Grenoble Foot 38 - AS Cannes
-
Toplam piyasa değeri:  85.000 €
ø-Piyasa değeri:  14.167 €
Oyuncu sayısı:  34 (4 Yabancı)
ø-Yaş:  23.3 Yaşında
Kuruluş:  00.00.0000
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Coupe LFFP - 3. Maç günü
Sa, 26.09.2026 - 15:00
Stade du Vercors
Toplam kapasite: 1.000
Hakem: Halen açık
25.000 €   :Toplam piyasa değeri
12.500 €  :ø-Piyasa değeri
30 (11 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
25.6 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.0000  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

Grenoble Foot 38
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
69 TW Alyssia Paljevic 24 FRA 15.000 € 2025 - ?
30 TW Julie Tissino 21 1,62 FRA - ?
30 Laura Suchère 30 FRA - 2021 - ?
0 Gaëlle Grillon 23 FRA - 2026 - ?
0 Léna Da Silva 22 FRA - ?
0 Sophie Pin FRA - ?
13 Angélique Schlepp 32 FRA - 2018 - ?
0 Maëlle Richelandet  yirtik ACL, 00.00.0000 18 FRA 25.000 € 2026 - ?
0 Léane Bouvier 23 FRA - ?
15 Galina Gras 22 FRA - 2025 - ?
18 Fanny Arpin 28 FRA - 2021 - ?
23 Ophélie Wasner 29 FRA - 2021 - ?
29 Chloé Froment 31 FRA - 2020 - ?
0 Pauline Monadier 25 FRA - 2026 - ?
3 Romane Pilot 24 FRA - ?
5 Elsa Domenjoud 25 FRA - 2019 ?
24 Anaëlle Michelland 23 FRA - ?
0 ZM Inés Avenant 20 1,70 FRA 10.000 € 2026 - ?
0 OM N’Deye Lohourignon 23 SEN - 2024 - ?
0 Laureen Navas 36 FRA - ?
22 Yosra Ben Hadj Mahmoud 25 TUN - 2021 ?
0 Grazziella Mazza 21 FRA - ?
10 Laurine Baga 23 FRA 15.000 € 2024 - ?
21 Lucie Grifo 27 FRA - ?
14 Louise Grandjean Beylot 21 FRA - 2021 - ?
2 Audrey Peron 22 FRA - ?
0 Candice Charbonnier 23 FRA - 2023 - ?
0 Coralie Delacellery 22 FRA 10.000 € 2026 - ?
25 Naomi Odwrot 24 LUX - 2021 ?
28 Mélanie Chabrier 23 FRA - 2021 ?
0 Djenna Léna Tene 19 FRA 10.000 € 2026 - ?
21 Nehla Sadiki 21 MAR - 2024 - ?
0 Mara Irys Akpa FRA - ?
9 Claudia Fabre 30 FRA - ?

Trainer şuna ait Grenoble Foot 38
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Nasreddine Behloul 45 FRA Trainer 05.07.2024 ?
Bilanço Grenoble Foot 38 karşı AS Cannes
  Oyunlar Gr38 Berabere Cannes
Evsahibi 0
Misafir 0
Toplam 0 0 0 0

Son 5 sonuç: Grenoble Foot 38
23.08.2026 Le Mans FC Grenoble Foot 3:0
25.01.2026 Grenoble Foot RC Strasbourg 0:1
11.01.2026 Albi Marssac Grenoble Foot 1:2
14.12.2025 ASPTT Montpellier Grenoble Foot 1:2
23.11.2025 AF Lozère Grenoble Foot 0:8

Son 5 sonuç: AS Cannes
22.08.2026 AS Cannes Évian 2:4
26.01.2025 AS Cannes Le Mans FC 0:5
12.01.2025 AS Chatenoy AS Cannes 4:5
15.12.2024 AS Cannes FEC Bastiais 5:1
24.11.2024 FC Sussargues AS Cannes 0:7

Top 3 Gol atanlar: AS Cannes
Lynda Bendris 1 Katılımlar 1 Gol
Nouhed Naïli 1 Katılımlar 1 Gol
AS Cannes
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Olesya Arsenieva 28 1,68 RUS 15.000 € 2024 - ?
0 TW Djanaë Longo 25 1,68 COD 10.000 € 2023 - ?
16 Joanna Viollaz 31 1,80 FRA - 2022 - ?
16 Nawel Jaaoni 31 FRA - ?
0 Alycia Elana FRA - ?
7 Nora Capitaine 28 FRA - 2021 - ?
0 Aurane Mullemeester 35 FRA - ?
0 Zineb Dahmani 27 FRA - ?
12 Maria Daniela Stoica 24 ROU - ?
13 Sofia Moussaoui 25 FRA - ?
0 Moeko Morse 1,55 USA - 2023 - ?
0 Lauriane Roth 23 FRA - 2025 - ?
5 Océane Elineau 27 1,65 FRA - 2022 - ?
8 Prescillia Casu 23 1,63 FRA - 2022 - ?
2 Elizabeth Zwerver 32 NED - 2022 - ?
18 ZM Lina Bouziani 22 MAR - 2025 - ?
0 Monika Šišković 35 1,73 SRB - 2022 - ?
10 Dylanie Delrio 33 FRA - 2021 - ?
0 Mélissa Godart 35 1,69 FRA - 2024 - ?
0 Bree Fuller 25 1,72 USA - 2023 - ?
0 Sandra Rochetaing 25 1,56 FRA - 2023 - ?
14 Doriane Busquet 24 FRA - ?
6 Maëva Froment 27 FRA - ?
0 Anaïs Chareyron 32 1,68 FRA - 2023 - ?
0 Inès Djeidje Kore 34 1,72 FRA - 2022 - ?
0 RA Nouhed Naïli 25 1,69 ALG - 2024 - ?
0 MS Mafille Woedikou 32 1,71 TOG - 2025 - ?
9 MS Lynda Bendris 22 1,69 ALG - ?
9 Baptysia Doisy 24 FRA - 2022 - ?
0 Charlotte Hochart FRA - ?

Trainer şuna ait AS Cannes
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Steven Paulle 40 FRA Trainer 01.07.2024 ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt