Diósgyöri VTK - Ferencvárosi TC
- 11. Sıra
2 Maç Sayısı - 0 Puan - 2:9 Gol
Női NB I
Női NB I - 4. Maç günü
Mi, 26.08.2026 - 17:30
DVTK Stadion
Toplam kapasite: 15.325
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
5. Sıra
1 Maç Sayısı - 3 Puan - 1:0 Gol
Női NB I
-

Veriler

Diósgyöri VTK
Oyuncu sayısı: 34 (5 Yabancı)
ø-Yaş: 21.4 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Diósgyöri VTK

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageSiegNiederlageNiederlageNiederlageUnentschiedenNiederlageNiederlageNiederlage

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Diósgyöri VTK

Katalin Angéla Végh - 23 Yaşında
İsim: Katalin Angéla Végh
Uyruk: - Macaristan
Pozisyon: Orta saha
Tore: 2 Gol iç 2 Maçlar

Şu takımın antrenörü Diósgyöri VTK

László Vitányi - 45 Yaşında
İsim: László Vitányi
Uyruk: - Macaristan
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.07.2026

Veriler

Ferencvárosi TC
Oyuncu sayısı: 24 (5 Yabancı)
ø-Yaş: 23.0 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 01.08.2004
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Ferencvárosi TC

Son 10 maçın şekli
UnentschiedenSiegSiegSiegSiegSiegSiegNiederlageNiederlageSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Ferencvárosi TC

Petra Gégény - 18 Yaşında
İsim: Petra Gégény
Uyruk: - Macaristan
Pozisyon: Forvet
Tore: 1 Gol iç 1 Maçlar

Şu takımın antrenörü Ferencvárosi TC

Flórián Albert - 58 Yaşında
İsim: Flórián Albert
Uyruk: - Macaristan
Sözleşme: ?
Göreve başlama 13.09.2023

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
21.02.2026 Diósgyöri VTK Ferencvárosi TC Női NB I 0:6 Spielbericht
17.09.2025 Ferencvárosi TC Diósgyöri VTK Női NB I 5:1 Spielbericht
26.04.2025 Ferencvárosi TC Diósgyöri VTK Női NB I 5:0 Spielbericht
05.03.2025 Diósgyöri VTK Ferencvárosi TC Magyar női labdarúgókupa 2:3 Spielbericht
02.11.2024 Diósgyöri VTK Ferencvárosi TC Női NB I 1:0 Spielbericht
06.03.2024 Ferencvárosi TC Diósgyöri VTK Magyar női labdarúgókupa 7:0 Vorbericht
25.11.2023 Diósgyöri VTK Ferencvárosi TC Női NB I 0:5 Spielbericht
19.08.2023 Ferencvárosi TC Diósgyöri VTK Női NB I 7:0 Spielbericht
29.04.2023 Diósgyöri VTK Ferencvárosi TC Női NB I 0:4 Vorbericht
16.10.2022 Ferencvárosi TC Diósgyöri VTK Női NB I 13:1 Vorbericht

Bilanço Diósgyöri VTK karşı Ferencvárosi TC

Női NB I Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 9 1 0 8 5 : 35 21.02.2026
Misafir 10 1 1 8 11 : 44 17.09.2025
Toplam 19 2 1 16 16 : 79  

Magyar női labdarúgókupa Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 0 0 1 2 : 3 05.03.2025
Misafir 1 0 0 1 0 : 7 06.03.2024
Toplam 2 0 0 2 2 : 10