SG Bornheim - SG Egelsbach
- 5. Sıra
7 Maç Sayısı - 13 Puan - 14:8 Gol
Hessenliga
Hessenliga - 15. Maç günü
Sa, 21.11.2026 - 18:30
KR F-Bornheim
Toplam kapasite: 0
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
10. Sıra
7 Maç Sayısı - 7 Puan - 9:12 Gol
Hessenliga
-

Veriler

SG Bornheim
Oyuncu sayısı: 37 (2 Yabancı)
ø-Yaş: 11.5 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç SG Bornheim

Son 10 maçın şekli
UnentschiedenSiegUnentschiedenUnentschiedenSiegSiegSiegNiederlageNiederlageSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu SG Bornheim

Lilly Wiegelmann - 24 Yaşında
İsim: Lilly Wiegelmann
Uyruk: - Almanya
Pozisyon: Forvet
Tore: 3 Gol iç 5 Maçlar

Şu takımın antrenörü SG Bornheim

Afom Haile - 0 Yaşında
İsim: Afom Haile
Uyruk: - Almanya
Sözleşme: 2027
Göreve başlama 01.07.2026

Veriler

SG Egelsbach
Oyuncu sayısı: 30 (1 Yabancı)
ø-Yaş: 15.5 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç SG Egelsbach

Son 10 maçın şekli
SiegSiegUnentschiedenNiederlageSiegNiederlageNiederlageUnentschiedenSiegNiederlage

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu SG Egelsbach

Katharina Jacobs - 0 Yaşında
İsim: Katharina Jacobs
Uyruk: - Almanya
Pozisyon: Forvet
Tore: 4 Gol iç 5 Maçlar

Şu takımın antrenörü SG Egelsbach

Torsten Völker - 0 Yaşında
İsim: Torsten Völker
Uyruk: - Almanya
Sözleşme: 2027
Göreve başlama 01.07.2026

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
23.05.2026 SG Egelsbach SG Bornheim Hessenliga 2:2 Spielbericht
08.11.2025 SG Bornheim SG Egelsbach Hessenliga 4:2 Spielbericht

Bilanço SG Bornheim karşı SG Egelsbach

Hessenliga Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 1 0 0 4 : 2 08.11.2025
Misafir 1 0 1 0 2 : 2 23.05.2026
Toplam 2 1 1 0 6 : 4