Fenerbahçe SK - Ünye Kadin SK
-
Toplam piyasa değeri:  98.000 €
ø-Piyasa değeri:  9.800 €
Oyuncu sayısı:  29 (12 Yabancı)
ø-Yaş:  25.2 Yaşında
Kuruluş:  04.04.1995
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Kadın Futbol Süper Ligi - 5. Maç günü
Mi, 18.11.2026 - 17:00
Beylerbeyi 75. Yil Stadi
Toplam kapasite: 0
Hakem: Halen açık
20.000 €   :Toplam piyasa değeri
20.000 €  :ø-Piyasa değeri
22 (10 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
24.6 Yaşında  :ø-Yaş
01.07.2016  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

Fenerbahçe SK
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
71 TW Natalia Munteanu 32 1,75 MDA - 2024 - 2027
22 TW Ilayda Demir 17 1,70 TUR - 2027
21 TW Sol Belotto 23 1,80 PAR 28.000 € 2026 - 2027
24 RV Fatma Şakar 27 1,64 TUR - 2026 - 2027
35 RV Rabia Akbaba 17 1,57 TUR - 2027
32 LV Idil Acar 17 1,61 TUR - 2027
7 LV Colette Ndzana 26 1,63 CMR 40.000 € 2026 - 2028
33 IV Esmanur Teke 17 1,67 TUR - 2027
5 IV Yaşam Göksu 31 1,70 TUR - 2022 - 2027
2 IV Konya Plummer 29 1,73 JAM - 2024 - 2027
17 IV İpek Kaya 31 1,75 TUR - 2023 - 2027
14 IV Katie Bowen 32 1,73 NZL - 2026 - 2028
38 Edanur Gokce 18 TUR - ?
16 ZM Peritan Bozdağ 27 1,65 AZE - 2025 - 2027
8 ZM Cansu Gürel 24 1,68 TUR - 2022 - 2027
10 ZM Ece Türkoğlu - 27 1,70 TUR - 2023 - 2027
93 RM Maria Alves 33 1,63 BRA - 2025 - 2027
31 RM Belinay Tuğla 16 1,58 TUR - 2028
34 OM Tuana Ozocak  Oynama izini yok, p:  30.06.27 15 1,63 TUR - 2029
9 OM Busem Şeker 28 1,65 TUR - 2022 - 2027
19 LM Mesude Alayont 23 1,76 TUR - 2023 - 2027
6 DM Regina Otu 30 1,69 NGA - 2024 - 2027
26 Suliat Abideen 24 1,69 NGA - 2026 - 2027
13 RM Zeynep Kerimoğlu 23 1,59 TUR - 2022 - 2027
36 RA Ayca Uzgenç  Oynama izini yok, p:  30.06.27 15 1,66 TUR - 2029
30 MS Marie Ngah  Iç bağ gerginlik (Diz), 26.12.2026 24 1,70 CMR - 2026 - 2027
77 MS Andrea Stašková 26 1,80 CZE - 2025 - 2027
11 MS Yağmur Uraz 36 1,81 TUR - 2023 - 2027
55 LA Zsanett Kaján 29 1,70 HUN 30.000 € 2026 - 2028

Trainer şuna ait Fenerbahçe SK
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Gökhan Bozkaya 45 GER Trainer 07.08.2023 30.06.2028
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
19.05.2026 FB Unye 8:0
28.12.2025 Unye FB 0:2
09.02.2025 FB Unye 6:1
22.09.2024 Unye FB 0:5

Bilanço Fenerbahçe SK karşı Ünye Kadin SK
  Oyunlar FB Berabere Unye
Evsahibi 2 2 0 0
Misafir 2 2 0 0
Toplam 4 4 0 0

Son 5 sonuç: Fenerbahçe SK
18.10.2026 Yüksekova Fenerbahçe 1:1
30.09.2026 Fenerbahçe WFC Minsk 1:0
26.09.2026 WFC Minsk Fenerbahçe 1:4
19.09.2026 Beşiktaş Fenerbahçe 0:3
12.09.2026 Fenerbahçe Bilgi Doga 12:0

Son 5 sonuç: Ünye Kadin SK
18.10.2026 Unye Sanayispor 3:0
20.09.2026 Unye Haymana 3:3
13.09.2026 Unye Yuksekova 0:0
05.09.2026 Sultanbeyli Unye 4:2
29.08.2026 Unye Besiktas 0:1

Top 3 Gol atanlar: Fenerbahçe SK
Andrea Stašková 5 Katılımlar 5 Gol
Marie Ngah 3 Katılımlar 4 Gol
Yaşam Göksu 1 Katılımlar 3 Gol

Top 3 Gol atanlar: Ünye Kadin SK
Mukarama Abdulai 1 Katılımlar 2 Gol
Ceren Guzelhan 4 Katılımlar 2 Gol
Mariem Houij 4 Katılımlar 1 Gol
Ünye Kadin SK
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Klil Keshwar 26 1,88 TRI - 2025 - 2027
99 TW Yagmur Yavuz 18 1,74 TUR - 2027
55 TW Zeynep Koyun 26 1,70 TUR - 2026 - 2027
12 TW Aysenaz Yigit 20 1,72 TUR - 2024 - 2027
2 RV Rrezona Ramadani 24 1,61 - 2025 - 2027
6 IV Sara Maliqi 31 1,66 ALB - 2025 - 2027
5 IV Suhde Arpaci 22 1,71 TUR - 2024 - 2027
19 ZM Nagehan Akşan - 38 1,64 TUR - 2025 - 2027
0 ZM Ilarja Zarka 25 1,62 ALB - 2025 - 2027
23 ZM Kafayat Shittu 29 1,64 NGA - 2026 - 2027
17 RM Yaren Colak 22 1,64 TUR - 2026 - 2027
30 RM Nazmiye Aytop 31 1,63 TUR - 2026 - 2027
0 OM Selin Yilmaz  Oynama izini yok, p:  30.06.27 18 TUR - 2027
11 LM Elif Kesgin 25 1,65 TUR - 2026 - 2027
0 LM Selda Cubukcu 18 1,60 TUR - 2027
8 DM Precious Christopher 25 1,70 NGA - 2026 - 2027
27 MS Philomena Abakah 23 1,75 GHA - 2026 - 2027
23 MS Berra Bayraktar 20 1,70 TUR - 2026 - 2027
9 MS Mercy Attobrah 19 1,68 GHA - 2026 - 2027
18 MS Mukarama Abdulai 24 1,67 GHA 20.000 € 2026 - 2027
7 MS Mariem Houij 32 1,68 TUN - 2026 - 2027
21 LA Ceren Guzelhan 18 1,66 TUR - 2026 - 2028

Trainer şuna ait Ünye Kadin SK
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Sunay Gunes 53 TUR Trainer ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt