| Heart of Midlothian FC - Rangers FC |
 |
| Toplam piyasa değeri: |
35.000 €
|
| ø-Piyasa değeri: |
11.667 € |
| Oyuncu sayısı: |
24 (6 Yabancı) |
| ø-Yaş: |
20.7 Yaşında |
| Kuruluş: |
01.01.2009 |
| Üyeler: |
? |
| Transfer bilançosu: |
+/- 0 |
|
SWPL 1 - 3. Maç günü So, 30.08.2026 - 17:10 Vanloq Community Stadium Toplam kapasite: 3.612 Hakem: Abbie Hendry |
| 0 |
:Toplam piyasa değeri |
| 0 |
:ø-Piyasa değeri |
| 25 (9 Yabancı) |
:Oyuncu sayısı |
| 24.3 Yaşında |
:ø-Yaş |
| 00.00.0000 |
:Kuruluş |
| ? |
:Üyeler |
| +/- 0 |
:Transfer bilançosu |
|
 |
| Heart of Midlothian FC |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 52 |
TW |
Rachael Johnstone
|
22 |
|
SCO |
- |
2023
- 2027 |
| 34 |
TW |
Erin Anderson
|
16 |
|
SCO |
- |
2026
? |
| 25 |
TW |
Emma Thomson
|
19 |
|
SCO |
- |
2025
- 2028 |
| 5 |
IV |
Carly Girasoli
|
24 |
|
SCO |
- |
2023
- 2027 |
| 20 |
IV |
Kate Fraser
|
18 |
|
SCO |
- |
2025
- ? |
| 33 |
|
Toni Campbell
|
16 |
|
SCO |
- |
2026
? |
| 26 |
|
Ebonie Locke
|
19 |
|
ENG |
35.000 € |
2026
- 2027 |
| 4 |
|
Erin Husband
|
18 |
|
SCO |
- |
2023
- 2028 |
| 3 |
|
Jessica Husband
|
18 |
|
SCO |
- |
2023
- 2028 |
| 8 |
ZM |
Maddie Fulton
|
32 |
|
SCO |
- |
2025
- 2027 |
| 15 |
ZM |
Jenny Smith
|
24 |
|
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| 6 |
ZM |
Erin Rennie
|
23 |
|
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| 14 |
ZM |
Kayla Jardine
|
21 |
|
SCO |
- |
2024
- 2027 |
| 22 |
OM |
Olivia Chomczuk
|
18 |
|
SCO |
- |
2025
- ? |
| 12 |
MS |
Ellen Dolan
|
20 |
|
IRL |
- |
2025
- 2027 |
| 11 |
LA |
Lauren Wade
|
32 |
1,72 |
NIR |
- |
2024
- 2027 |
| 23 |
|
Ashley Robertson
|
19 |
|
SCO |
- |
2026
- ? |
| 21 |
|
Orla Burn
|
17 |
|
SCO |
- |
2025
- 2028 |
| 35 |
|
Lucy Horberry
|
|
|
SCO |
- |
? |
| 18 |
OM |
Keri Halliday
|
21 |
|
NIR |
- |
2025
- ? |
| 9 |
MS |
Mariana Speckmaier
|
28 |
1,67 |
VEN |
- |
2026
- 2027 |
| 10 |
|
Carly Johns
|
23 |
|
ENG |
- |
2025
- 2027 |
| 19 |
|
Ava Crawford
|
17 |
|
SCO |
- |
2026
- ? |
| 7 |
|
Monica Forsyth
|
22 |
|
SCO |
- |
2021
- 2027 |
| Trainer şuna ait Heart of Midlothian FC |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Andy Thomson |
55 |
SCO |
Trainer |
01.07.2026 |
? |
|
| Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma |
| 30.08.2026 |
Hearts |
Rangers FC |
0:3 |
| 24.04.2026 |
Rangers FC |
Hearts |
1:2 |
| 15.03.2026 |
Hearts |
Rangers FC |
3:2 |
| 02.11.2025 |
Hearts |
Rangers FC |
3:2 |
| 24.08.2025 |
Rangers FC |
Hearts |
2:2 |
| Bilanço Heart of Midlothian FC karşı Rangers FC |
|
| Oyunlar |
Hearts |
Berabere |
|
| Evsahibi |
13 |
3 |
1 |
9 |
| Misafir |
12 |
1 |
3 |
8 |
| Toplam |
25 |
4 |
4 |
17 |
| Son 5 sonuç: Heart of Midlothian FC |
| 06.09.2026 |
Montrose |
Hearts |
0:7 |
| 30.08.2026 |
Hearts |
Rangers FC |
0:3 |
| 23.08.2026 |
Motherwell FC |
Hearts |
0:5 |
| 16.08.2026 |
Hearts |
Aberdeen FC |
6:0 |
| 08.08.2026 |
HB Køge |
Hearts |
2:1 |
| Son 5 sonuç: Rangers FC |
| 06.09.2026 |
Motherwell FC |
Rangers FC |
0:3 |
| 30.08.2026 |
Hearts |
Rangers FC |
0:3 |
| 23.08.2026 |
Rangers FC |
Spartans FC |
7:0 |
| 16.08.2026 |
Montrose |
Rangers FC |
1:4 |
| 08.08.2026 |
AFC Ajax |
Rangers FC |
2:1 |
| Top 3 Gol atanlar: Heart of Midlothian FC |
| Carly Johns |
4 Katılımlar |
4 Gol |
| Mariana Speckmaier |
4 Katılımlar |
4 Gol |
| Monica Forsyth |
3 Katılımlar |
2 Gol |
| Top 3 Gol atanlar: Rangers FC |
| Katie Wilkinson |
3 Katılımlar |
5 Gol |
| Laura Berry |
3 Katılımlar |
3 Gol |
| Bailley Collins |
3 Katılımlar |
3 Gol |
|
| Rangers FC |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 36 |
TW |
Lola Rose Rarity
|
16 |
|
SCO |
- |
? |
| 18 |
TW |
Shu Ohba
|
24 |
1,71 |
JPN |
- |
2026
- 2027 |
| 1 |
TW |
Jenna Fife
|
30 |
1,75 |
SCO |
- |
2019
- 2028 |
| 2 |
LV |
Nicola Docherty
|
34 |
1,70 |
SCO |
- |
2019
- 2027 |
| 29 |
LV |
Fallon Connolly-Jackson
|
20 |
|
SCO |
- |
2025
- 2027 |
| 22 |
LV |
Kirsty Smith
|
32 |
1,64 |
SCO |
- |
2026
- 2028 |
| 11 |
IV |
Mijke Roelfsema
|
28 |
1,73 |
NED |
- |
2026
- 2028 |
| 6 |
IV |
Laura Rafferty
|
30 |
1,73 |
NIR |
- |
2024
- 2028 |
| 4 |
IV |
Kathryn Hill
|
32 |
1,73 |
SCO |
- |
2022
- 2027 |
| 49 |
|
Isla Miller
|
16 |
|
SCO |
- |
? |
| 58 |
|
Lexie Kelly Fellows
|
16 |
|
SCO |
- |
? |
| 16 |
|
Eilidh Austin
|
21 |
|
SCO |
- |
2024
- 2028 |
| 13 |
|
Lily Boyce
|
17 |
|
SCO |
- |
2026
- 2029 |
| 8 |
ZM |
Gry Thrysøe
|
26 |
1,70 |
DEN |
- |
2026
- 2028 |
| 7 |
RM |
Brogan Hay
|
27 |
|
SCO |
- |
2017
- 2027 |
| 26 |
LM |
Jodi McLeary
|
21 |
|
SCO |
- |
2022
- 2028 |
| 40 |
|
Sophie Black
|
18 |
|
SCO |
- |
2026
- 2028 |
| 14 |
|
Eva Hendle
|
18 |
1,71 |
ENG |
- |
2026
- 2027 |
| 21 |
|
May Cruft
|
17 |
1,75 |
ENG |
- |
2025
- 2028 |
| 3 |
RV |
Bailley Collins
|
23 |
|
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| 9 |
RA |
Laura Berry
|
19 |
1,69 |
SCO |
- |
2024
- 2028 |
| 10 |
RA |
Hannah Blake
|
26 |
1,71 |
NZL |
- |
2026
- 2027 |
| 19 |
MS |
Sarah Ewens
|
34 |
1,73 |
SCO |
- |
2023
- 2027 |
| 24 |
|
Calliste Brookshire
|
24 |
1,70 |
GRE |
- |
2025
- 2028 |
| 44 |
|
Katie Wilkinson
|
31 |
|
ENG |
- |
2024
- 2028 |
| Trainer şuna ait Rangers FC |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Leanne Crichton |
39 |
SCO |
Trainer |
04.08.2025 |
30.06.2028 |
|
Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt