelfeld
17 10 1 2 770 770 1
61
Rebekka Frost Frederiksen Rebekka Frost Frederiksen
Fortuna Hjørring, Sturm
17 9 5 2 401 401 1
62
Esther Rønn Esther Rønn
FC Nordsjælland, Mittelfeld
10 6 4 475 475 1
63
Chirine Lamti Chirine Lamti
Ballerup-Skovlunde Fodbold, Mittelfeld
25 13 0 0 1170 1170 1
64
Line Saustrup Kristensen Line Saustrup Kristensen
FC THY-Thisted Q, Mittelfeld
14 0 0 1260 1260 1