Houston Dash - Kansas City Current
- 12. Sıra
16 Maç Sayısı - 19 Puan - 19:24 Gol
NWSL
NWSL - 16. Maç günü
So, 09.08.2026 - 02:45
Shell Energy Stadium
Toplam kapasite: 22.039
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
6. Sıra
17 Maç Sayısı - 28 Puan - 28:24 Gol
NWSL
-

Veriler

Houston Dash
Oyuncu sayısı: 26 (9 Yabancı)
ø-Yaş: 27.4 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 11.12.2013
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: 1.045.700 €

Son 10 maç Houston Dash

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageNiederlageUnentschiedenSiegNiederlageNiederlageUnentschiedenUnentschiedenSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Houston Dash

Kat Rader - 22 Yaşında
İsim: Kat Rader
Uyruk: - Birlesik Devletleri
Pozisyon: Forvet
Tore: 6 Gol iç 16 Maçlar

Şu takımın antrenörü Houston Dash

Fabrice Gautrat - 38 Yaşında
İsim: Fabrice Gautrat
Uyruk: - Birlesik Devletleri
Sözleşme: ?
Göreve başlama 03.01.2025

Veriler

Kansas City Current
Oyuncu sayısı: 26 (4 Yabancı)
ø-Yaş: 26.6 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 06.12.2020
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: 155.200 €

Son 10 maç Kansas City Current

Son 10 maçın şekli
SiegNiederlageSiegSiegNiederlageSiegNiederlageUnentschiedenNiederlageSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Kansas City Current

Temwa Chawinga - 27 Yaşında
İsim: Temwa Chawinga
Uyruk: - Malavi
Pozisyon: Forvet
Tore: 9 Gol iç 11 Maçlar

Şu takımın antrenörü Kansas City Current

Chris Armas - 53 Yaşında
İsim: Chris Armas
Uyruk: - Birlesik Devletleri
Sözleşme: ?
Göreve başlama 07.01.2026

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
16.05.2026 Kansas City Current Houston Dash NWSL 3:0 Spielbericht
19.10.2025 Houston Dash Kansas City Current NWSL 1:0 Spielbericht
20.04.2025 Kansas City Current Houston Dash NWSL 2:0 Spielbericht
21.07.2024 Kansas City Current Houston Dash NWSL x Liga MX Femenil Summer Cup 3:1 Spielbericht
29.06.2024 Kansas City Current Houston Dash NWSL 2:0 Spielbericht
05.05.2024 Houston Dash Kansas City Current NWSL 1:1 Spielbericht
27.08.2023 Houston Dash Kansas City Current NWSL 1:1 Spielbericht
23.07.2023 Kansas City Current Houston Dash NWSL Challenge Cup 3:1 Spielbericht
27.05.2023 Kansas City Current Houston Dash NWSL 0:2 Spielbericht
20.04.2023 Houston Dash Kansas City Current NWSL Challenge Cup 0:2 Spielbericht

Bilanço Houston Dash karşı Kansas City Current

NWSL Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 5 1 3 1 6 : 6 19.10.2025
Misafir 7 3 0 4 5 : 10 16.05.2026
Toplam 12 4 3 5 11 : 16  

NWSL Playoffs Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 0 0 1 1 : 2 16.10.2022
Toplam 1 0 0 1 1 : 2  

NWSL Challenge Cup Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 2 0 0 2 0 : 5 20.04.2023
Misafir 3 1 0 2 5 : 6 23.07.2023
Toplam 5 1 0 4 5 : 11  

NWSL x Liga MX Femenil Summer Cup Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Misafir 1 0 0 1 1 : 3 21.07.2024
Toplam 1 0 0 1 1 : 3