| Canberra United |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 27 |
TW |
Eliza Evans
|
20 |
|
AUS |
- |
2025
- 2027 |
| 0 |
TW |
Charlotte Hrehoresin
|
20 |
|
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 1 |
TW |
Sally James
|
24 |
1,77 |
AUS |
- |
2024
- 2027 |
| 18 |
TW |
Coco Majstorovic
|
26 |
|
AUS |
- |
2023
- 2027 |
| 8 |
RV |
Sasha Grove
|
21 |
1,58 |
AUS |
- |
2025
- 2027 |
| 17 |
RV |
Zoe Tolland
|
24 |
|
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 12 |
LV |
Hayley Taylor-Young
|
24 |
1,61 |
AUS |
- |
2019
- 2027 |
| 3 |
IV |
Elizabeth Anton
|
27 |
1,73 |
NZL |
- |
2025
- 2027 |
| 22 |
IV |
Madison Ayson
|
25 |
1,75 |
PHI |
- |
2026
- 2027 |
| 4 |
|
Tehya Aspland
|
17 |
1,67 |
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 2 |
|
Naila Schöfberger
|
22 |
1,73 |
AUT |
- |
2026
- 2027 |
| 10 |
ZM |
Emily Condon
|
28 |
1,66 |
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 5 |
ZM |
Sarah Morgan
|
25 |
|
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 32 |
ZM |
Bethany Gordon
|
28 |
|
AUS |
- |
2024
- 2027 |
| 33 |
DM |
Nanako Sasaki
|
27 |
|
JPN |
- |
2025
- 2027 |
| 25 |
DM |
Darcey Malone
|
23 |
|
AUS |
- |
2024
- 2027 |
| 13 |
RA |
Sofia Christopherson
|
22 |
1,64 |
AUS |
- |
2022
- 2027 |
| 24 |
RA |
Caley Tallon-Henniker
|
20 |
|
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 23 |
MS |
Michelle Heyman
|
38 |
1,80 |
AUS |
- |
2020
- 2027 |
| 44 |
LA |
Kelli Brown
|
25 |
1,74 |
NZL |
- |
2026
- 2027 |
| 20 |
LA |
Lillian Skelly
|
19 |
|
AUS |
- |
2023
- 2027 |
| 6 |
LA |
Lily McMahon
|
22 |
|
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 7 |
|
Sienna Dale
|
19 |
1,60 |
AUS |
- |
2025
- 2027 |
| Trainer şuna ait Canberra United |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Antoni Jagarinec |
|
AUS |
Trainer |
01.07.2024 |
30.06.2027 |
|
| Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma |
| 08.02.2026 |
Sydney FC |
Canberra United |
1:2 |
| 10.12.2025 |
Canberra United |
Sydney FC |
2:0 |
| 22.03.2025 |
Canberra United |
Sydney FC |
0:1 |
| 15.01.2025 |
Sydney FC |
Canberra United |
2:0 |
| 27.03.2024 |
Canberra United |
Sydney FC |
1:0 |
| Bilanço Canberra United karşı Sydney FC |
|
| Oyunlar |
|
Berabere |
|
| Evsahibi |
15 |
8 |
3 |
4 |
| Misafir |
14 |
4 |
1 |
9 |
| Toplam |
29 |
12 |
4 |
13 |
| Son 5 sonuç: Canberra United |
| 01.11.2026 |
Canberra United |
Wanderers |
0:2 |
| 24.10.2026 |
Central Coast |
Canberra United |
5:1 |
| 25.04.2026 |
Canberra United |
Melbourne V. |
1:3 |
| 04.04.2026 |
Canberra United |
Brisbane Roar |
1:2 |
| 29.03.2026 |
Central Coast |
Canberra United |
0:0 |
| Son 5 sonuç: Sydney FC |
| 31.10.2026 |
Brisbane Roar |
Sydney FC |
0:1 |
| 25.10.2026 |
Sydney FC |
Melbourne City |
0:5 |
| 18.10.2026 |
Sydney FC |
Adelaide United |
2:2 |
| 04.04.2026 |
Central Coast |
Sydney FC |
0:0 |
| 28.03.2026 |
Sydney FC |
Melbourne V. |
2:1 |
| Top 3 Gol atanlar: Canberra United |
| Sienna Dale |
2 Katılımlar |
1 Gol |
| Top 3 Gol atanlar: Sydney FC |
| Faith Webber |
3 Katılımlar |
1 Gol |
| Riley Cohn |
3 Katılımlar |
1 Gol |
|
| Sydney FC |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 1 |
TW |
Jada Whyman
|
27 |
1,67 |
AUS |
- |
2026
- 2028 |
| 29 |
TW |
Alyse Oppedisano
|
17 |
1,71 |
AUS |
- |
2025
- 2027 |
| 37 |
TW |
Annabelle Croll
|
17 |
1,69 |
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 30 |
TW |
Tiahna Robertson
|
23 |
|
AUS |
- |
2025
- 2027 |
| 12 |
IV |
Natalie Tobin
|
30 |
1,67 |
AUS |
- |
2018
- 2027 |
| 3 |
IV |
Charlotte McLean
|
26 |
1,69 |
AUS |
- |
2025
- 2028 |
| 11 |
IV |
Kiley Dulaney
|
24 |
1,75 |
USA |
- |
2026
- 2027 |
| 27 |
|
Poppy Channing
|
19 |
|
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 16 |
|
Willa Pearson
|
15 |
1,70 |
AUS |
- |
2025
- 2027 |
| 23 |
|
Rubi Sullivan
|
17 |
1,64 |
AUS |
- |
2024
- 2027 |
| 14 |
ZM |
Olivia Price
|
30 |
|
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 26 |
ZM |
Maddie Caspers
|
19 |
1,65 |
AUS |
- |
2023
- 2027 |
| 8 |
ZM |
Bianca Gittany
|
27 |
1,77 |
CRO |
- |
2025
- 2028 |
| 7 |
RA |
Milly Cassar
|
18 |
1,64 |
AUS |
- |
2025
- 2028 |
| 19 |
DM |
Amy Chessari
|
22 |
|
AUS |
- |
2026
- 2028 |
| 6 |
DM |
Shay Hollman
|
21 |
1,66 |
AUS |
- |
2021
- 2027 |
| 21 |
DM |
Sarah Hunter
|
23 |
1,64 |
AUS |
- |
2025
- 2027 |
| 17 |
|
Claire Corbett
|
16 |
1,58 |
AUS |
- |
2025
- 2027 |
| 33 |
|
Abbie Puckett
|
17 |
1,68 |
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 10 |
RA |
Indiana dos Santos
|
19 |
1,69 |
AUS |
- |
2022
- 2027 |
| 18 |
MS |
Amber Luchtmeijer
|
19 |
1,69 |
AUS |
- |
2024
- 2027 |
| 13 |
LA |
Riley Cohn
|
27 |
1,71 |
PAN |
- |
2025
- 2027 |
| 2 |
|
Faith Webber
|
24 |
1,73 |
USA |
- |
2026
- 2027 |
| 28 |
|
Kenzie Roling
|
23 |
|
USA |
- |
2026
- 2027 |
| 20 |
|
Sophie Aungle
|
15 |
|
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| 22 |
|
Jada Taylor
|
16 |
1,70 |
AUS |
- |
2026
- 2027 |
| Trainer şuna ait Sydney FC |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| James Slaveski |
|
AUS |
Trainer |
13.05.2026 |
30.06.2028 |
|