FC Carl Zeiss Jena II - 1. FFC Turbine Potsdam II
- 6. Sıra
7 Maç Sayısı - 10 Puan - 7:14 Gol
Regionalliga Nordost
Regionalliga Nordost - 21. Maç günü
So, 09.05.2027 - 14:00
Kunstrasen Uni-Sportzentrum
Toplam kapasite: 0
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
5. Sıra
7 Maç Sayısı - 10 Puan - 14:13 Gol
Regionalliga Nordost
-

Veriler

FC Carl Zeiss Jena II
Oyuncu sayısı: 32 (0 Yabancı)
ø-Yaş: 14.6 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç FC Carl Zeiss Jena II

Son 10 maçın şekli
UnentschiedenSiegNiederlageUnentschiedenNiederlageSiegNiederlageNiederlageSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu FC Carl Zeiss Jena II

Neele Gast - 20 Yaşında
İsim: Neele Gast
Uyruk: - Almanya
Pozisyon: Defans
Tore: 2 Gol iç 6 Maçlar

Şu takımın antrenörü FC Carl Zeiss Jena II

Christian Kucharz - 46 Yaşında
İsim: Christian Kucharz
Uyruk: - Almanya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 10.02.2023

Veriler

1. FFC Turbine Potsdam II
Oyuncu sayısı: 24 (2 Yabancı)
ø-Yaş: 14.6 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 01.04.1999
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç 1. FFC Turbine Potsdam II

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageSiegSiegNiederlageNiederlageUnentschiedenSiegNiederlageSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu 1. FFC Turbine Potsdam II

Alea Pospiech - 16 Yaşında
İsim: Alea Pospiech
Uyruk: - Almanya
Pozisyon: Orta saha
Tore: 4 Gol iç 6 Maçlar

Şu takımın antrenörü 1. FFC Turbine Potsdam II

Thomas Kandler - 55 Yaşında
İsim: Thomas Kandler
Uyruk: - Almanya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.07.2005

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
17.05.2026 FC Carl Zeiss Jena II 1. FFC Turbine Potsdam II Regionalliga Nordost 3:0 Spielbericht
22.11.2025 1. FFC Turbine Potsdam II FC Carl Zeiss Jena II Regionalliga Nordost 2:0 Spielbericht
11.05.2025 1. FFC Turbine Potsdam II FC Carl Zeiss Jena II Regionalliga Nordost 3:0 Spielbericht
27.10.2024 FC Carl Zeiss Jena II 1. FFC Turbine Potsdam II Regionalliga Nordost 3:0 Spielbericht
10.03.2024 FC Carl Zeiss Jena II 1. FFC Turbine Potsdam II Regionalliga Nordost 0:2 Spielbericht
27.08.2023 1. FFC Turbine Potsdam II FC Carl Zeiss Jena II Regionalliga Nordost 2:4 Spielbericht
19.09.2021 FC Carl Zeiss Jena II 1. FFC Turbine Potsdam II Regionalliga Nordost 0:7 Spielbericht

Bilanço FC Carl Zeiss Jena II karşı 1. FFC Turbine Potsdam II

Regionalliga Nordost Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 4 2 0 2 6 : 9 17.05.2026
Misafir 3 1 0 2 4 : 7 22.11.2025
Toplam 7 3 0 4 10 : 16