IFK Göteborg - Sandvikens IF
- 4. Sıra
12 Maç Sayısı - 25 Puan - 28:14 Gol
Elitettan
Elitettan - 14. Maç günü
Sa, 15.08.2026 - 14:00
Valhalla idrottsplats
Toplam kapasite: 3.500
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
13. Sıra
11 Maç Sayısı - 3 Puan - 9:28 Gol
Elitettan
-

Veriler

IFK Göteborg
Oyuncu sayısı: 23 (1 Yabancı)
ø-Yaş: 22.9 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 18.11.2019
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç IFK Göteborg

Son 10 maçın şekli
UnentschiedenSiegSiegSiegSiegSiegUnentschiedenSiegUnentschiedenUnentschieden

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu IFK Göteborg

Lisa Johansson - 25 Yaşında
İsim: Lisa Johansson
Uyruk: - Isvec
Pozisyon: Forvet
Tore: 6 Gol iç 12 Maçlar

Şu takımın antrenörü IFK Göteborg

Marcus Lantz - 50 Yaşında
İsim: Marcus Lantz
Uyruk: - Isvec
Sözleşme: 2027
Göreve başlama 17.07.2024

Veriler

Sandvikens IF
Oyuncu sayısı: 27 (5 Yabancı)
ø-Yaş: 17.4 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Sandvikens IF

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageUnentschiedenNiederlageNiederlageNiederlageUnentschiedenNiederlageNiederlageUnentschieden

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Sandvikens IF

Maja Alvin - 21 Yaşında
İsim: Maja Alvin
Uyruk: - Isvec
Pozisyon: Orta saha
Tore: 3 Gol iç 11 Maçlar

Şu takımın antrenörü Sandvikens IF

Filip Norell - 0 Yaşında
İsim: Filip Norell
Uyruk: - Isvec
Sözleşme: ?
Göreve başlama ?

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
10.05.2026 Sandvikens IF IFK Göteborg Elitettan 0:5 Spielbericht

Bilanço IFK Göteborg karşı Sandvikens IF

Elitettan Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Misafir 1 1 0 0 5 : 0 10.05.2026
Toplam 1 1 0 0 5 : 0