FK Bodø/Glimt - Aalesunds FK
- 12. Sıra
13 Maç Sayısı - 2 Puan - 8:57 Gol
Toppserien
Toppserien - 15. Maç günü
Sa, 12.09.2026 - 00:00
Aspmyra Stadion
Toplam kapasite: 8.200
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
2. Sıra
13 Maç Sayısı - 31 Puan - 34:14 Gol
Toppserien
-

Veriler

FK Bodø/Glimt
Oyuncu sayısı: 30 (9 Yabancı)
ø-Yaş: 23.0 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: 4-3-3 ofans taktik
Kuruluş: 19.09.1916
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç FK Bodø/Glimt

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageNiederlage

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu FK Bodø/Glimt

Sarah Foley - 22 Yaşında
İsim: Sarah Foley
Uyruk: - Birlesik Devletleri
Pozisyon: Forvet
Tore: 3 Gol iç 12 Maçlar

Şu takımın antrenörü FK Bodø/Glimt

Øyvind Tjelde Haga - 36 Yaşında
İsim: Øyvind Tjelde Haga
Uyruk: - Norvec
Sözleşme: ?
Göreve başlama 16.07.2026

Veriler

Aalesunds FK
Oyuncu sayısı: 25 (3 Yabancı)
ø-Yaş: 23.5 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: 4-3-3 ofans taktik
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Aalesunds FK

Son 10 maçın şekli
SiegSiegSiegNiederlageSiegSiegSiegSiegSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Aalesunds FK

Katarina Dybvik Sunde - 28 Yaşında
İsim: Katarina Dybvik Sunde
Uyruk: - Norvec
Pozisyon: Forvet
Tore: 19 Gol iç 12 Maçlar

Şu takımın antrenörü Aalesunds FK

Martin Lindmark - 32 Yaşında
İsim: Martin Lindmark
Uyruk: - Norvec
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.01.2026

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
20.06.2026 Aalesunds FK FK Bodø/Glimt Toppserien 8:1 Spielbericht

Bilanço FK Bodø/Glimt karşı Aalesunds FK

Toppserien Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Misafir 1 0 0 1 1 : 8 20.06.2026
Toplam 1 0 0 1 1 : 8