SC 13 Bad Neuenahr - FFV Fortuna Göcklingen
-
Toplam piyasa değeri:  0
ø-Piyasa değeri:  0
Oyuncu sayısı:  31 (3 Yabancı)
ø-Yaş:  23.0 Yaşında
Kuruluş:  28.09.2013
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Regionalliga Südwest - 26. Maç günü
So, 17.05.2020 - 14:00
Apollinarisstadion
Toplam kapasite: 4.558
Hakem: Halen açık
0   :Toplam piyasa değeri
0  :ø-Piyasa değeri
41 (2 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
14.1 Yaşında  :ø-Yaş
19.04.2013  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

SC 13 Bad Neuenahr
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
31 Fabienne Will 32 1,78 GER - 2023 - ?
25 Antonia Irmer 16 1,70 GER - ?
37 Emilia Kazimierczak 16 1,73 GER - ?
33 Carlotta Stambke 26 GER - 2018 - ?
1 Marie Wenzl - 26 GER - 2018 - ?
4 Frederike Wirz 20 GER - 2026 - ?
6 Maya Sakamoto 26 1,64 JPN - 2025 - ?
28 Johanna Rolke 19 1,63 GER - 2026 - ?
13 Annika Neil 24 GER - 2025 - ?
12 Paula Gau 25 GER - 2018 - ?
2 Amelie Schulte 25 GER - 2018 ?
3 Rebecca Schumann 25 GER - 2022 - ?
19 Ann-Kathrin Goltermann 27 GER - 2022 - ?
9 ZM Yâren Sürül 21 1,56 TUR - 2023 - ?
30 Veronika Bitzen 16 GER - ?
2 Pauline Braun 17 GER - ?
5 Sina Brenner 23 1,83 GER - ?
8 Lina Weinitschke GER - ?
7 Nina Hainke  çapraz bag yirtigi, 00.00.0000 19 GER - 2025 - ?
16 Katharina Marx 22 1,75 GER - 2025 - ?
11 Evelyn Kirst 20 GER - 2023 - ?
8 Kristin Rubröder 21 GER - 2022 - ?
20 Luisa Deckenbrock 29 GER - 2025 - ?
10 Berna Tokmak 23 TUR - 2020 - ?
22 Katharina Pohs 24 GER - 2022 - ?
18 Magdalena Lang 27 GER - 2021 - ?
17 Léa Daiz 29 GER - 2023 - ?
24 Sina Fuhs 21 GER - 2022 - ?
17 Alica Linden 28 GER - 2026 - ?
9 Celine Dickopf 24 GER - 2023 - ?
14 Sonja Bartoschek 28 GER - 2020 - ?

Trainer şuna ait SC 13 Bad Neuenahr
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Anne-Kathrine Kremer 38 GER Trainer 01.01.2020 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
19.09.2021 Göcklingen Bad Neuenahr 0:2
17.11.2019 Göcklingen Bad Neuenahr 2:1
24.04.2016 Bad Neuenahr Göcklingen 0:0
25.10.2015 Göcklingen Bad Neuenahr 1:6
23.11.2014 Göcklingen Bad Neuenahr 1:2

Bilanço SC 13 Bad Neuenahr karşı FFV Fortuna Göcklingen
  Oyunlar Berabere
Evsahibi 2 1 1 0
Misafir 4 3 0 1
Toplam 6 4 1 1

Son 5 sonuç: SC 13 Bad Neuenahr
18.10.2026 Niederkirchen Bad Neuenahr 1:4
11.10.2026 Bad Neuenahr SV Elversberg 2:1
04.10.2026 Saarbrücken Bad Neuenahr 5:1
27.09.2026 Mainz 05 II Bad Neuenahr 1:0
20.09.2026 Bad Neuenahr Wörrstadt 4:0

Son 5 sonuç: FFV Fortuna Göcklingen
21.10.2026 Göcklingen Obersülzen 1:4
17.10.2026 Göcklingen FV Berghausen 6:1
10.10.2026 Kottweiler Göcklingen 4:2
19.09.2026 FSG Wasgau Göcklingen 3:0
13.09.2026 Göcklingen SV Ober-Olm 0:3

Top 3 Gol atanlar: SC 13 Bad Neuenahr
Katharina Pohs 14 Katılımlar 2 Gol

Top 3 Gol atanlar: FFV Fortuna Göcklingen
Michelle Adam 12 Katılımlar 3 Gol
Deborah Weber 12 Katılımlar 2 Gol
FFV Fortuna Göcklingen
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Anja Kempf 37 GER - ?
1 TW Elina Förg 25 GER - ?
26 Jennifer Burgard 34 GER - 2021 - ?
1 Lina Bader 18 GER - ?
1 Celine Kustes GER - ?
4 Elly Methner GER - ?
3 Natascha Luber GER - ?
7 Leah Hafner GER - ?
4 Nicola Seidel GER - ?
22 Johanna Franziska Ring 20 GER - ?
5 Jana Rasch GER - ?
19 Romy Kretz 20 GER - ?
3 Lillien Olivia Künkel 19 GER - ?
24 Andrea Bendel 27 1,70 - 2019 ?
2 Lisa Schurer 35 GER - ?
5 Susanne Biermann 28 GER - 2025 - ?
8 Marcella Hamburger 23 GER - ?
5 Madeleine Haas 20 GER - 2024 - ?
16 Alina Müller GER - ?
17 Carlotta Siglinde Elke Beate Sigwarth GER - ?
12 Lena Hartmann GER - ?
29 Kira Stulier GER - ?
0 Julia Riegel GER - ?
6 Manuela Wegmann 32 1,70 GER - ?
21 Ashley Josephine Waldsachs 17 GER - ?
11 Leonie Trapp GER - ?
8 Luca Volckmann GER - ?
11 Anna Ellen Zehnle 23 GER - 2024 - ?
8 Emilia Klein GER - ?
16 Antonia Wilker 24 GER - ?
18 Katharina Jost GER - ?
5 Sina Günther 30 GER - ?
20 Leonie Hartmann 20 GER - 2023 - ?
29 Michelle Siegle GER - 2024 - ?
14 Marla Bönsch 24 GER - 2025 - ?
6 Mara Sophie Keller GER - ?
13 Deborah Weber 26 1,65 GER - 2017 ?
10 Michelle Adam 26 GER - 2018 - ?
7 Fabienne Heintz - 23 - ?
9 Lea Mathes 17 GER - ?
25 Selina Spielberger GER - 2024 - ?

Trainer şuna ait FFV Fortuna Göcklingen
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Martin Bieser GER Trainer 01.07.2026 30.06.2027


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt