FCM Traiskirchen - SPG SV Wallern/Krenglbach
-
Toplam piyasa değeri:  80.000 €
ø-Piyasa değeri:  11.429 €
Oyuncu sayısı:  25 (4 Yabancı)
ø-Yaş:  18.1 Yaşında
Kuruluş:  01.07.2007
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
2. Frauen Bundesliga - 13. Maç günü
So, 14.03.2027 - 00:00
ARBÖ-Arena
Toplam kapasite: 3.500
Hakem: Halen açık
70.000 €   :Toplam piyasa değeri
14.000 €  :ø-Piyasa değeri
24 (1 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
9.3 Yaşında  :ø-Yaş
01.07.2023  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

FCM Traiskirchen
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Katharina Gartner 17 AUT 15.000 € ?
31 TW Sandrine Neidhardt 21 AUT 10.000 € 2025 - ?
1 Leonie Pelz AUT - 2026 - ?
27 Ulrike Freiberger 38 AUT - 2025 - ?
6 Lara Riegler AUT - 2026 - ?
14 Leonie Jäger 19 1,67 AUT 15.000 € 2026 - ?
19 Magdalena Vlajcic 21 CRO - 2025 - ?
2 OM Natascha Wurm 24 AUT - 2026 - ?
10 Nathalie Schieder 28 AUT - 2026 - ?
9 Lisa Gersthofer AUT - 2025 - ?
36 Jasmin Dorfmeister 17 AUT - 2026 - ?
4 Hannah Blaschka 20 AUT - 2026 - ?
33 Jasmin Biblekaj 19 AUT 10.000 € 2026 - ?
12 Dominika Tranzikova 19 SVK - 2025 - ?
8 Carmen Rossmann 23 AUT - 2026 - ?
17 Barbara Prokopcová 20 1,68 SVK - 2026 - ?
2 Marie Ramberger 21 1,65 AUT - 2026 - ?
22 Sophie Roadl 24 AUT - 2025 - ?
28 Jacqueline Hajek 21 1,70 AUT 15.000 € 2025 - ?
20 Anja Gausterer 25 AUT - 2025 - ?
11 Kristina Decker 22 1,69 AUT 15.000 € 2026 - ?
15 Magdalena Austerer 19 AUT - 2026 - ?
24 Azra Mašinović 22 BIH - 2025 - ?
21 Sarah Berger AUT - ?
13 Marlene Reichhart AUT - ?

Trainer şuna ait FCM Traiskirchen
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Jürgen Weber 51 AUT Trainer 08.01.2026 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
29.08.2026 SPGWK FCMT 1:1

Bilanço FCM Traiskirchen karşı SPG SV Wallern/Krenglbach
  Oyunlar FCMT Berabere SPGWK
Evsahibi 0
Misafir 1 0 1 0
Toplam 1 0 1 0

Son 5 sonuç: FCM Traiskirchen
17.10.2026 Traiskirchen SVK Wildcats 2:6
04.10.2026 FC Pinzgau Traiskirchen 2:2
26.09.2026 Traiskirchen Grazer AK 3:0
20.09.2026 Traiskirchen SG A.Klagenfurt 0:2
13.09.2026 Traiskirchen Union LUV Graz 2:6

Son 5 sonuç: SPG SV Wallern/Krenglbach
18.10.2026 Wallern/Krenglb Grazer AK 1:3
10.10.2026 Wallern/Krenglb SG Geretsb/Bürm 2:3
04.10.2026 SG A.Klagenfurt Wallern/Krenglb 4:1
26.09.2026 Wallern/Krenglb Union LUV Graz 3:0
19.09.2026 Wiener SC Wallern/Krenglb 1:2

Top 3 Gol atanlar: FCM Traiskirchen
Jacqueline Hajek 7 Katılımlar 4 Gol
Marlene Reichhart 6 Katılımlar 2 Gol
Magdalena Austerer 6 Katılımlar 2 Gol

Top 3 Gol atanlar: SPG SV Wallern/Krenglbach
Elena Grünberger 7 Katılımlar 4 Gol
Sarah Böhm 4 Katılımlar 2 Gol
Johanna Sinzinger 8 Katılımlar 2 Gol
SPG SV Wallern/Krenglbach
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
34 TW Jasmin Mühleder 24 AUT 15.000 € 2025 - ?
1 Jasmin Essl AUT - 2026 - ?
2 Joseline Mistlbacher AUT - ?
37 Fabienne Pillinger AUT - 2023 - ?
24 Jana Öhlinger 24 AUT - 2026 - ?
20 Nadine Drescher 21 1,73 AUT 15.000 € 2024 - ?
11 Anna Hötzmanseder AUT - ?
8 Lea Sophie Eckhardt AUT - ?
14 Sofia Stanisic 22 GER - 2024 - ?
23 Sarah Mühlberger AUT - ?
21 OM Leonora Elshani 25 AUT - 2025 - ?
7 Anna Wastlbauer AUT - 2023 - ?
27 Melanie Hudler AUT - ?
12 Ayoka Morgan AUT - ?
4 Emma Kreindl AUT - ?
6 Judit Wastlbauer AUT - 2023 - ?
12 Nadine Wiener 30 AUT 15.000 € 2026 - ?
13 Lena Schwetz AUT - 2023 - ?
17 Vanessa Anna Hörmanseder - AUT - 2023 - ?
29 Sarah Böhm AUT - 2024 - ?
11 Elena Grünberger 20 1,70 AUT 10.000 € 2026 - ?
10 Sophie Schobesberger 22 AUT - 2025 - ?
16 Johanna Sinzinger AUT - 2023 - ?
19 Michaela Batarilo 29 AUT 15.000 € 2025 - ?

Trainer şuna ait SPG SV Wallern/Krenglbach
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Aurelia Zeilinger 31 AUT Trainer 05.07.2025 ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt