Levante UD - Atlético de Madrid B
- 1. Sıra
4 Maç Sayısı - 9 Puan - 13:9 Gol
Primera Federación
Primera Federación - 15. Maç günü
So, 31.01.2027 - 00:00
Ciudad Deportiva de Buñol - Campo 1
Toplam kapasite: 3.000
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
3. Sıra
4 Maç Sayısı - 9 Puan - 13:12 Gol
Primera Federación
-

Veriler

Levante UD
Oyuncu sayısı: 23 (2 Yabancı)
ø-Yaş: 23.2 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 04.08.1998
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Levante UD

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageUnentschiedenNiederlageSiegNiederlageSiegSiegSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Levante UD

Ariana Arias - 23 Yaşında
İsim: Ariana Arias
Uyruk: - Ispanya
Pozisyon: Forvet
Tore: 4 Gol iç 4 Maçlar

Şu takımın antrenörü Levante UD

Javier Aguado - 0 Yaşında
İsim: Javier Aguado
Uyruk: - Ispanya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.07.2026

Veriler

Atlético de Madrid B
Oyuncu sayısı: 27 (0 Yabancı)
ø-Yaş: 19.0 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 01.07.2016
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Atlético de Madrid B

Son 10 maçın şekli
NiederlageSiegUnentschiedenNiederlageNiederlageSiegSiegSiegSiegNiederlage

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Atlético de Madrid B

Rocío Elaine de la Cruz - 17 Yaşında
İsim: Rocío Elaine de la Cruz
Uyruk: - Ispanya
Pozisyon: Forvet
Tore: 5 Gol iç 4 Maçlar

Şu takımın antrenörü Atlético de Madrid B

Roberto Hernández - 0 Yaşında
İsim: Roberto Hernández
Uyruk: - Ispanya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.07.2026

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
04.10.2026 Atlético de Madrid B Levante UD Primera Federación 4:8 Spielbericht

Bilanço Levante UD karşı Atlético de Madrid B

Primera Federación Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Misafir 1 1 0 0 8 : 4 04.10.2026
Toplam 1 1 0 0 8 : 4