Watford FC - Lewes FC
-
Toplam piyasa değeri:  120.000 €
ø-Piyasa değeri:  9.231 €
Oyuncu sayısı:  33 (7 Yabancı)
ø-Yaş:  25.9 Yaşında
Kuruluş:  00.00.1970
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Players Cup - 5. Maç günü
Mi, 24.01.2024 - 20:30
Grosvenor Vale
Toplam kapasite: 4.085
Hakem: Halen açık
35.000 €   :Toplam piyasa değeri
8.750 €  :ø-Piyasa değeri
23 (6 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
20.9 Yaşında  :ø-Yaş
01.01.2002  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

Watford FC
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
0 TW Sophie Harris 32 ENG 20.000 € 2023 - ?
1 TW Demi Lambourne 30 1,75 ENG - 2026 - ?
13 TW Chloe Sansom 30 ENG - 2025 - ?
25 TW Naomi Williams 21 1,71 ENG 25.000 € 2026 - ?
0 TW Jacqui Goldsmid  Bilinmeyen sakatlik, 00.00.0000 26 ENG - 2022 ?
39 TW Safia Middleton-Patel 22 1,70 WAL 25.000 € 2026 - 2027
17 ZM Megan Chandler - 32 ENG - 2019 ?
2 IV Zara Bailey 18 ENG - 2026 - ?
3 IV Grace Garrad 23 ENG - 2025 - ?
0 IV Kalani Peart 27 ENG - 2022 - ?
12 Eden Skyers 23 ENG - ?
14 Eva Gray 18 1,57 ENG - 2026 - ?
5 Lucy Lyon 20 ENG - 2025 - ?
22 Grace Neville 26 1,63 NZL - 2026 - 2027
6 Hannah Greenwood 27 ENG - 2026 - ?
24 HS Vera Jones 18 1,64 ENG 30.000 € 2026 - 2027
19 ZM Ellie Noble 27 ENG - 2026 - ?
15 ZM Aoibheann Clancy 22 IRL - 2026 - ?
0 ZM Melis Mehmet 23 1,65 ENG - 2022 ?
4 ZM Anna Filbey 27 WAL - 2024 - ?
18 OM Poppy Wilson 27 1,60 ENG - 2022 ?
8 Ava Kuyken 25 ENG - 2025 - ?
23 Coral Haines 30 ENG - 2023 - ?
0 Ellie Head 22 ENG - 2023 ?
0 Jade Bradley 29 ENG - 2022 ?
16 MS Karin Muya 31 1,68 ENG - 2026 - ?
7 LA Lachante Paul 24 ENG 10.000 € 2024 - ?
0 Gemma Davison 39 1,68 ENG - 2021 ?
9 Madison Perry 20 ENG 10.000 € 2024 - ?
11 Tianna Teisar 21 WAL - 2026 - ?
20 Saoirse Noonan 27 1,70 IRL - 2026 - ?
10 Phoebie Poole 22 WAL - 2026 - ?
21 Flo Fyfe 28 1,63 ENG - 2021 ?

Trainer şuna ait Watford FC
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Renée Hector 31 ENG Trainer 25.07.2024 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
17.03.2024 Lewes FC Watford FC 2:1
15.10.2023 Watford FC Lewes FC 1:2
13.02.2022 Watford FC Lewes FC 0:2
07.11.2021 Lewes FC Watford FC 1:2

Bilanço Watford FC karşı Lewes FC
  Oyunlar Berabere
Evsahibi 2 0 0 2
Misafir 2 1 0 1
Toplam 4 1 0 3

Son 5 sonuç: Watford FC
17.10.2026 Watford FC Leicester City 5:2
04.10.2026 Wolverhampton Watford FC 2:2
27.09.2026 Watford FC Sunderland AFC 1:2
23.09.2026 Crystal Palace Watford FC 1:0
20.09.2026 Watford FC Bristol City 1:5

Son 5 sonuç: Lewes FC
14.12.2025 Lewes FC Crystal Palace 0:1
23.11.2025 Cheltenham Town Lewes FC 0:4
26.10.2025 Lewes FC Corsham Town 4:0
08.12.2024 Charlton Lewes FC 4:0
24.11.2024 Lewes FC AFC Sudbury 3:0

Top 3 Gol atanlar: Watford FC
Coral Haines 2 Katılımlar 1 Gol

Lewes FC
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Emily Moore 28 1,83 CAN - 2022 - ?
26 Sian Woods 19 ENG - ?
13 Ella Hunkin ENG - ?
3 LV Maddie Brant 25 1,63 ENG - 2024 - ?
23 IV Ylenia Priest 24 1,78 ENG - 2025 - ?
6 IV Hannah Godfrey 29 SCO - 2023 - ?
24 Lois Edwards 24 ENG - 2025 - ?
2 Becca Teale 21 ENG - ?
10 Liv Carpenter ENG - 2025 - ?
14 OM Paula Howells 29 1,67 ENG - 2024 - ?
5 DM Layla Banaras 20 1,67 ENG - 2025 - ?
4 Sydney Schreimaier 22 ENG - 2024 - ?
18 Lois Roche 33 1,68 IRL - 2023 - ?
7 Kayla Ginger 20 HUN - 2024 - ?
0 Annie Rolf 28 ENG - 2025 - ?
12 Megan Curran 22 WAL - 2024 - ?
11 Adekite Fatuga-Dada 30 1,58 NGA - 2024 - ?
21 Katie Gilligan 27 ENG - ?
15 Danielle Rowe 30 ENG - ?
9 Muna Eze ENG - 2024 - ?
0 Olivia Johnson 19 ENG 25.000 € 2026 - 2027
19 Mia Adaway ENG - 2024 - ?
9 Chelsea Ferguson 21 ENG 10.000 € 2025 - ?

Trainer şuna ait Lewes FC
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Natalie Lawrence ENG Trainer 05.07.2024 ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt