| RC Roubaix Wervicq - Le Mans FC |
 |
| Toplam piyasa değeri: |
125.000 €
|
| ø-Piyasa değeri: |
20.833 € |
| Oyuncu sayısı: |
30 (8 Yabancı) |
| ø-Yaş: |
24.2 Yaşında |
| Kuruluş: |
00.00.0000 |
| Üyeler: |
? |
| Transfer bilançosu: |
+/- 0 |
|
Coupe LFFP - 2. Maç günü Sa, 29.08.2026 - 15:00 Stade Antoine Maillard Toplam kapasite: 3.000 Hakem: Siham Benmahammed |
| 203.000 € |
:Toplam piyasa değeri |
| 29.000 € |
:ø-Piyasa değeri |
| 25 (9 Yabancı) |
:Oyuncu sayısı |
| 25.3 Yaşında |
:ø-Yaş |
| 00.00.0000 |
:Kuruluş |
| ? |
:Üyeler |
| +/- 0 |
:Transfer bilançosu |
|
 |
| RC Roubaix Wervicq |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 1 |
TW |
Anaïs Elie
|
22 |
1,68 |
FRA |
- |
2024
- ? |
| 30 |
|
Marie Percebois
|
25 |
|
FRA |
- |
2026
- ? |
| 0 |
|
Arwenn Lhermet
|
19 |
|
FRA |
- |
2024
? |
| 0 |
LV |
Laurine Pinot
|
24 |
1,62 |
FRA |
20.000 € |
2026
- ? |
| 27 |
IV |
Gwenaëlle Devleesschauwer
|
32 |
|
FRA |
20.000 € |
2025
- ? |
| 3 |
|
Laura Obrecht
|
20 |
|
FRA |
- |
2025
- ? |
| 22 |
|
Orokia Sissoko
|
25 |
|
MLI |
- |
2025
- ? |
| 13 |
|
Andréa Prette
|
28 |
|
FRA |
- |
2024
- ? |
| 2 |
|
Chloé Bourt
|
19 |
|
FRA |
- |
2024
- ? |
| 4 |
|
Kate Nado
|
24 |
1,75 |
FRA |
- |
2026
- ? |
| 0 |
|
Noame Boukrim
|
21 |
|
FRA |
- |
2023
? |
| 24 |
OM |
Maureen Bigot
|
30 |
1,66 |
FRA |
25.000 € |
2025
- ? |
| 0 |
|
Marine Tourbier
|
28 |
|
FRA |
- |
2013
? |
| 29 |
|
Sasha Pinot
|
20 |
|
FRA |
- |
2025
- ? |
| 6 |
|
Victoire Martinowski
|
21 |
|
FRA |
- |
2024
? |
| 0 |
|
Lucie Dive Levent
|
21 |
|
FRA |
- |
? |
| 10 |
|
Heïta Baradji
|
25 |
|
MLI |
- |
2024
- ? |
| 26 |
|
Mariam Marega
|
24 |
|
MLI |
- |
2024
- ? |
| 11 |
|
Marie Hannedouche
|
24 |
|
FRA |
- |
2026
- ? |
| 0 |
|
Aurore Paprzycki
|
32 |
|
FRA |
25.000 € |
2026
- ? |
| 28 |
|
Justine Rougemont
|
29 |
1,71 |
FRA |
- |
2025
- ? |
| 77 |
MS |
Mélissa Gomes
|
32 |
1,67 |
POR |
35.000 € |
2026
- ? |
| 29 |
|
Lisa Bugna
|
20 |
|
FRA |
- |
2026
- ? |
| 8 |
|
Oumayma El Amrani
|
24 |
|
MAR |
- |
2025
- ? |
| 15 |
|
Chloé Zubieta
|
25 |
1,65 |
FRA |
- |
2025
- ? |
| 14 |
|
Chanel Tchaptchet
|
27 |
|
CMR |
- |
2023
- ? |
| 20 |
|
Confidence Bongben Buh
|
24 |
|
CMR |
- |
2023
? |
| 0 |
|
Élise Cabre
|
|
|
FRA |
- |
? |
| 23 |
|
Keilya Coupé
|
20 |
|
FRA |
- |
2025
? |
| 7 |
|
Héléna Theriez
|
23 |
|
POR |
- |
2026
- ? |
| Trainer şuna ait RC Roubaix Wervicq |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Bruno Antunes |
|
POR |
Trainer |
|
? |
|
| Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma |
| 29.08.2026 |
RCRWF |
Le Mans FC |
1:0 |
| Bilanço RC Roubaix Wervicq karşı Le Mans FC |
|
| Oyunlar |
RCRWF |
Berabere |
|
| Evsahibi |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Misafir |
0 |
|
|
|
| Toplam |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Son 5 sonuç: RC Roubaix Wervicq |
| 29.08.2026 |
RC Roubaix |
Le Mans FC |
1:0 |
| 22.08.2026 |
Saint-Étienne |
RC Roubaix |
4:2 |
| 11.01.2026 |
RC Roubaix |
Saint-Malo |
4:5 |
| 14.12.2025 |
RC Roubaix |
Quevilly-Rouen |
3:2 |
| 23.11.2025 |
RC Roubaix |
FC Lillers |
6:1 |
| Son 5 sonuç: Le Mans FC |
| 29.08.2026 |
RC Roubaix |
Le Mans FC |
1:0 |
| 23.08.2026 |
Le Mans FC |
Grenoble Foot |
3:0 |
| 24.01.2026 |
FC Nantes |
Le Mans FC |
5:0 |
| 11.01.2026 |
FC Lorient |
Le Mans FC |
1:7 |
| 14.12.2025 |
Marnaval |
Le Mans FC |
0:12 |
| Top 3 Gol atanlar: RC Roubaix Wervicq |
| Chanel Tchaptchet |
1 Katılımlar |
1 Gol |
| Confidence Bongben Buh |
2 Katılımlar |
1 Gol |
| Mélissa Gomes |
2 Katılımlar |
1 Gol |
| Top 3 Gol atanlar: Le Mans FC |
| Fanny Hoarau |
2 Katılımlar |
1 Gol |
| Sana Guermazi |
1 Katılımlar |
1 Gol |
| Charlotte Faity |
2 Katılımlar |
1 Gol |
|
| Le Mans FC |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 30 |
TW |
Jade Dumas
|
21 |
1,60 |
FRA |
- |
2022
? |
| 0 |
TW |
Anouck Laisney
|
24 |
|
FRA |
- |
2025
- ? |
| 23 |
RV |
Pauline Dechilly
|
28 |
1,61 |
FRA |
25.000 € |
2025
- ? |
| 20 |
LV |
Fanny Hoarau
|
32 |
1,61 |
FRA |
23.000 € |
2025
- ? |
| 12 |
LV |
Marie-Laure Palene
|
25 |
|
FRA |
- |
? |
| 11 |
LV |
Mélinne D’Oria
|
25 |
1,69 |
ALG |
- |
2024
- ? |
| 0 |
IV |
Assimina Maoulida
|
24 |
1,73 |
COM |
20.000 € |
2026
- ? |
| 0 |
IV |
Nesryne El Chad
|
23 |
1,67 |
MAR |
55.000 € |
2026
- ? |
| 0 |
|
Roxanne Vilain
|
24 |
1,78 |
HAI |
- |
2026
- ? |
| 4 |
|
Valentine Roger
|
22 |
|
FRA |
- |
? |
| 5 |
|
Émilie Giffaut
|
29 |
|
FRA |
- |
2023
? |
| 25 |
|
Angélique Huet
|
29 |
|
FRA |
- |
2024
- ? |
| 28 |
|
Chloé Bourdoiseau
|
25 |
|
FRA |
- |
2019
? |
| 9 |
OM |
Anyssa Ibrahim
|
27 |
1,65 |
HAI |
- |
2025
- ? |
| 0 |
DM |
Sana Daoudi
|
28 |
1,62 |
MAR |
25.000 € |
2026
- ? |
| 7 |
|
Sana Guermazi
|
24 |
|
TUN |
- |
2024
- ? |
| 8 |
|
Chloé Philippe
|
25 |
|
FRA |
- |
2017
? |
| 21 |
|
Nassima Bekhti
|
24 |
|
ALG |
- |
2022
? |
| 26 |
|
Marie Oger
|
21 |
|
FRA |
- |
? |
| 10 |
|
Anaïs Gasnier
|
30 |
|
FRA |
- |
2016
? |
| 17 |
|
Clélia Favennec
|
19 |
|
FRA |
- |
2025
? |
| 22 |
HS |
Kenza Chapelle
|
24 |
1,65 |
MAR |
35.000 € |
2025
- ? |
| 0 |
MS |
Naomie Vagre
|
25 |
1,69 |
FRA |
20.000 € |
2026
- ? |
| 27 |
|
Charlotte Faity
|
24 |
|
FRA |
- |
2024
- ? |
| 0 |
|
Geylisa Lemarchand
|
20 |
|
FRA |
- |
2025
- ? |
| Trainer şuna ait Le Mans FC |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Damien Bollini |
41 |
FRA |
Trainer |
01.07.2018 |
? |
|
Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt