DFC Allendorf - KSV Hessen Kassel II
-
Toplam piyasa değeri:  0
ø-Piyasa değeri:  0
Oyuncu sayısı:  23 (1 Yabancı)
ø-Yaş:  3.3 Yaşında
Kuruluş:  00.00.0000
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Hessenliga - 21. Maç günü
Sa, 10.04.2027 - 15:00
Rasenplatz, ST Allendorf
Toplam kapasite: 0
Hakem: Halen açık
0   :Toplam piyasa değeri
0  :ø-Piyasa değeri
44 (2 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
16.5 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.0000  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

DFC Allendorf
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 Sophia Lebedew 23 1,76 GER - ?
0 Jenny Günther GER - 2024 - ?
3 Pauline Schween GER - ?
2 Chantal Kaul - GER - ?
4 Friederike Koch GER - ?
3 Mia Schwaner GER - ?
19 Lea Dittrich 21 1,70 GER - ?
18 Lina Paulus GER - ?
17 Antonia Hankeln GER - ?
12 Charlotte Ernst GER - ?
11 Paula Nolte GER - ?
6 Charlotte Ludwig GER - ?
16 Zoe Aderhold GER - ?
14 Lea Sophie Wagner GER - ?
19 Lina Schwerin GER - ?
13 Greta Schween GER - ?
8 Hannah Schalk GER - ?
7 Lena Hallenberger GER - ?
11 Thisa Garthe GER - ?
10 Alisa Fischer GER - ?
18 Emma Maria Born GER - ?
10 Theresa Werth 31 DEN - 2026 - ?
9 Lea Schmidtmann GER - ?

Trainer şuna ait DFC Allendorf
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Friederike Koch GER Trainer 01.07.2026 30.06.2027
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
05.09.2026 KSV II 3:0

Bilanço DFC Allendorf karşı KSV Hessen Kassel II
  Oyunlar Berabere KSV II
Evsahibi 0
Misafir 1 0 0 1
Toplam 1 0 0 1

Son 5 sonuç: DFC Allendorf
17.10.2026 DFC Allendorf Klein-Linden 0:2
10.10.2026 MFFC Wiesbaden DFC Allendorf 1:1
26.09.2026 DFC Allendorf Spvgg Frankfurt-Oberrad 1:2
19.09.2026 SG Haitz DFC Allendorf 8:1
12.09.2026 DFC Allendorf FSV Wetzlar 3:2

Son 5 sonuç: KSV Hessen Kassel II
17.10.2026 KSV Kassel II Großenenglis 3:4
10.10.2026 SG Haitz KSV Kassel II 3:1
03.10.2026 Egelsbach KSV Kassel II 1:0
30.09.2026 Marburg KSV Kassel II 1:0
19.09.2026 KSV Kassel II SG Bornheim 1:0

Top 3 Gol atanlar: DFC Allendorf
Pauline Schween 6 Katılımlar 2 Gol
Paula Nolte 1 Katılımlar 1 Gol
Alisa Fischer 1 Katılımlar 1 Gol

Top 3 Gol atanlar: KSV Hessen Kassel II
Merret Pauline Jessen 4 Katılımlar 2 Gol
Laura Ludwig 1 Katılımlar 1 Gol
Marie Wahler 4 Katılımlar 1 Gol
KSV Hessen Kassel II
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
95 Ameli Schäfer GER - ?
57 Lara Brandt GER - ?
30 Julia Bläser GER - ?
63 Dilan Esmeray 22 1,70 GER - 2025 - ?
17 Lena Krause 27 1,70 GER - 2025 - ?
12 Leena Annita Gopala 22 1,63 GER - 2025 - ?
19 Esma Özdemir 30 GER - 2025 - ?
3 Paula Klenk 18 1,75 GER - 2025 - ?
6 Sophie Linke 23 GER - 2025 - ?
11 Lisa Lattermann 36 1,65 GER - ?
2 Alina Weiß 29 1,54 GER - 2025 - ?
29 OM Marie Tielmann 20 1,68 GER - 2025 - ?
67 OM Pia Bannenberg 22 1,57 GER - 2025 - ?
42 OM Mona Daake 17 1,72 GER - ?
0 Juliane Arnrich GER - ?
44 Ivie Iheukwumere GER - 2025 - ?
44 Laura Marie Horn 17 1,76 GER - ?
34 Lara Rodewald GER - ?
6 Hannah Johannpeter GER - 2026 - ?
39 Laura Ludwig 17 1,74 GER - ?
7 Lisa Fischer 26 1,70 GER - ?
34 Meike Franz 17 GER - 2024 - ?
45 Laura Bönning GER - ?
30 Mia Lisa Franz 17 GER - 2025 - ?
71 Anne Gontermann GER - ?
77 Melina Heyder 19 1,60 GER - 2025 - ?
5 Jana Hoffmann 26 GER - ?
25 Johanna Schäfer 26 GER - ?
33 Leandra Wickert 24 GER - 2026 - ?
16 Noelia Garcia Morillo 26 ESP - 2026 - ?
60 Julie Bannenberg 22 1,57 GER - 2025 - ?
21 Franziska Koch 26 GER - ?
18 Laura Festor 25 GER - 2025 - ?
8 Sophie Mason 26 1,62 GER - 2025 - ?
15 Hyeonju Lee 23 KOR - ?
37 Anna Wetzel 17 1,77 GER - ?
28 Johanna Schößler GER - 2025 - ?
66 Lenya Göbel 19 1,61 GER - 2025 - ?
24 Fabienne Siemers GER - 2025 - ?
23 Jaqueline Gotthardt GER - ?
26 Merret Pauline Jessen 26 GER - 2025 - ?
9 Marie Wahler - 25 1,70 GER - ?
99 Gabrielle Nedyva Chiadjeu 18 GER - ?
58 Saskia Trebing GER - 2025 - ?

Trainer şuna ait KSV Hessen Kassel II
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Markus Warmbier GER Trainer 01.06.2026 30.06.2027


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt