FH Hafnarfjörður - Þór/KA Akureyri
-
Toplam piyasa değeri:  80.000 €
ø-Piyasa değeri:  26.667 €
Oyuncu sayısı:  30 (4 Yabancı)
ø-Yaş:  17.4 Yaşında
Kuruluş:  15.10.1929
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Besta deild kvenna - 10. Maç günü
So, 06.09.2026 - 16:00
BIRTU völlurinn
Toplam kapasite: 1.800
Hakem: Halen açık
15.000 €   :Toplam piyasa değeri
15.000 €  :ø-Piyasa değeri
28 (4 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
17.8 Yaşında  :ø-Yaş
01.01.1999  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

FH Hafnarfjörður
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
0 TW Sigurborg Katla Sveinbjörnsdóttir 20 ISL - 2026 - ?
1 TW Aldís Guðlaugsdóttir 22 ISL - 2022 - 2028
12 Steinunn Erna Birkisdóttir 17 ISL - 2025 ?
2 RV Birna Kristín Björnsdóttir 22 ISL - 2023 - 2028
3 IV Anna Heiða Óskarsdóttir 16 ISL - 2025 - ?
6 IV Katla María Þórðardóttir - 25 ISL 20.000 € 2024 - 2026
13 Deja Sandoval 25 1,72 USA - 2024 - 2026
37 Jónína Linnet 19 ISL - 2023 - ?
0 Erla Sól Vigfúsdóttir 23 ISL - 2022 - 2026
0 Íris Una Þórðardóttir 25 ISL - 2024 - 2026
11 OM Thelma Lóa Hermannsdóttir 26 1,77 ISL - 2025 - 2026
8 OM Helena Errington 21 1,64 NZL - 2025 - ?
31 OM Hildigunnur Ýr Benediktsdóttir 23 ISL - 2022 - 2026
29 DM Andrea Rán Hauksdóttir 30 1,70 ISL 25.000 € 2025 - 2026
39 Eva Marín Sæþórsdóttir ISL - ?
16 Aldís Tinna Traustadóttir ISL - 2026 - ?
0 Rakel Eva Bjarnadóttir ISL - 2025 ?
41 Ingibjörg Magnúsdóttir 17 ISL - 2025 - ?
15 Hrönn Haraldsdóttir 17 ISL - ?
19 Hildur Katrín Snorradóttir 17 ISL - 2026 - ?
20 Freyja Rún Pálmadóttir ISL - ?
36 Unnur Thorarensen Skúladóttir 16 ISL - 2025 - ?
33 Ragnheiður Thorarensen Skúladóttir 16 ISL - ?
42 Hafrún Birna Helgadóttir 16 ISL - 2025 - ?
23 Elín Björg Símonardóttir 23 ISL - 2025 - 2028
0 Andrea Marý Sigurjónsdóttir 22 ISL - ?
7 RA Nia Christopher 25 1,65 BER - 2025 - ?
20 MS Ásdís Karen Halldórsdóttir 26 ISL 35.000 € 2026 - ?
5 Mackenzie Smith USA - 2025 - ?
18 Sara Montoro ISL - 2022 ?

Trainer şuna ait FH Hafnarfjörður
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Guðni Eiríksson ISL Trainer 06.10.2018 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
25.04.2026 Þór/KA FH 1:1
12.08.2025 FH Þór/KA 5:3
12.06.2025 Þór/KA FH 1:3
03.05.2025 Þór/KA FH 0:3
31.08.2024 Þór/KA FH 1:0

Bilanço FH Hafnarfjörður karşı Þór/KA Akureyri
  Oyunlar FH Berabere
Evsahibi 14 2 2 10
Misafir 14 5 2 7
Toplam 28 7 4 17

Son 5 sonuç: FH Hafnarfjörður
26.08.2026 Apollon Hafnarfjörður 0:2
21.08.2026 Hafnarfjörður Víkingur 0:1
15.08.2026 Hafnarfjörður Breiðablik 0:3
12.08.2026 Fram Reykjavík Hafnarfjörður 4:6
29.07.2026 Vestmannaeyjar Hafnarfjörður 2:2

Son 5 sonuç: Þór/KA Akureyri
21.08.2026 Þór/KA Valur Reykjavík 0:1
14.08.2026 Víkingur Þór/KA 0:3
07.08.2026 Þór/KA Fram Reykjavík 2:0
29.07.2026 Breiðablik Þór/KA 2:0
19.07.2026 Þór/KA Vestmannaeyjar 2:1

Top 3 Gol atanlar: FH Hafnarfjörður
Nia Christopher 15 Katılımlar 8 Gol
Ingibjörg Magnúsdóttir 16 Katılımlar 5 Gol
Helena Errington 16 Katılımlar 5 Gol

Top 3 Gol atanlar: Þór/KA Akureyri
Erin Flurey 11 Katılımlar 6 Gol
Margrét Árnadóttir 15 Katılımlar 4 Gol
Amalía Árnadóttir 15 Katılımlar 2 Gol
Þór/KA Akureyri
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Harpa Jóhannsdóttir 28 ISL - 2019 - 2026
12 Allie Augur 25 1,70 USA - 2025 ?
5 LV Steingerður Snorradóttir 21 ISL - 2024 - ?
24 IV Hulda Björg Hannesdóttir - 25 ISL - 2016 - 2026
11 IV Arna Sif Ásgrímsdóttir 34 ISL - 2025 - ?
19 IV Agnes Birta Stefánsdóttir 29 1,65 ISL - 2021 - 2027
8 Birgitta Rún Finnbogadóttir 17 ISL - 2025 - 2028
20 Halla Bríet Kristjánsdóttir ISL - 2025 - 2027
0 Lauren Lapomarda 24 1,57 USA - 2026 - 2026
4 María Dögg Jóhannesdóttir 25 ISL - 2025 - 2028
14 OM Margrét Árnadóttir 27 ISL 15.000 € 2023 - ?
3 Ásta Ninna Reynisdóttir ISL - ?
5 Karen Hulda Hrafnsdóttir 17 ISL - 2025 - 2028
25 Emelía Blöndal Ásgeirsdóttir ISL - 2025 - ?
6 Hildur Anna Birgisdóttir 19 ISL - 2025 - 2028
15 Eva S. Dolina-Sokolowska ISL - ?
10 Elísa Bríet Björnsdóttir 18 ISL - 2025 - 2028
23 Emma Júlía Cariglia ISL - ?
3 Kolfinna Eik Elínardóttir 19 ISL - ?
3 Libby Moore 25 1,60 USA - 2026 - ?
21 Anna Guðný Sveinsdóttir ISL - 2024 - ?
0 Arna Rut Orradóttir ISL - 2024 - ?
7 Amalía Árnadóttir 20 ISL - 2022 - ?
0 Una Móeiður Hlynsdóttir 20 ISL - 2022 ?
2 Angela Mary Helgadóttir 20 ISL - 2021 - 2027
22 RA Hulda Ósk Jónsdóttir 29 ISL - 2015 - 2027
26 Erin Flurey 22 1,63 USA - 2025 - 2026
9 Karen María Sigurgeirsdóttir 25 ISL - 2022 - ?

Trainer şuna ait Þór/KA Akureyri
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Aðalsteinn Jóhann Friðriksson 35 ISL Trainer 01.01.2026 ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt