ACF Arezzo - FC Lumezzane Femminile
-
Toplam piyasa değeri:  30.000 €
ø-Piyasa değeri:  10.000 €
Oyuncu sayısı:  26 (0 Yabancı)
ø-Yaş:  18.1 Yaşında
Kuruluş:  00.00.0000
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Serie B - 23. Maç günü
Sa, 25.04.2026 - 16:00
Stadio Città di Arezzo
Toplam kapasite: 7.450
Hakem: Halen açık
60.000 €   :Toplam piyasa değeri
12.000 €  :ø-Piyasa değeri
22 (1 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
24.1 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.0000  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

ACF Arezzo
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
20 TW Ester Anagni ITA - 2026 - 2027
32 TW Sofia Belloli 19 ITA - 2026 - 2027
93 TW Verena Beka 22 ITA - 2026 - ?
72 Francesca Blasoni 30 ITA - 2023 - 2027
13 Daria Moretti ITA - 2026 - 2027
14 Beatrice Bruni 22 ITA - 2024 - 2027
5 Simona Davico 19 ITA - 2025 - 2027
4 Maria Giulia Tuteri 28 ITA - 2027
22 Carolina Bertora 19 ITA - 2026 - ?
45 Sara Nasoni 18 ITA - 2024 - 2027
54 Emma Nasoni 18 ITA - 2025 - 2027
80 Carlotta D’Aguì 18 ITA - 2026 - ?
10 Teresa Penzo 21 ITA 20.000 € 2026 - ?
8 Penniellaine Torres 19 ITA - 2026 - 2027
77 Giulia Martino 21 ITA - 2023 - 2027
11 Irene Barsali 21 1,64 ITA - 2024 - 2027
24 Martina Placidi ITA - 2026 - 2027
6 Giulia Mancuso 23 ITA - 2026 - 2027
19 Ginevra Tolomei ITA - 2026 - 2027
7 Veronique Brayda 30 ITA - 2026 - ?
73 Gabriella Tulimieri ITA - 2026 - 2027
17 Eva Hervieux 17 ITA - 2026 - 2027
28 Giulia Balducci 19 ITA - 2026 - 2027
18 Angelica Poli 22 ITA - 2026 - ?
33 Sofia Lorieri 24 ITA 10.000 € 2026 - 2027
97 Costanza Razzolini - 29 ITA - 2019 - 2027

Trainer şuna ait ACF Arezzo
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Andrea Benedetti 56 ITA Trainer 02.07.2025 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
25.04.2026 Arezzo Lumezzane 0:2
22.11.2025 Lumezzane Arezzo 0:1
21.09.2025 Arezzo Lumezzane 0:1
09.02.2025 Lumezzane Arezzo 5:0
22.09.2024 Arezzo Lumezzane 1:1

Bilanço ACF Arezzo karşı FC Lumezzane Femminile
  Oyunlar Berabere
Evsahibi 3 0 1 2
Misafir 2 1 0 1
Toplam 5 1 1 3

Son 5 sonuç: ACF Arezzo
17.05.2026 Donna Roma Arezzo 2:3
10.05.2026 Arezzo Trastevere 0:3
03.05.2026 Como 1907 Arezzo 3:0
25.04.2026 Arezzo Lumezzane 0:2
04.04.2026 Venezia FC Arezzo 1:1

Son 5 sonuç: FC Lumezzane Femminile
17.05.2026 Hellas Verona Lumezzane 1:2
10.05.2026 Lumezzane Venezia FC 4:2
01.05.2026 Cesena Lumezzane 2:5
25.04.2026 Arezzo Lumezzane 0:2
04.04.2026 Lumezzane Vicenza WFC 0:1

Top 3 Gol atanlar: ACF Arezzo
Costanza Razzolini 2 Katılımlar 1 Gol

Top 3 Gol atanlar: FC Lumezzane Femminile
Yoana Stankova 1 Katılımlar 1 Gol
FC Lumezzane Femminile
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
0 TW Sabrina Gervasoni 18 ITA - 2026 ?
13 TW Cecilia Capecchi 20 ITA - 2025 - ?
0 TW Giulia Zaghini 21 ITA - 2026 - ?
3 Martina Pizzolato 22 ITA - 2025 - 2027
0 Vanessa Mutti 20 ITA - 2024 - ?
14 Elisa Galbiati 34 1,73 ITA - 2023 - ?
0 Paola Zanini 21 ITA 10.000 € 2026 - ?
2 Yoana Stankova 20 BUL - 2025 - ?
97 Melissa Nozzi 29 ITA 10.000 € 2024 - ?
6 Chiara Viscardi 26 ITA - 2023 - ?
5 Chiara Barcella 34 ITA - 2023 - ?
0 Giorgia Bertolotti 29 ITA - 2026 - ?
27 Letizia Galdini 22 ITA - 2025 - ?
11 Marta Morreale 24 ITA - 2025 - ?
21 Elisa Zappa 23 ITA - ?
0 Linda Zambelli 19 ITA - 2026 - ?
0 Serena Magri 25 ITA - 2026 - ?
0 Tatiana Bonetti 34 1,56 ITA 20.000 € 2026 - ?
0 Greta Bellagente 19 ITA - 2026 - 2027
0 Gaia Lonati 22 ITA 20.000 € 2026 - 2027
28 Viola Minnei 19 ITA - 2025 - ?
0 Martina Corioni 17 ITA - 2026 - ?

Trainer şuna ait FC Lumezzane Femminile
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Nicoletta Mazza ITA Trainer 01.07.2022 30.06.2026


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt