| FC Nantes |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 1 |
TW |
Sofie Grøn
|
23 |
1,83 |
DEN |
55.000 € |
2026
- 2028 |
| 99 |
TW |
Natalia Radkiewicz
|
23 |
1,78 |
POL |
40.000 € |
2026
- 2028 |
| 24 |
RV |
Margaux Vairon
|
23 |
1,60 |
FRA |
70.000 € |
2026
- 2028 |
| 27 |
LV |
Juliane Denizot
|
18 |
1,69 |
FRA |
40.000 € |
2026
- 2028 |
| 4 |
LV |
Clara Jepsen
|
21 |
|
DEN |
45.000 € |
2026
- 2028 |
| 13 |
IV |
Victoria Krug
|
28 |
1,68 |
GER |
70.000 € |
2026
- 2027 |
| 26 |
IV |
Moira Kelley
|
24 |
1,75 |
USA |
35.000 € |
2026
- 2028 |
| 20 |
IV |
Constance Brackman
|
24 |
1,62 |
BEL |
45.000 € |
2026
- 2028 |
| 5 |
IV |
Julie Pasquereau
|
32 |
1,76 |
FRA |
45.000 € |
2024
- 2028 |
| 14 |
ZM |
Liucija Vaitukaitytė
|
26 |
1,70 |
LTU |
70.000 € |
2026
- 2028 |
| 8 |
RM |
Juliette Mossard
|
21 |
1,61 |
FRA |
60.000 € |
2021
- 2027 |
| 28 |
OM |
Madeline Roth
|
25 |
1,73 |
FRA |
45.000 € |
2026
- 2027 |
| 15 |
OM |
Zoï van de Ven
|
27 |
|
NED |
45.000 € |
2025
- 2027 |
| 6 |
DM |
Gabriela Grzybowska
|
23 |
|
POL |
60.000 € |
2026
- 2028 |
| 51 |
|
Tanté Diakité
|
18 |
1,59 |
FRA |
40.000 € |
2026
- 2027 |
| 38 |
|
Célia Gazeau
|
16 |
|
FRA |
30.000 € |
2026
- ? |
| 10 |
HS |
Camille Robillard
|
21 |
1,65 |
FRA |
45.000 € |
2022
- 2027 |
| 7 |
RA |
Imane Saoud
|
24 |
1,70 |
MAR |
75.000 € |
2025
- 2028 |
| 9 |
MS |
Adèle Connesson
|
22 |
1,69 |
FRA |
35.000 € |
2026
- 2028 |
| 17 |
MS |
Chengshu Wu
|
30 |
1,66 |
CHN |
90.000 € |
2026
- 2028 |
| 11 |
|
Noémie Potier Serrano
|
21 |
1,63 |
PAN |
40.000 € |
2026
- 2028 |
| 42 |
|
Esther Buabadi
|
24 |
1,58 |
COD |
40.000 € |
2026
- 2028 |
| 81 |
|
Elsa Prezelin
|
16 |
1,67 |
FRA |
30.000 € |
2026
- ? |
| 44 |
|
Triphaine Lialy
|
17 |
|
FRA |
- |
? |
| Trainer şuna ait FC Nantes |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Pierre-Alain Picard |
35 |
FRA |
Trainer |
01.07.2026 |
30.06.2028 |
|
| Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma |
| 03.03.2024 |
FC Nantes |
Rodez AF |
1:0 |
| 08.10.2023 |
Rodez AF |
FC Nantes |
1:0 |
| Bilanço FC Nantes karşı Rodez AF |
|
| Oyunlar |
|
Berabere |
|
| Evsahibi |
1 |
1 |
0 |
0 |
| Misafir |
1 |
0 |
0 |
1 |
| Toplam |
2 |
1 |
0 |
1 |
| Son 5 sonuç: FC Nantes |
| 03.10.2026 |
FC Nantes |
Montpellier FC |
1:1 |
| 26.09.2026 |
Saint-Étienne |
FC Nantes |
2:0 |
| 18.09.2026 |
Paris SG |
FC Nantes |
1:0 |
| 12.09.2026 |
FC Nantes |
Fleury 91 |
1:1 |
| 06.09.2026 |
Paris FC |
FC Nantes |
2:0 |
| Son 5 sonuç: Rodez AF |
| 28.09.2026 |
LOSC Lille |
Rodez AF |
1:2 |
| 21.09.2026 |
Rodez AF |
FC Metz |
0:2 |
| 24.05.2026 |
Évian |
Rodez AF |
3:1 |
| 17.05.2026 |
Rodez AF |
Stade de Reims |
0:0 |
| 03.05.2026 |
Saint-Malo |
Rodez AF |
1:0 |
| Top 3 Gol atanlar: FC Nantes |
| Camille Robillard |
15 Katılımlar |
7 Gol |
| Juliette Mossard |
14 Katılımlar |
2 Gol |
|
| Rodez AF |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 1 |
TW |
Louise Demarest Pouplet
|
18 |
|
FRA |
10.000 € |
2026
- ? |
| 11 |
|
Aïmy Diop
|
28 |
1,58 |
SEN |
- |
2024
- ? |
| 5 |
|
Cassandra Hinault
|
17 |
|
FRA |
- |
2026
? |
| 26 |
|
Zoé Bouron
|
24 |
|
FRA |
- |
2025
- 2026 |
| 4 |
|
Éva Gosselin
|
27 |
1,70 |
FRA |
- |
2026
- ? |
| 27 |
|
Tiphaine Brissonnet
|
26 |
1,60 |
FRA |
- |
2024
- ? |
| 13 |
|
Alicia Soleilhet
|
23 |
1,75 |
FRA |
15.000 € |
2023
- ? |
| 18 |
LM |
Ninon Barnoin
|
22 |
1,68 |
FRA |
- |
2023
- ? |
| 12 |
|
Maëlle Saltel
|
26 |
1,65 |
FRA |
- |
2023
- ? |
| 28 |
|
Laurie Clément
|
25 |
|
FRA |
- |
2024
? |
| 10 |
|
Emma Martin
|
21 |
|
FRA |
- |
2025
? |
| 21 |
|
Stella Bonin
|
20 |
|
FRA |
- |
2025
? |
| 22 |
|
Sophie Vaysse
|
32 |
1,63 |
FRA |
45.000 € |
2023
- ? |
| 29 |
|
Anaïs Mare
|
27 |
|
FRA |
- |
2026
- ? |
| 19 |
|
Julie Micard
|
23 |
|
FRA |
- |
2026
- ? |
| 25 |
|
Noémie Candau
|
25 |
|
FRA |
- |
2026
? |
| 17 |
|
Aure-Alya Delval
|
|
|
FRA |
- |
2026
? |
| 7 |
|
Ainhoa Fabre
|
17 |
|
FRA |
- |
2026
? |
| Trainer şuna ait Rodez AF |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Karima Benameur Taieb |
37 |
FRA |
Trainer |
05.07.2024 |
30.06.2025 |
|