Cacereño Femenino - CD Tenerife Femenino B
-
Toplam piyasa değeri:  25.000 €
ø-Piyasa değeri:  6.250 €
Oyuncu sayısı:  24 (5 Yabancı)
ø-Yaş:  23.7 Yaşında
Kuruluş:  01.07.2021
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Primera Federación - 13. Maç günü
So, 17.01.2027 - 00:00
Estadio Manuel Sánchez Delgado
Toplam kapasite: 4.000
Hakem: Halen açık
110.000 €   :Toplam piyasa değeri
13.750 €  :ø-Piyasa değeri
25 (3 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
18.8 Yaşında  :ø-Yaş
01.07.2025  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

Cacereño Femenino
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
23 TW Carlota Alcalde 24 1,70 ESP - 2026 - 2027
1 TW Delia Baz  omuz yaralanmasi, 00.00.0000 24 ESP - 2023 - 2027
13 TW Aroa Barrero 22 ESP - 2027
3 LV Alejandra López 24 1,60 ESP - 2025 - 2027
18 IV Marina Mielgo 23 1,70 ESP - 2026 - 2027
15 IV Ana Fernández 26 1,74 ESP - 2026 - 2027
17 IV Irune Cervera 23 ESP 25.000 € 2026 - 2027
5 Midori Yoshimura 33 JPN - 2021 - 2027
4 Victoria Arévalo 28 ESP - 2025 - 2027
34 Lucía Bonilla ESP - 2027
21 Cora Jiménez 33 1,68 ESP - 2025 - 2027
14 ZM Marina Sánchez 20 1,69 ESP - 2026 - 2027
16 Yanira Morán 28 1,72 ESP - 2026 - 2027
6 Tsubaki Hayashi 18 1,41 JPN - 2027
7 Sara Suárez 28 1,60 ESP - 2026 - 2027
22 Carmen Acedo - 22 ESP - 2023 - 2027
8 Sara Rubio 28 ESP - 2022 - 2027
19 HS Sara Carrillo 24 ESP - 2025 - 2027
9 RA Sara Pérez ESP - 2027
20 LA Sofía Varela 28 1,57 CRC - 2026 - 2027
28 Andrea Tibu 19 ESP - 2027
27 Sara Caparroz 19 ESP - 2027
11 Raïssa Mbappé 33 1,75 CMR - 2026 - 2027
10 Lourdes Lezcano 30 1,64 ARG - 2024 - 2027

Trainer şuna ait Cacereño Femenino
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Ernesto Sánchez 45 ESP Trainer 01.07.2021 30.06.2027
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
15.02.2026 Tenerife Fem B Cacereño Fem. 1:0
02.11.2025 Cacereño Fem. Tenerife Fem B 1:1

Bilanço Cacereño Femenino karşı CD Tenerife Femenino B
  Oyunlar Berabere
Evsahibi 1 0 1 0
Misafir 1 0 0 1
Toplam 2 0 1 1

Son 5 sonuç: Cacereño Femenino
03.10.2026 Real Madrid B Cacereño Fem. 0:1
30.09.2026 Burgos CF Cacereño Fem. 0:4
27.09.2026 Cacereño Fem. RU Tenerife 2:0
20.09.2026 Levante UD Cacereño Fem. 3:0
13.09.2026 Real Sociedad B Cacereño Fem. 3:2

Son 5 sonuç: CD Tenerife Femenino B
04.10.2026 CD Alba FF Tenerife Fem B 4:0
27.09.2026 Tenerife Fem B Real Madrid B 3:1
20.09.2026 Athletic Club B Tenerife Fem B 1:0
13.09.2026 Tenerife Fem B Villarreal CF 1:1
02.05.2026 Tenerife Fem B Atlético M. B 1:2

Top 3 Gol atanlar: Cacereño Femenino
Ana Fernández 4 Katılımlar 1 Gol
Cora Jiménez 4 Katılımlar 1 Gol
Yanira Morán 3 Katılımlar 1 Gol

Top 3 Gol atanlar: CD Tenerife Femenino B
Carmen Domínguez 4 Katılımlar 2 Gol
Adriana Méndez 3 Katılımlar 1 Gol
Vittoria Rossi 4 Katılımlar 1 Gol
CD Tenerife Femenino B
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
13 TW Adriana Fernández 24 ESP - 2026 - 2027
32 TW Adriana Suárez ESP - ?
33 TW Carolina González 20 ESP - 2026 - ?
1 TW Sara Niz  Bilinmeyen sakatlik, 00.00.0000 21 1,74 ESP - 2025 - 2027
16 RV Naara Miranda 21 1,57 ESP - 2026 - 2027
22 RV Carla Lecaille 20 FRA - 2026 - 2027
14 LV Meri Martorell 22 ESP - 2025 - 2027
4 IV Lidia Sánchez 21 ESP 10.000 € 2025 - 2027
12 IV Andrea Marrero - 33 1,69 ESP 25.000 € 2025 - 2027
30 Miriam Garrido ESP - ?
31 Clara Palacio ESP - ?
35 Elena Ramos 21 1,70 ESP - ?
15 DM Emma Gálvez 20 ESP - 2026 - 2027
6 Núria Pon 21 1,67 ESP - 2025 - 2027
21 Naroa Domenech 22 1,75 ESP - 2026 - 2027
10 Carmen Domínguez 23 1,59 ESP - 2025 - 2027
19 Yaretzi Betancor 18 ESP 25.000 € 2026 - 2027
17 Lara González 23 1,63 ESP 25.000 € 2025 - 2027
27 Marta Álvarez ESP - ?
8 MS Ainhoa Delgado  yirtik ACL, 00.00.0000 22 ESP 25.000 € 2025 - 2027
9 Vittoria Rossi 20 ITA - 2026 - 2027
7 Adriana Méndez 24 1,70 ESP - 2025 - ?
23 Júlia Gómez 21 ESP - 2026 - 2027
0 Valerie Nekesa 19 1,46 KEN - 2026 - 2027
11 Esther García 24 ESP - 2025 - 2027

Trainer şuna ait CD Tenerife Femenino B
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Adrián Albéniz 44 ESP Trainer 08.07.2025 30.06.2027


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt