Slowakei U17 - Polen U17
-
Toplam piyasa değeri:  0
ø-Piyasa değeri:  0
Oyuncu sayısı:  13
ø-Yaş:  17.0 Yaşında
Kuruluş:  00.00.0000
Üyeler:  ?
U17 EM Qualifikation Liga A - 4. Maç günü
Mi, 11.03.2026 - 20:00
OSK Dunajská Lužná
Toplam kapasite: 0
Hakem: Halen açık
0   :Toplam piyasa değeri
0  :ø-Piyasa değeri
20  :Oyuncu sayısı
17.1 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.0000  :Kuruluş
?  :Üyeler
-

Slowakei U17
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
0 TW Tamara Turlíková 17 SVK - ?
0 TW Michaela Sluková 17 SVK - ?
0 Lucia Zacharová 17 SVK - ?
0 Alžbeta Telepáková 16 SVK - ?
0 Ema Vejčíková 16 SVK - ?
0 Ema Hankociová 17 SVK - ?
0 Diana Fekiačová 15 SVK - ?
0 Nina Veterníková 16 SVK - ?
0 Laura Bučková 17 SVK - ?
0 Linda Cmoríková 17 SVK - ?
0 Ema Dulebová 16 SVK - ?
0 Michaela Hudecová 17 SVK - ?
0 Fruzsina Oroszi 17 SVK - ?

Trainer şuna ait Slowakei U17
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Jozef Jelšic 46 SVK Trainer 01.03.2019 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
11.03.2026 Polen 0:3
26.03.2019 Polen 1:0
04.10.2018 Polen 2:3
28.03.2015 Polen 2:0
03.09.2012 Polen 4:0

Bilanço Slowakei U17 karşı Polen U17
  Oyunlar Berabere Polen
Evsahibi 2 0 0 2
Misafir 3 0 0 3
Toplam 5 0 0 5

Son 5 sonuç: Slowakei U17
17.03.2026 Wales U17 Slowakei U17 1:2
14.03.2026 Niederlande U17 Slowakei U17 3:0
11.03.2026 Slowakei U17 Polen U17 0:3
30.09.2025 Andorra U17 Slowakei U17 0:3
27.09.2025 Niederlande U17 Slowakei U17 6:0

Son 5 sonuç: Polen U17
20.10.2026 Nordkorea U17 Polen U17 6:1
17.10.2026 Polen U17 Nigeria U17 2:1
14.08.2026 Deutschland U17 Polen U17 2:3
14.05.2026 England U17 Polen U17 0:2
11.05.2026 Polen U17 Spanien U17 1:4

Top 3 Gol atanlar: Slowakei U17
Fruzsina Oroszi 3 Katılımlar 1 Gol

Top 3 Gol atanlar: Polen U17
Blanka Zając 3 Katılımlar 3 Gol
Zofia Burzan 3 Katılımlar 2 Gol
Nicola Gałuszka 2 Katılımlar 2 Gol
Polen U17
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
21 TW Hanna Buchta 17 1,82 POL - ?
1 TW Dominika Lemańczyk 17 1,76 POL - ?
12 TW Amelia Sikora 17 1,78 POL - ?
4 LV Zuzanna Zakrzewska 16 1,73 POL - ?
3 IV Lena Saja 16 1,69 POL - ?
20 Maja Wiśniewska 16 1,70 POL - ?
5 Zofia Świtała 17 1,65 POL - ?
13 ZM Helena Zarzycka 16 1,73 POL - ?
15 ZM Maja Leśkiewicz 17 1,70 POL - ?
6 ZM Michalina Wiśniewska 16 1,57 POL - ?
11 ZM Nicola Gałuszka 15 1,71 POL - ?
14 ZM Zofia Burzan 17 1,75 POL - 2027
8 OM Natalia Skrok 16 1,65 POL - ?
19 LM Blanka Zając - 17 1,72 POL - ?
18 Marta Kwiatkowska 17 1,59 POL - ?
2 Laura Urbańczyk 17 1,64 POL - ?
7 Oliwia Grewling 17 1,68 POL - 2027
10 HS Wiktoria Skrzypczak 17 1,68 POL - 2027
16 Olga Polewska 17 1,67 POL - ?
17 Julia Kania 15 1,70 POL - ?

Trainer şuna ait Polen U17
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Paulina Kawalec 39 POL Trainer 01.07.2024 ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt