First Vienna FC 1894 - LASK
- 4. Sıra
5 Maç Sayısı - 7 Puan - 8:6 Gol
Frauen Bundesliga
Frauen Bundesliga - 8. Maç günü
Sa, 26.09.2026 - 16:00
Naturarena Hohe Warte
Toplam kapasite: 5.500
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
7. Sıra
5 Maç Sayısı - 4 Puan - 5:10 Gol
Frauen Bundesliga
-

Veriler

First Vienna FC 1894
Oyuncu sayısı: 24 (4 Yabancı)
ø-Yaş: 22.1 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: ?
Kuruluş: 22.08.1894
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç First Vienna FC 1894

Son 10 maçın şekli
SiegSiegSiegSiegSiegUnentschiedenUnentschiedenSiegUnentschiedenUnentschieden

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu First Vienna FC 1894

Karla Kurkutović - 24 Yaşında
İsim: Karla Kurkutović
Uyruk: - Hrvatistan
Pozisyon: Forvet
Tore: 2 Gol iç 5 Maçlar

Şu takımın antrenörü First Vienna FC 1894

Denny Krcmarek - 34 Yaşında
İsim: Denny Krcmarek
Uyruk: - Avusturya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 16.07.2026

Veriler

LASK
Oyuncu sayısı: 29 (11 Yabancı)
ø-Yaş: 19.5 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: ?
Kuruluş: 07.08.1899
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç LASK

Son 10 maçın şekli
NiederlageSiegUnentschiedenNiederlageSiegSiegNiederlageNiederlageNiederlageUnentschieden

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu LASK

Evelina Kos - 29 Yaşında
İsim: Evelina Kos
Uyruk: - Slovenya
Pozisyon: Defans
Tore: 1 Gol iç 4 Maçlar

Şu takımın antrenörü LASK

Markus Eitl - 50 Yaşında
İsim: Markus Eitl
Uyruk: - Avusturya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 04.01.2025

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
16.05.2026 First Vienna FC 1894 LASK Frauen Bundesliga Qualifikationsgruppe 3:2 Spielbericht
28.03.2026 LASK First Vienna FC 1894 Frauen Bundesliga 2:3 Spielbericht
10.10.2025 First Vienna FC 1894 LASK Frauen Bundesliga 0:2 Spielbericht
01.03.2025 First Vienna FC 1894 LASK Frauen Bundesliga 2:1 Spielbericht
05.10.2024 LASK First Vienna FC 1894 Frauen Bundesliga 3:2 Spielbericht
10.03.2024 First Vienna FC 1894 LASK ÖFB Frauen Cup 3:2 Spielbericht

Bilanço First Vienna FC 1894 karşı LASK

Frauen Bundesliga Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 2 1 0 1 2 : 3 10.10.2025
Misafir 2 1 0 1 5 : 5 28.03.2026
Toplam 4 2 0 2 7 : 8  

Frauen Bundesliga Qualifikationsgruppe Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 1 0 0 3 : 2 16.05.2026
Toplam 1 1 0 0 3 : 2  

ÖFB Frauen Cup Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 1 0 0 3 : 2 10.03.2024
Toplam 1 1 0 0 3 : 2