VfL Wolfsburg U17 - Holstein Kiel U17
-
Toplam piyasa değeri:  0
ø-Piyasa değeri:  0
Oyuncu sayısı:  30 (0 Yabancı)
ø-Yaş:  3.2 Yaşında
Kuruluş:  00.00.0000
Üyeler:  5.500
Transfer bilançosu:  +/- 0
U17-Juniorinnen Regionalliga Nord - 8. Maç günü
Sa, 14.11.2026 - 14:00
VfL-Stadion am Elsterweg
Toplam kapasite: 0
Hakem: Halen açık
0   :Toplam piyasa değeri
0  :ø-Piyasa değeri
27 (0 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
3.2 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.0000  :Kuruluş
1.150  :Üyeler
+/- 0  :Transfer bilançosu
-

VfL Wolfsburg U17
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Jette Voigt 16 GER - ?
1 Luisa Tostmann GER - ?
12 Isabella Ehlers GER - ?
0 Mila Hisserich GER - ?
15 RV Johanna Rippel 17 1,70 GER - ?
0 Maya Nimphius GER - ?
5 Clara Meyer GER - ?
12 Jule Kattanek GER - ?
3 Nele Müller 15 GER - ?
19 Hannah Kietz GER - ?
15 Mara Conrad GER - ?
4 Lotta Freitag GER - ?
6 Yara Osriorio GER - ?
2 Yara Celena König GER - ?
7 Romy Zoschke 15 GER - 2026 - ?
18 Leni Fritz GER - ?
8 Anna Tongers GER - ?
20 Ruth-Maria Sticherling GER - ?
11 Thuraya Muhe GER - ?
0 Lea Zillmer GER - ?
6 Finja Schmidt GER - ?
16 Mara Maglieri GER - ?
14 Joelina Elfert GER - ?
0 Nisa Kizilay GER - ?
13 Zoe Heine GER - ?
9 RA Elly-Atitaya Brunke 16 1,62 GER - ?
21 Hanna Froede GER - ?
16 Isabella Scholz 15 GER - ?
17 Emma Schade - GER - ?
0 Hannah Wyßuwa GER - ?

Trainer şuna ait VfL Wolfsburg U17
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Markus Herbst 47 GER Trainer 01.07.2023 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
23.04.2022 Wolfsburg U17 Kiel 4:0
24.10.2021 Kiel Wolfsburg U17 0:1
05.12.2015 Wolfsburg U17 Kiel 6:0
14.11.2015 Kiel Wolfsburg U17 0:11
21.03.2015 Wolfsburg U17 Kiel 2:1

Bilanço VfL Wolfsburg U17 karşı Holstein Kiel U17
  Oyunlar Berabere Kiel
Evsahibi 5 4 0 1
Misafir 5 4 1 0
Toplam 10 8 1 1

Son 5 sonuç: VfL Wolfsburg U17
10.10.2026 Altona 93 U17 Wolfsburg U17 0:2
03.10.2026 Wolfsburg U17 Aurich U17 1:0
19.09.2026 Wolfsburg U17 FC Viktoria U17 1:1
05.09.2026 Hertha BSC U17 Wolfsburg U17 2:3
29.08.2026 Wolfsburg U17 Osnabrück U17 12:0

Son 5 sonuç: Holstein Kiel U17
10.10.2026 Kiel U17 Osnabrück U17 3:0
03.10.2026 Altona 93 U17 Kiel U17 1:2
26.09.2026 Kiel U17 ETV U17 0:2
19.09.2026 Aurich U17 Kiel U17 7:1
12.09.2026 FC Viktoria U17 Kiel U17 1:3

Top 3 Gol atanlar: VfL Wolfsburg U17
Elly-Atitaya Brunke 4 Katılımlar 7 Gol
Emma Schade 5 Katılımlar 6 Gol
Joelina Elfert 4 Katılımlar 3 Gol

Top 3 Gol atanlar: Holstein Kiel U17
Pia Ritzmann 7 Katılımlar 2 Gol
Nika Ivanchenko 6 Katılımlar 2 Gol
Neele Nickel 7 Katılımlar 2 Gol
Holstein Kiel U17
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 Lara Kabisch 16 GER - ?
12 Sophie Schuldt GER - ?
17 Kira Küster Simic GER - ?
16 Lykka Kolligs GER - ?
2 Emmy Fischer GER - ?
15 Lara Mathe GER - ?
5 Anna Liu GER - ?
21 Pia Ritzmann GER - ?
16 Anna Theresa Petersen GER - ?
4 Annelie Sykora GER - ?
30 Jana-Michelle Magdeburg GER - ?
17 Jette Hansen GER - ?
4 Mette Kraus 17 GER - 2025 - ?
0 Lone Hilla Welzel GER - ?
18 Clara Petersen GER - ?
15 Adele Lisi Kirsch GER - ?
20 Julia Hollatz GER - ?
7 Paula Marie Ackermann GER - ?
0 Selma Ploog GER - ?
11 Amy Poneschky GER - ?
13 Finja Siemsen 17 GER - ?
10 Bente Reimers 16 GER - ?
2 Neele Nickel GER - ?
6 Emma Meletzki GER - ?
9 Nika Ivanchenko GER - ?
8 Linna Mine Oechsler - GER - ?
0 Kira Sophie Sander 18 GER - 2023 - ?

Trainer şuna ait Holstein Kiel U17
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Linus Thadäus Wiemers GER Trainer ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt