Vereinigte Staaten U17 - Kenia U17
-
Toplam piyasa değeri:  30.000 €
ø-Piyasa değeri:  30.000 €
Oyuncu sayısı:  21
ø-Yaş:  17.1 Yaşında
Kuruluş:  00.00.0000
Üyeler:  ?
U17-Weltmeisterschaft - 2. Maç günü
Do, 22.10.2026 - 20:00

Hakem: Halen açık
0   :Toplam piyasa değeri
0  :ø-Piyasa değeri
21  :Oyuncu sayısı
16.7 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.0000  :Kuruluş
?  :Üyeler
-

Vereinigte Staaten U17
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
12 TW Alexis Fischer 16 1,75 USA - ?
21 TW Kathy Long Capell 17 1,78 USA - ?
1 TW Avellina Saunders 15 1,80 USA - ?
15 IV Cassie Travers 16 1,72 USA - ?
3 Maddie Maves 17 1,70 USA - ?
13 Venina Moodie 17 1,75 USA - ?
18 Jordyn Heathcock 17 1,72 USA - ?
2 Gigi Zúñiga 15 1,52 USA - ?
5 Meila Brewer 17 1,75 USA 30.000 € ?
6 Anaiah Williams 17 1,65 USA - ?
4 Kendra Hansen 17 1,50 USA - ?
8 Loradana Paletta 15 1,60 USA - ?
16 Grace Murray 17 1,72 USA - ?
20 Isa Ortiz 16 1,68 USA - ?
10 Mia Corona - 17 1,60 USA - ?
11 Amari Manning 17 1,68 USA - ?
9 Deus Stanislaus 17 1,65 USA - ?
17 Carolina Reyna 17 1,65 USA - ?
19 Gianna Hanf 17 1,70 USA - ?
14 Jordyn Sullivan 17 1,67 USA - ?
7 Maddie DiMaria 17 1,74 USA - ?

Trainer şuna ait Vereinigte Staaten U17
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Ciara Crinion 41 IRL Trainer 01.11.2025 ?
Bilanço Vereinigte Staaten U17 karşı Kenia U17
  Oyunlar US U17 Berabere
Evsahibi 0
Misafir 0
Toplam 0 0 0 0

Son 5 sonuç: Vereinigte Staaten U17
19.10.2026 Vereinigte Staaten U17 Samoa U17 17:0
06.07.2026 Japan U17 Vereinigte Staaten U17 2:1
03.07.2026 Japan U17 Vereinigte Staaten U17 5:3
14.01.2026 Vereinigte Staaten U17 Dänemark U17 3:0
11.01.2026 Deutschland U17 Vereinigte Staaten U17 2:2

Son 5 sonuç: Kenia U17
19.10.2026 Kenia U17 China U17 0:3
18.04.2026 Kenia U17 Namibia U17 5:0
12.04.2026 Namibia U17 Kenia U17 1:2
25.04.2025 Kamerun U17 Kenia U17 3:1
20.04.2025 Kenia U17 Kamerun U17 0:1

Top 3 Gol atanlar: Vereinigte Staaten U17
Maddie DiMaria 1 Katılımlar 6 Gol
Carolina Reyna 1 Katılımlar 2 Gol
Loradana Paletta 1 Katılımlar 2 Gol

Kenia U17
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
18 TW Martha Wekhomoba 16 1,52 KEN - ?
16 TW Vallary Achieng 16 1,54 KEN - ?
1 TW Mishel Okoyo 16 1,57 KEN - ?
12 Grace Mwendwa 16 1,50 KEN - ?
15 Bevarline Awuor - 17 1,48 KEN - ?
4 Daisy Adongo 16 1,56 KEN - ?
13 Pauline Namisi 15 1,45 KEN - ?
2 Ruth Barasa 17 1,49 KEN - ?
10 Fleviah Khatenje 16 1,51 KEN - ?
6 Gaudancia Maloba 17 1,51 KEN - ?
8 Lindey Atieno 17 1,58 KEN - ?
11 Mwanakombo Bakari 17 1,48 KEN - ?
20 Brenda Awuor 16 1,67 KEN - ?
21 Beryl Awuor 17 1,54 KEN - ?
19 Noelina Akuku 15 1,53 KEN - ?
14 Tabitha Wambui 16 1,46 KEN - ?
17 Emilly Mbuya 16 1,52 KEN - ?
5 Peninah Fostine 15 1,49 KEN - ?
7 Elizabeth Achieng 16 1,46 KEN - ?
3 Joan Orwa 16 1,48 KEN - ?
9 Brenda Achieng 16 1,50 KEN - ?

Trainer şuna ait Kenia U17
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Mildred Cheche KEN Trainer 22.01.2024 ?


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt