Real Madrid CF - RC Deportivo A Coruña
-
Toplam piyasa değeri:  9.191.000 €
ø-Piyasa değeri:  340.407 €
Oyuncu sayısı:  32 (17 Yabancı)
ø-Yaş:  23.8 Yaşında
Kuruluş:  01.07.2020
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  -2.750.000 €
Primera División Femenina - 26. Maç günü
So, 11.04.2027 - 00:00
Estadio Alfredo Di Stéfano
Toplam kapasite: 6.000
Hakem: Halen açık
1.060.000 €   :Toplam piyasa değeri
42.400 €  :ø-Piyasa değeri
27 (7 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
22.6 Yaşında  :ø-Yaş
16.03.2016  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

Real Madrid CF
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Merle Frohms 31 1,75 GER 120.000 € 2025 - 2028
30 TW Cristina Águeda 19 ESP - ?
13 TW Laia López 19 1,78 ESP 40.000 € 2026 - 2030
19 RV Eva Navarro 25 1,60 ESP 350.000 € 2024 - 2028
2 RV Noe Bejarano 20 1,59 ESP 40.000 € 2026 - 2030
29 LV Noelia Llamas 21 ESP - ?
21 LV Sara Holmgaard 27 1,74 DEN 175.000 € 2025 - 2027
3 LV Janou Levels 25 1,64 NED 350.000 € 2026 - 2030
4 IV Silvia Cristóbal 18 1,73 ESP 80.000 € 2026 - 2030
23 IV Maëlle Lakrar 26 1,72 FRA 400.000 € 2024 - 2028
14 IV María Méndez 25 1,73 ESP 550.000 € 2024 - ?
26 IV Claudia de la Cuerda 19 1,56 ESP - ?
22 IV Bella Andersson 20 1,83 SWE 400.000 € 2025 - 2029
6 ZM Sandie Toletti  Uyluk yaralanma, 00.00.0000 31 1,69 FRA 300.000 € 2022 - 2027
15 ZM Irune Dorado 18 1,64 ESP 70.000 € 2026 - 2029
35 ZM Paula Rubio 21 1,68 ESP 26.000 € ?
17 ZM Andreia Jacinto 24 1,73 POR 550.000 € 2026 - 2030
24 ZM Arianna Caruso 26 1,65 ITA 300.000 € 2026 - 2030
8 ZM Sara Däbritz 31 1,71 GER 400.000 € 2025 - 2027
31 OM Oihane San Martín 21 ESP 10.000 € ?
16 DM Filippa Angeldahl 29 1,70 SWE 575.000 € 2024 - 2027
20 DM Elisa Senß 29 1,61 GER 600.000 € 2026 - 2030
7 RA Lotte Keukelaar 21 1,71 NED 175.000 € 2025 - 2030
10 RA Athenea del Castillo - 26 1,60 ESP 750.000 € 2021 - 2028
11 RA Lineth Beerensteyn 30 1,60 NED 600.000 € 2026 - 2029
9 MS Signe Bruun 28 1,78 DEN 325.000 € 2023 - 2027
27 MS Yasmine Zouhir 21 1,68 MAR 35.000 € ?
12 MS Felicia Schröder 19 1,70 SWE 900.000 € 2026 - 2030
18 LA Linda Caicedo 21 1,63 COL 1.000.000 € 2022 - 2031
5 LA Pau Comendador 19 1,66 ESP 70.000 € 2025 - 2027
47 LA Candela Rodríguez 17 ESP - ?
37 Bibiana Casquero 20 ESP - ?

Trainer şuna ait Real Madrid CF
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Pau Quesada 33 ESP Trainer 01.07.2025 30.06.2027
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
11.09.2026 A Coruña Real 0:2
01.02.2026 A Coruña Real 2:4
21.09.2025 Real A Coruña 4:0
15.03.2025 Real A Coruña 2:2
14.12.2024 A Coruña Real 1:4

Bilanço Real Madrid CF karşı RC Deportivo A Coruña
  Oyunlar Real Berabere
Evsahibi 3 2 1 0
Misafir 4 4 0 0
Toplam 7 6 1 0

Son 5 sonuç: Real Madrid CF
17.10.2026 Real Madrid Espanyol 3:1
04.10.2026 FC Barcelona Real Madrid 7:0
01.10.2026 Manchester City Real Madrid 1:1
26.09.2026 Real Sociedad Real Madrid 3:5
22.09.2026 Real Madrid Paris SG 1:1

Son 5 sonuç: RC Deportivo A Coruña
18.10.2026 SD Eibar A Coruña 2:3
03.10.2026 A Coruña Atlético Madrid 1:2
27.09.2026 A Coruña Espanyol 1:1
20.09.2026 Granada A Coruña 0:3
11.09.2026 A Coruña Real Madrid 0:2

Top 3 Gol atanlar: Real Madrid CF
Felicia Schröder 5 Katılımlar 6 Gol
Sara Däbritz 3 Katılımlar 3 Gol
Lineth Beerensteyn 7 Katılımlar 2 Gol

Top 3 Gol atanlar: RC Deportivo A Coruña
Millene Cabral 5 Katılımlar 3 Gol
Sofía Domínguez 5 Katılımlar 1 Gol
Espe Pizarro 6 Katılımlar 1 Gol
RC Deportivo A Coruña
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
13 TW Inês Pereira 27 1,68 POR 100.000 € 2026 - 2029
31 TW Antía Veiga 17 1,75 ESP 30.000 € 2028
1 TW Andrea Tarazona  kot  kirigi, 00.00.0000 22 1,68 ESP 40.000 € 2026 - 2027
15 RV Sofía Domínguez 20 1,60 ARG 40.000 € 2026 - 2027
5 RV Paula Novo 21 ESP 30.000 € 2026 - 2028
2 RV Daniela Caracas 29 1,66 COL 60.000 € 2026 - 2028
28 IV Carla Castiñeyras 18 1,60 ESP 30.000 € 2027
3 IV Elena Vázquez 19 1,65 ESP 50.000 € 2025 - 2028
6 IV Eva Alonso  Ayak bilegi yaralanmalari, 00.00.0000 24 1,65 ESP 40.000 € 2026 - 2028
4 IV Adriana Ranera 21 ESP 35.000 € 2026 - 2027
23 IV Merle Barth - 32 1,67 GER 40.000 € 2025 - 2027
16 ZM Paula Redruello 19 1,69 ESP 30.000 € 2026 - 2028
14 ZM Lucía Rivas 19 ESP 30.000 € 2026 - 2028
7 ZM Eva Dios 24 1,65 ESP 25.000 € 2021 - 2029
21 OM Ainoa Gómez 19 1,63 ESP 40.000 € 2026 - 2027
8 OM Olaya Rodríguez 21 1,66 ESP 70.000 € 2025 - 2028
18 Michi Apóstol 21 1,56 VEN 30.000 € 2026 - 2027
26 Paula Hernández 20 1,64 ESP - 2027
27 Carmen Carballada 21 1,67 ESP 25.000 € 2027
29 Laura Ruiz 19 ESP 25.000 € 2024 - 2028
10 MS Millene Cabral 28 1,64 BRA 50.000 € 2022 - 2027
20 MS Marisa García 20 1,76 ESP 40.000 € 2026 - ?
19 MS Lucía Pardo 26 1,70 ESP 70.000 € 2026 - 2028
9 LA Espe Pizarro 25 1,62 URU 60.000 € 2025 - 2028
17 LA Vega Montesinos 21 ESP 35.000 € 2026 - 2028
32 Karla Bermejo 21 ESP - 2028
11 Paula Monteagudo 24 1,72 ESP 35.000 € 2025 - 2027

Trainer şuna ait RC Deportivo A Coruña
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Alberto Rodríguez 37 ESP Trainer 07.07.2026 ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt