| Montrose FC - Glasgow City FC |
 |
| Toplam piyasa değeri: |
0
|
| ø-Piyasa değeri: |
0 |
| Oyuncu sayısı: |
19 (1 Yabancı) |
| ø-Yaş: |
24.0 Yaşında |
| Kuruluş: |
00.00.0000 |
| Üyeler: |
? |
| Transfer bilançosu: |
+/- 0 |
|
SWPL 1 - 7. Maç günü So, 04.10.2026 - 17:00 Links Park Toplam kapasite: 4.936 Hakem: Halen açık |
| 185.000 € |
:Toplam piyasa değeri |
| 23.125 € |
:ø-Piyasa değeri |
| 23 (13 Yabancı) |
:Oyuncu sayısı |
| 26.5 Yaşında |
:ø-Yaş |
| 01.01.1998 |
:Kuruluş |
| ? |
:Üyeler |
| +/- 0 |
:Transfer bilançosu |
|
 |
| Montrose FC |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 1 |
TW |
Lauren Perry
|
25 |
|
NIR |
- |
2023
- 2027 |
| 26 |
TW |
Ashley Milne
|
18 |
|
SCO |
- |
2025
- ? |
| 8 |
ZM |
Erin Ross
|
25 |
|
SCO |
- |
2022
- 2027 |
| 3 |
|
Charlie Elliott
|
20 |
|
SCO |
- |
2025
- 2027 |
| 21 |
|
Talitha Robb
|
22 |
|
SCO |
- |
2022
- 2027 |
| 5 |
|
Georgia Carter
|
26 |
|
SCO |
- |
2021
- 2027 |
| 14 |
|
Demi Taylor
|
21 |
|
SCO |
- |
2022
- 2027 |
| 6 |
|
Jade McLaren
|
28 |
|
SCO |
- |
2023
- 2027 |
| 19 |
|
Ashley Robertson
|
19 |
|
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| 17 |
|
Cassie Cowper
|
28 |
|
SCO |
- |
2023
- 2027 |
| 7 |
|
Chloe Gover
|
27 |
|
SCO |
- |
2025
- 2027 |
| 13 |
|
Francesca Ogilvie
|
25 |
1,68 |
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| 10 |
|
Hannah Stewart
|
29 |
1,63 |
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| 15 |
|
Louise Brown
|
29 |
|
SCO |
- |
2022
- 2027 |
| 11 |
MS |
Kaela McDonald-Nguah
|
26 |
1,66 |
SCO |
- |
2025
- 2027 |
| 9 |
|
Neve Guthrie
|
23 |
|
SCO |
- |
2023
- 2027 |
| 4 |
|
Darcie Miller
|
20 |
1,65 |
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| 12 |
|
Callie Bowman
|
18 |
|
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| 18 |
|
Lauryn Healy
|
17 |
|
SCO |
- |
2026
- 2027 |
| Trainer şuna ait Montrose FC |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Craig Feroz |
49 |
SCO |
Trainer |
05.08.2020 |
30.06.2027 |
|
| Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma |
| 04.10.2026 |
Montrose |
Glasgow City |
1:3 |
| 16.11.2025 |
Montrose |
Glasgow City |
1:6 |
| 07.09.2025 |
Glasgow City |
Montrose |
5:0 |
| 09.02.2025 |
Glasgow City |
Montrose |
8:0 |
| 11.08.2024 |
Montrose |
Glasgow City |
0:7 |
| Bilanço Montrose FC karşı Glasgow City FC |
|
| Oyunlar |
|
Berabere |
|
| Evsahibi |
4 |
0 |
0 |
4 |
| Misafir |
3 |
0 |
0 |
3 |
| Toplam |
7 |
0 |
0 |
7 |
| Son 5 sonuç: Montrose FC |
| 04.10.2026 |
Montrose |
Glasgow City |
1:3 |
| 27.09.2026 |
Partick Thistle |
Montrose |
3:2 |
| 20.09.2026 |
Hibernian FC |
Montrose |
6:1 |
| 13.09.2026 |
Boroughmuir |
Montrose |
1:0 |
| 06.09.2026 |
Montrose |
Hearts |
0:7 |
| Son 5 sonuç: Glasgow City FC |
| 04.10.2026 |
Montrose |
Glasgow City |
1:3 |
| 27.09.2026 |
Hearts |
Glasgow City |
2:2 |
| 20.09.2026 |
Glasgow City |
Partick Thistle |
4:1 |
| 13.09.2026 |
Livingston |
Glasgow City |
0:8 |
| 04.09.2026 |
Hibernian FC |
Glasgow City |
2:2 |
| Top 3 Gol atanlar: Montrose FC |
| Kaela McDonald-Nguah |
4 Katılımlar |
1 Gol |
| Darcie Miller |
5 Katılımlar |
1 Gol |
| Top 3 Gol atanlar: Glasgow City FC |
| Lisa Forrest |
5 Katılımlar |
5 Gol |
| Kelly Brady |
5 Katılımlar |
4 Gol |
| Erín McLaughlin |
5 Katılımlar |
2 Gol |
|
| Glasgow City FC |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 29 |
TW |
Lee Gibson
|
35 |
1,69 |
SCO |
- |
2016
- 2026 |
| 25 |
TW |
Erin Clachers
|
27 |
|
SCO |
- |
2024
- 2027 |
| 16 |
IV |
Jesi Rossman
|
26 |
1,78 |
USA |
- |
2026
- 2028 |
| 24 |
|
Emma Brownlie
|
33 |
|
SCO |
- |
2025
- 2027 |
| 17 |
|
Lisa Evans
|
34 |
1,66 |
SCO |
35.000 € |
2024
- 2027 |
| 2 |
|
Yana Kotyk
|
23 |
1,71 |
UKR |
- |
2026
- 2029 |
| 3 |
|
Amy Muir
|
26 |
|
SCO |
- |
2022
- 2026 |
| 14 |
ZM |
Amy Anderson
|
28 |
1,62 |
SCO |
- |
2024
- 2026 |
| 10 |
ZM |
Linda Motlhalo
|
28 |
1,63 |
RSA |
25.000 € |
2024
- 2027 |
| 20 |
ZM |
Yuuka Kurosaki
|
29 |
1,63 |
JPN |
10.000 € |
2026
- ? |
| 22 |
ZM |
Tia Primmer
|
22 |
|
ENG |
- |
2026
- 2029 |
| 23 |
OM |
Emily Gray
|
26 |
1,63 |
USA |
55.000 € |
2025
- 2027 |
| 6 |
OM |
Erín McLaughlin
|
23 |
|
IRL |
- |
2025
- 2027 |
| 4 |
LA |
Hayley Lauder
|
36 |
1,70 |
SCO |
- |
2014
- 2026 |
| 8 |
|
Ruby Seaby
|
19 |
|
ENG |
- |
2026
- 2029 |
| 19 |
OM |
Nicole Kozlova
|
26 |
1,65 |
UKR |
- |
2024
- 2029 |
| 9 |
MS |
Abi Harrison
|
28 |
1,69 |
SCO |
25.000 € |
2025
- 2026 |
| 18 |
MS |
Kelly Brady
|
24 |
1,70 |
IRL |
- |
2026
- ? |
| 21 |
LM |
Sofia Määttä
|
22 |
1,63 |
FIN |
- |
2024
- 2027 |
| 0 |
|
Leah Lane
|
21 |
|
ENG |
10.000 € |
2026
- 2029 |
| 7 |
|
Lisa Forrest
|
20 |
|
SCO |
- |
2022
- 2029 |
| 30 |
|
Sophia Martin
|
19 |
|
SCO |
- |
2025
- 2028 |
| 11 |
|
Emily Whelan
|
24 |
1,63 |
IRL |
25.000 € |
2022
- 2028 |
| Trainer şuna ait Glasgow City FC |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Leanne Ross |
45 |
SCO |
Trainer |
19.12.2022 |
? |
|
Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt