Ferencvárosi TC - MTK Budapest
- 5. Sıra
2 Maç Sayısı - 6 Puan - 3:0 Gol
Női NB I
Női NB I - 9. Maç günü
Sa, 19.09.2026 - 14:00
Groupama Aréna
Toplam kapasite: 23.700
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
1. Sıra
4 Maç Sayısı - 10 Puan - 9:0 Gol
Női NB I
-

Veriler

Ferencvárosi TC
Oyuncu sayısı: 25 (5 Yabancı)
ø-Yaş: 22.8 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 01.08.2004
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Ferencvárosi TC

Son 10 maçın şekli
SiegSiegSiegSiegSiegSiegNiederlageNiederlageSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Ferencvárosi TC

Anđela Frajtović - 26 Yaşında
İsim: Anđela Frajtović
Uyruk: - Sirbistan
Pozisyon: Defans
Tore: 1 Gol iç 2 Maçlar

Şu takımın antrenörü Ferencvárosi TC

Flórián Albert - 58 Yaşında
İsim: Flórián Albert
Uyruk: - Macaristan
Sözleşme: ?
Göreve başlama 13.09.2023

Veriler

MTK Budapest
Oyuncu sayısı: 22 (2 Yabancı)
ø-Yaş: 22.3 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 01.01.1901
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç MTK Budapest

Son 10 maçın şekli
UnentschiedenNiederlageSiegNiederlageNiederlageNiederlageSiegSiegSiegUnentschieden

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu MTK Budapest

Cecilia Mészáros - 22 Yaşında
İsim: Cecilia Mészáros
Uyruk: - Macaristan
Pozisyon: Orta saha
Tore: 3 Gol iç 4 Maçlar

Şu takımın antrenörü MTK Budapest

Benjamin Lázár - 33 Yaşında
İsim: Benjamin Lázár
Uyruk: - Macaristan
Sözleşme: ?
Göreve başlama 28.05.2025

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
02.05.2026 Ferencvárosi TC MTK Budapest Női NB I 5:1 Spielbericht
02.11.2025 MTK Budapest Ferencvárosi TC Női NB I 0:2 Spielbericht
23.11.2024 MTK Budapest Ferencvárosi TC Női NB I 1:2 Spielbericht
24.08.2024 Ferencvárosi TC MTK Budapest Női NB I 2:0 Spielbericht
20.03.2024 MTK Budapest Ferencvárosi TC Magyar női labdarúgókupa 1:0 Vorbericht
02.03.2024 Ferencvárosi TC MTK Budapest Női NB I 1:1 Spielbericht
26.08.2023 MTK Budapest Ferencvárosi TC Női NB I 0:3 Spielbericht
20.05.2023 Ferencvárosi TC MTK Budapest Női NB I 8:0 Vorbericht
19.11.2022 MTK Budapest Ferencvárosi TC Női NB I 2:5 Vorbericht
02.04.2022 Ferencvárosi TC MTK Budapest Női NB I 7:1 Spielbericht

Bilanço Ferencvárosi TC karşı MTK Budapest

Női NB I Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 17 9 1 7 42 : 32 02.05.2026
Misafir 15 7 0 8 29 : 35 02.11.2025
Toplam 32 16 1 15 71 : 67  

Női NB I Championship Play-off Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Final 2 1 0 1 5 : 3 26.05.2021
Toplam 2 1 0 1 5 : 3  

Magyar női labdarúgókupa Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 1 0 0 4 : 0 31.03.2021
Misafir 2 1 0 1 4 : 1 20.03.2024
Toplam 3 2 0 1 8 : 1  

Női NB I Final Stages Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 1 0 0 2 : 0 17.05.2015
Misafir 1 1 0 0 4 : 2 25.04.2015
Toplam 2 2 0 0 6 : 2