AS Roma - Real Madrid CF
- 3. Sıra
3 Maç Sayısı - 9 Puan - 10:4 Gol
Serie A Women
UEFA Women’s Champions League - 6. Maç günü
Mi, 16.12.2026 - 21:00
Stadio Tre Fontane
Toplam kapasite: 4.000
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
2. Sıra
7 Maç Sayısı - 16 Puan - 16:14 Gol
Primera División Femenina
-

Veriler

AS Roma
Oyuncu sayısı: 26 (15 Yabancı)
ø-Yaş: 25.1 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 01.07.2018
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: 540.000 €

Son 10 maç AS Roma

Son 10 maçın şekli
SiegNiederlageSiegSiegNiederlageUnentschiedenSiegNiederlageSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu AS Roma

Manuela Giugliano - 29 Yaşında
İsim: Manuela Giugliano
Uyruk: - Italya
Pozisyon: Orta saha
Tore: 3 Gol iç 3 Maçlar

Şu takımın antrenörü AS Roma

Gianpiero Piovani - 58 Yaşında
İsim: Gianpiero Piovani
Uyruk: - Italya
Sözleşme: 2028
Göreve başlama 04.07.2026

Veriler

Real Madrid CF
Oyuncu sayısı: 32 (17 Yabancı)
ø-Yaş: 23.8 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 01.07.2020
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: -2.750.000 €

Son 10 maç Real Madrid CF

Son 10 maçın şekli
SiegSiegUnentschiedenSiegSiegUnentschiedenSiegUnentschiedenNiederlageSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Real Madrid CF

Felicia Schröder - 19 Yaşında
İsim: Felicia Schröder
Uyruk: - Isvec
Pozisyon: Forvet
Tore: 6 Gol iç 5 Maçlar

Şu takımın antrenörü Real Madrid CF

Pau Quesada - 33 Yaşında
İsim: Pau Quesada
Uyruk: - Ispanya
Sözleşme: 2027
Göreve başlama 01.07.2025

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
08.10.2025 Real Madrid CF AS Roma UEFA Women’s Champions League 6:2 Spielbericht

Bilanço AS Roma karşı Real Madrid CF

UEFA Women’s Champions League Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Misafir 1 0 0 1 2 : 6 08.10.2025
Toplam 1 0 0 1 2 : 6