BK Häcken FF - Manchester City
- 1. Sıra
22 Maç Sayısı - 61 Puan - 73:13 Gol
Damallsvenskan
UEFA Women’s Champions League - 5. Maç günü
Mi, 18.11.2026 - 18:45
Bravida Arena
Toplam kapasite: 6.500
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
1. Sıra
6 Maç Sayısı - 18 Puan - 19:8 Gol
Women’s Super League
-

Veriler

BK Häcken FF
Oyuncu sayısı: 28 (13 Yabancı)
ø-Yaş: 24.9 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: 4-2-3-1
Kuruluş: 02.08.1940
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç BK Häcken FF

Son 10 maçın şekli
SiegSiegUnentschiedenSiegSiegNiederlageSiegNiederlageSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu BK Häcken FF

Tabby Tindell - 31 Yaşında
İsim: Tabby Tindell
Uyruk: - Birlesik Devletleri
Pozisyon: Defans
Tore: 14 Gol iç 21 Maçlar

Şu takımın antrenörü BK Häcken FF

Elena Sadiku - 32 Yaşında
İsim: Elena Sadiku
Uyruk: - Isvec
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.01.2026

Veriler

Manchester City
Oyuncu sayısı: 30 (19 Yabancı)
ø-Yaş: 25.3 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.11.1988
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: 265.000 €

Son 10 maç Manchester City

Son 10 maçın şekli
SiegSiegSiegSiegSiegUnentschiedenSiegUnentschiedenSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Manchester City

Khadija Shaw - 29 Yaşında
İsim: Khadija Shaw
Uyruk: - Jamaika
Pozisyon: Forvet
Tore: 7 Gol iç 6 Maçlar

Şu takımın antrenörü Manchester City

Andrée Jeglertz - 54 Yaşında
İsim: Andrée Jeglertz
Uyruk: - Isvec
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.08.2025

Bilanço BK Häcken FF karşı Manchester City

UEFA Women’s Champions League Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Toplam 0 0 0 0 0 : 0