Frauenfussballverein Basel - FC Schlieren
- 4. Sıra
2 Maç Sayısı - 4 Puan - 5:3 Gol
Nationalliga B
Nationalliga B - 5. Maç günü
Mi, 09.09.2026 - 20:00
Stadion Rankhof
Toplam kapasite: 7.600
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
3. Sıra
2 Maç Sayısı - 6 Puan - 5:2 Gol
Nationalliga B
-

Veriler

Frauenfussballverein Basel
Oyuncu sayısı: 29 (5 Yabancı)
ø-Yaş: 25.0 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Frauenfussballverein Basel

Son 10 maçın şekli
NiederlageSiegSiegSiegNiederlageSiegNiederlageSiegUnentschiedenSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Frauenfussballverein Basel

Michelle Probst - 33 Yaşında
İsim: Michelle Probst
Uyruk: - Isvicre
Pozisyon: Forvet
Tore: 2 Gol iç 2 Maçlar

Şu takımın antrenörü Frauenfussballverein Basel

Andy Jurt - 37 Yaşında
İsim: Andy Jurt
Uyruk: - Isvicre
Sözleşme: 2027
Göreve başlama 01.07.2025

Veriler

FC Schlieren
Oyuncu sayısı: 23 (7 Yabancı)
ø-Yaş: 24.1 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 21.03.1921
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç FC Schlieren

Son 10 maçın şekli
UnentschiedenNiederlageSiegNiederlageNiederlageSiegNiederlageSiegSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu FC Schlieren

Anna Davydenko - 24 Yaşında
İsim: Anna Davydenko
Uyruk: - Ukrayna
Pozisyon: Forvet
Tore: 1 Gol iç 1 Maçlar

Şu takımın antrenörü FC Schlieren

Konstantinos Vettas - 57 Yaşında
İsim: Konstantinos Vettas
Uyruk: - Yunanistan
Sözleşme: 2027
Göreve başlama 01.07.2026

Bilanço Frauenfussballverein Basel karşı FC Schlieren

Nationalliga B Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Toplam 0 0 0 0 0 : 0