ŽFK Mašinac - ŽFK Napredak Junior 2018
-
Toplam piyasa değeri:  0
ø-Piyasa değeri:  0
Oyuncu sayısı:  25 (3 Yabancı)
ø-Yaş:  8.1 Yaşında
Kuruluş:  01.07.1970
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Super Liga Žene - 1. Maç günü
Sa, 22.08.2026 - 00:00
Stadion Mašinac
Toplam kapasite: 5.000
Hakem: Halen açık
 :Toplam piyasa değeri
0  :ø-Piyasa değeri
26 (2 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
11.3 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.0000  :Kuruluş
?  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

ŽFK Mašinac
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Kristina Pavloska 20 MKD - 2025 - ?
12 Manuela Šimon SRB - 2025 ?
1 Maja Jović SRB - ?
1 Ivona Nikolic 16 SRB - 2022 - ?
0 Jelena Petrovic 43 SRB - 2024 - ?
0 IV Nikoleta Nikolić 34 1,72 SRB - 2025 - ?
21 Maša Todosijević SRB - ?
6 Savannah Hersh USA - 2025 ?
18 Jasna Živković SRB - ?
16 Marija Stevanović SRB - ?
2 Anastasija Mitić SRB - 2024 ?
8 Stefana Kocić SRB - ?
22 Teodora Anđelković SRB - ?
24 Jovana Ilić SRB - 2023 ?
19 Jelena Stevanović SRB - ?
3 Milijana Pavlović 23 1,61 SRB - 2025 - ?
17 Anđela Ivanović SRB - 2022 ?
5 Selena Filipović SRB - 2022 ?
0 Nikolina Marković SRB - ?
0 Bojana Marković SRB - 2024 ?
16 Petra Pavlović SRB - ?
9 Đurđina Milosavljević 19 SRB - ?
11 Stanika Vasiljević SRB - 2025 - ?
10 Milena Brajović 21 1,68 SRB - ?
7 Davia Richards 22 1,60 JAM - 2025 - ?

Trainer şuna ait ŽFK Mašinac
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Suzana Stanojević 56 SRB Trainer 15.07.2024 ?
Bilanço ŽFK Mašinac karşı ŽFK Napredak Junior 2018
  Oyunlar Berabere
Evsahibi 0
Misafir 0
Toplam 0 0 0 0

Son 5 sonuç: ŽFK Mašinac
09.05.2026 ŽFK Milutinac ŽFK Mašinac 2:3
02.05.2026 ŽFK Mašinac ŽFK Partizan 2:1
26.04.2026 Radnički 1923 ŽFK Mašinac 1:3
05.04.2026 ŽFK Mašinac ŽFK Milutinac 1:0
28.03.2026 ŽFK Partizan ŽFK Mašinac 1:2

Son 5 sonuç: ŽFK Napredak Junior 2018
19.03.2026 Crvena Zvezda Napredak 9:0
15.02.2026 ŽFK Karađorđe Napredak 0:1
25.05.2025 ŽFK Vojvodina Napredak 4:0
18.05.2025 Napredak Sloga Zemun 1:2
11.05.2025 ŽFK Milutinac Napredak 5:1

ŽFK Napredak Junior 2018
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
0 Rosanda Milošević SRB - ?
0 Marta Terzić SRB - ?
17 Mimica Pavlović 42 1,72 SRB - ?
0 Marija Grubač SRB - ?
0 Aleksandra Zlatanović 27 SRB - 2024 - ?
0 Marijana Jankov 31 SRB - 2025 - ?
0 Dejana Magovčević 24 SRB - 2024 - ?
0 Zorica Karadzic 43 SRB - ?
31 ZM Jelena Raičević 26 MNE - 2019 ?
0 ZM Jovana Vučićević 25 SRB - 2024 - 2026
0 Fata Salkunic 35 1,67 SVN - 2012 - ?
0 Neda Sudimac SRB - ?
0 Melita Radosavljević SRB - ?
0 Neda Petrović SRB - ?
0 Iva Mihajlović SRB - ?
0 Helena Maksimović SRB - ?
0 Selena Sudimac SRB - ?
0 Marija Sretenović SRB - ?
0 Milica Poljaković SRB - ?
0 Ivana Petrović SRB - ?
0 Teodora Jovanović SRB - ?
0 Nađa Gavrilović SRB - ?
0 Kristina Gajić SRB - ?
0 Lidija Bondžić SRB - ?
23 Suzana Petronijević 35 SRB - ?
0 Sandra Savić SRB - 2023 - ?

Trainer şuna ait ŽFK Napredak Junior 2018
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Ivan Mitić SRB Trainer 07.03.2021 ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt