Real Sport Clube - SL Benfica B
-
Toplam piyasa değeri:  0
ø-Piyasa değeri:  0
Oyuncu sayısı:  36 (14 Yabancı)
ø-Yaş:  22.8 Yaşında
Kuruluş:  00.00.0000
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Campeonato Nacional II Divisão - Serie Sul - 2. Maç günü
Sa, 19.12.2026 - 15:00
Campo n.º 2 do Real Sport Clube
Toplam kapasite: 1.500
Hakem: Halen açık
0   :Toplam piyasa değeri
0  :ø-Piyasa değeri
22 (1 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
18.0 Yaşında  :ø-Yaş
12.12.2017  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

Real Sport Clube
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
12 TW Carlotta Stark 22 1,65 GER - 2026 - ?
1 Ashton Blair 24 1,87 USA - 2026 - 2027
25 Addison Ferreira 17 1,70 POR - 2026 - 2027
12 Sãozinha Pereira 23 GNB - 2024 - ?
4 LV Sara Fernandes 22 POR - 2026 - ?
27 Inês Matos 24 1,76 POR - 2026 - ?
2 Inês Ferreira 17 POR - ?
11 Ellen Persson 22 SWE - ?
15 Raquel Jorge 28 POR - 2024 - ?
27 Maitê Nascimento 21 POR - 2025 - ?
23 Maria Campanico 23 POR - 2024 - ?
7 Mafalda Almeida 25 POR - 2026 - ?
14 Carolina Rodrigues 21 POR - 2026 - 2027
11 Jéssica Pacheco 30 1,58 POR - 2025 - 2026
20 Iris Ferreira 23 1,73 POR - 2026 - 2027
10 ZM Inês Silva 22 POR - 2026 - ?
25 Mafalda Peneda 25 POR - 2024 - ?
5 Sara Vaz 18 POR - ?
0 Caetana Mendes 17 POR - ?
22 Seema Sakran 22 CAN - ?
23 Diana Barreto 24 GNB - 2025 - 2026
3 Karissa Vela 1,71 USA - 2026 - ?
8 Alexandria Day 24 1,80 USA - ?
17 Madalena Costa 21 POR - 2025 - ?
0 Joana Nunes 22 POR - 2025 - ?
26 Fatumata Embalo 24 GNB - 2024 - ?
14 Rosana Neves 23 1,59 POR - 2024 - ?
9 MS Lorena Santana 26 1,68 BRA - 2025 - ?
0 LA Mafalda Marujo 35 1,60 POR - 2025 - ?
16 Raiza Cante 22 GNB - ?
13 Oriana Cerqueira 21 1,60 POR - 2026 - ?
10 Sandy 21 1,58 BRA - 2024 ?
27 Dara Almeida 23 POR - 2024 - ?
0 Diana Serafim 19 POR - ?
18 Mady Soumaré 26 1,73 FRA - 2026 - 2027
19 Dara Monteiro 23 CPV - 2026 - ?

Trainer şuna ait Real Sport Clube
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Daniel Gomes 29 POR Trainer ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
26.09.2026 Benfica B Real SC 0:1

Bilanço Real Sport Clube karşı SL Benfica B
  Oyunlar Berabere
Evsahibi 0
Misafir 1 1 0 0
Toplam 1 1 0 0

Son 5 sonuç: Real Sport Clube
17.10.2026 Real SC EFF Setúbal 7:0
04.10.2026 Real SC CAC Pontinha 8:0
26.09.2026 Benfica B Real SC 0:1
19.09.2026 Sporting B Real SC 1:3
01.11.2025 Real SC Académica AAC 1:2

Son 5 sonuç: SL Benfica B
17.10.2026 Benfica B Ouriense 4:1
26.09.2026 Benfica B Real SC 0:1
19.09.2026 Benfica B CF Benfica 3:1
09.05.2026 Benfica B JuveForce 4:0
02.05.2026 Vicente Benfica B 1:3

Top 3 Gol atanlar: Real Sport Clube
Lorena Santana 3 Katılımlar 3 Gol
Mafalda Almeida 3 Katılımlar 2 Gol
Mady Soumaré 3 Katılımlar 2 Gol

Top 3 Gol atanlar: SL Benfica B
Mariana Ferreira 3 Katılımlar 1 Gol
Matilde Matos 3 Katılımlar 1 Gol
Matilde Carvalho 3 Katılımlar 1 Gol
SL Benfica B
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
12 TW Sara Macedo 17 POR - 2025 - ?
1 Lara Gonçalves 17 1,69 POR - ?
3 IV Carolina Simões 18 1,73 POR - 2025 - 2028
2 IV Sofia Liu 19 POR - 2025 - ?
18 Francisca Segurado 17 POR - 2026 - ?
17 Cristina Fernandes 18 POR - 2025 - ?
4 Raquel Vitorino 17 1,57 POR - 2026 - ?
2 Laura Rilhó 17 1,67 POR - 2026 - ?
8 Mariana Ferreira 19 1,64 POR - 2026 - ?
10 Teresa Estebainha 18 POR - ?
5 Ariana Schafer 16 POR - 2026 - ?
15 Joana Silva 18 POR - 2026 - ?
20 Sorana Godzsa 19 POR - 2025 - ?
13 Sofia Guerreiro 17 POR - 2026 - ?
7 Matilde Matos 16 1,60 POR - 2025 - ?
19 Iara Saraiva 16 POR - 2026 - ?
14 Matilde Carvalho 18 POR - 2025 - ?
11 Matilde Rucha 18 POR - 2025 - ?
9 Mia Guterres 18 CAN - 2025 - ?
20 Catarina Santiago 17 POR - 2026 - ?
9 Marta Filipe 18 POR - ?
13 Inês Varela 17 POR - 2026 - ?

Trainer şuna ait SL Benfica B
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Diogo Gomes 32 POR Trainer ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt