Granada CF B - CD Femarguín
-
Toplam piyasa değeri:  50.000 €
ø-Piyasa değeri:  16.667 €
Oyuncu sayısı:  17 (4 Yabancı)
ø-Yaş:  15.8 Yaşında
Kuruluş:  00.00.0000
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Segunda Federación Grupo III - 10. Maç günü
So, 16.11.2025 - 11:00
Municipal Emilio Baena
Toplam kapasite: 0
Hakem: Halen açık
 :Toplam piyasa değeri
0  :ø-Piyasa değeri
16 (3 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
22.9 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.0000  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

Granada CF B
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Judith de Frutos 21 ESP - ?
13 TW Alba Ibañez 19 ESP - ?
20 RV Ángela Mateos 20 1,64 ESP 25.000 € ?
18 IV Paula Armillas 19 ESP - 2025 - ?
5 Ainhoa Cordón 26 ESP - 2024 ?
2 Élisa Raimbault FRA - ?
4 Runa Matsumoto JPN - ?
3 Chloe Ragon 1,55 USA - 2025 - ?
6 OM Lucía Nunes 20 1,73 ESP - 2024 - ?
14 Adriana Cuadros 26 1,61 ESP - 2023 - ?
10 Ángela Calero ESP - ?
7 Noelia Molina 19 ESP - ?
19 MS Mireya Zafra 21 1,65 ESP 25.000 € 2025 - ?
9 MS Sonia Torralvo - 25 1,69 ESP - 2025 - ?
16 Ana Martos ESP - 2025 ?
11 Alba Bueno 26 1,65 ESP - ?
12 Success Ameyaa 20 GHA - 2025 ?

Trainer şuna ait Granada CF B
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Diego Rimoldi ESP Trainer 01.07.2022 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
08.03.2026 CD Femarguín Granada CF B 2:4
16.11.2025 Granada CF B CD Femarguín 2:1

Bilanço Granada CF B karşı CD Femarguín
  Oyunlar Berabere
Evsahibi 1 1 0 0
Misafir 1 1 0 0
Toplam 2 2 0 0

Son 5 sonuç: Granada CF B
26.04.2026 Sp.extremadura Granada CF B 1:1
19.04.2026 Granada CF B Real Betis B 5:0
12.04.2026 CF Pozuelo Granada CF B 0:0
29.03.2026 Granada CF B Cacereño Atl. 1:1
15.03.2026 Granada CF B Málaga CF 0:0

Son 5 sonuç: CD Femarguín
26.04.2026 CD Femarguín CD Juan Grande 6:2
19.04.2026 CFF Las Rozas CD Femarguín 2:2
11.04.2026 CD Femarguín Unión Viera 1:2
29.03.2026 Sport. Huelva CD Femarguín 2:0
15.03.2026 Córdoba CF CD Femarguín 0:0

Top 3 Gol atanlar: Granada CF B
Ana Martos 3 Katılımlar 3 Gol
Élisa Raimbault 4 Katılımlar 2 Gol
Lucía Nunes 3 Katılımlar 2 Gol

Top 3 Gol atanlar: CD Femarguín
Noelia Correro 4 Katılımlar 1 Gol
Ainhoa López 4 Katılımlar 1 Gol
CD Femarguín
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Pao Ginés 29 ESP - 2025 - 2026
13 TW Acerina Mederos 22 1,63 ESP - 2025 - 2026
4 Sara Obregón 34 1,60 ESP - 2025 - 2026
14 Yipsy Ojeda 35 CHI - 2022 - 2026
20 Noelia Correro 20 1,63 ESP - 2025 - 2026
12 Laura Salas ESP - 2025 - 2026
21 Brenda Castellano - 34 ESP - 2020 - 2026
24 Wanda Gómez 28 1,62 VEN - 2025 - 2026
6 Raquel Martín 23 ESP - 2022 - 2026
11 María García 26 ESP - 2022 - 2026
5 Aroa Artiles 20 1,75 ESP - 2025 - 2026
15 Valentina Pereira 20 URU - 2024 - 2026
8 Amanda Godoy ESP - 2025 - 2026
7 Valeria Álvarez 22 ESP - 2024 - 2026
17 Iris López 24 ESP - 2025 - 2026
19 Ainhoa López 23 ESP - 2025 - 2026

Trainer şuna ait CD Femarguín
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Fran Bordón 40 ESP Trainer 01.07.2025 30.06.2027


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt