HB Køge - Odense Boldklub Q
- 2. Sıra
1 Maç Sayısı - 3 Puan - 3:0 Gol
A-Liga
A-Liga - 3. Maç günü
So, 16.08.2026 - 00:00
Capelli Sport Stadion
Toplam kapasite: 4.000
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
4. Sıra
1 Maç Sayısı - 3 Puan - 1:0 Gol
A-Liga
-

Veriler

HB Køge
Oyuncu sayısı: 32 (17 Yabancı)
ø-Yaş: 23.4 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 01.07.2009
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç HB Køge

Son 10 maçın şekli
SiegSiegSiegUnentschiedenNiederlageSiegSiegSiegSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu HB Køge

Kyra Carusa - 30 Yaşında
İsim: Kyra Carusa
Uyruk: - Irlanda
Pozisyon: Forvet
Tore: 1 Gol iç 1 Maçlar

Şu takımın antrenörü HB Køge

Kristian Mørch - 38 Yaşında
İsim: Kristian Mørch
Uyruk: - Danimarka
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.07.2025

Veriler

Odense Boldklub Q
Oyuncu sayısı: 26 (3 Yabancı)
ø-Yaş: 21.4 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Odense Boldklub Q

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageSiegSiegUnentschiedenUnentschiedenUnentschiedenUnentschiedenSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Odense Boldklub Q

Mille Bech - 22 Yaşında
İsim: Mille Bech
Uyruk: - Danimarka
Pozisyon: Orta saha
Tore: 1 Gol iç 1 Maçlar

Şu takımın antrenörü Odense Boldklub Q

Kasper Mayland - 0 Yaşında
İsim: Kasper Mayland
Uyruk: - Danimarka
Sözleşme: 2028
Göreve başlama 03.01.2026

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
11.10.2025 Odense Boldklub Q HB Køge A-Liga 0:4 Spielbericht
12.08.2025 HB Køge Odense Boldklub Q A-Liga 3:1 Spielbericht
10.05.2025 Odense Boldklub Q HB Køge A-Liga Championship Round 1:1 Spielbericht
21.03.2025 HB Køge Odense Boldklub Q A-Liga Championship Round 0:0 Spielbericht
12.10.2024 Odense Boldklub Q HB Køge A-Liga 1:1 Spielbericht
31.08.2024 HB Køge Odense Boldklub Q A-Liga 0:1 Spielbericht

Bilanço HB Køge karşı Odense Boldklub Q

A-Liga Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 2 1 0 1 3 : 2 12.08.2025
Misafir 2 1 1 0 5 : 1 11.10.2025
Toplam 4 2 1 1 8 : 3  

A-Liga Championship Round Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 0 1 0 0 : 0 21.03.2025
Misafir 1 0 1 0 1 : 1 10.05.2025
Toplam 2 0 2 0 1 : 1