Paris Saint-Germain - FC Bayern München
-
Toplam piyasa değeri:  5.635.000 €
ø-Piyasa değeri:  187.833 €
Oyuncu sayısı:  32 (17 Yabancı)
ø-Yaş:  23.5 Yaşında
Kuruluş:  00.00.1971
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  600.000 €
UEFA Women’s Champions League - 4. Maç günü
Di, 10.11.2026 - 21:00
Stade Jean Bouin
Toplam kapasite: 20.000
Hakem: Halen açık
9.215.000 €   :Toplam piyasa değeri
383.958 €  :ø-Piyasa değeri
27 (15 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
26.7 Yaşında  :ø-Yaş
00.00.1970  :Kuruluş
153 (Durum: 30.06.2010)  :Üyeler
575.000 €  :Transfer bilançosu
-

Paris Saint-Germain
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
1 TW Katarzyna Kiedrzynek 35 1,80 POL 25.000 € 2023 - 2027
40 TW Camille Masson 18 FRA 30.000 € 2026 - 2027
25 TW Maren Groothoff 17 1,73 NED - 2026 - 2029
33 TW Océane Toussaint 22 1,72 HAI 35.000 € 2023 - 2028
16 TW Oliwia Peda 25 POL 50.000 € 2025 - ?
12 RM Isabela 25 1,68 BRA 120.000 € 2025 - 2028
28 RV Jade Le Guilly 24 1,70 FRA 225.000 € 2022 - 2027
77 LV Olga Carmona 26 1,60 ESP 520.000 € 2025 - 2028
29 IV Griedge Mbock 31 1,72 FRA 130.000 € 2024 - 2027
4 IV Paulina Dudek 29 1,69 POL 175.000 € 2018 - 2029
3 IV Anđela Krstić 25 1,76 SRB 50.000 € 2026 - 2029
2 IV Thiniba Samoura 22 1,72 FRA 275.000 € 2023 - 2030
23 Noémie Fatier 18 1,72 FRA 45.000 € 2025 - 2028
14 ZM Jackie Groenen 31 1,65 NED 275.000 € 2022 - 2029
6 ZM Joe Echegini 25 1,70 NGA 450.000 € 2024 - 2027
8 ZM Yaya 24 1,68 BRA 60.000 € 2025 - 2028
11 OM Florianne Jourde 21 1,64 CAN 80.000 € 2025 - 2028
7 OM Sakina Karchaoui - 30 1,60 FRA 700.000 € 2021 - 2028
30 DM Emilie Østerås 24 1,70 NOR 50.000 € 2026 - 2029
26 DM Anaïs Ebayilin  yirtik ACL, 00.00.0000 18 1,69 FRA 125.000 € 2023 - 2031
34 Alyssa Charlier 15 FRA - ?
15 Oluchi Basil 16 NGA 35.000 € 2026 - 2029
27 Gabrielle Le Roux 18 FRA 40.000 € 2026 - 2027
0 Lina Grève Chaïb 19 FRA 30.000 € 2025 - 2028
0 Katia Imarazene 20 FRA 25.000 € 2025 - 2028
10 RA Rasheedat Ajibade  Kirik Bacak, 00.00.0000 26 1,59 NGA 425.000 € 2025 - 2027
18 RA Naomie Feller 24 1,70 FRA 300.000 € 2026 - 2030
19 MS Merveille Kanjinga 23 1,71 COD 400.000 € 2024 - 2030
17 MS Romée Leuchter 25 1,67 NED 520.000 € 2024 - 2027
20 LA Tara Elimbi Gilbert 21 1,62 FRA 350.000 € 2024 - 2027
57 Léa Morissaint 18 1,67 FRA 55.000 € 2026 - 2028
47 Marie Estella Lafontaine 17 FRA 35.000 € 2026 - 2029

Trainer şuna ait Paris Saint-Germain
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Paulo César 48 BRA Trainer 07.07.2025 30.06.2027
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
20.11.2025 PSG FCB 1:3
30.01.2024 FCB PSG 2:2
23.11.2023 PSG FCB 0:1
30.03.2022 PSG FCB 2:2
22.03.2022 FCB PSG 1:2

Bilanço Paris Saint-Germain karşı FC Bayern München
  Oyunlar PSG Berabere FCB
Evsahibi 4 1 1 2
Misafir 3 1 1 1
Toplam 7 2 2 3

Son 5 sonuç: Paris Saint-Germain
17.10.2026 Paris SG OL Lyonnes 0:4
04.10.2026 Fleury 91 Paris SG 1:3
01.10.2026 Paris SG OH Leuven 5:0
22.09.2026 Real Madrid Paris SG 1:1
18.09.2026 Paris SG FC Nantes 1:0

Son 5 sonuç: FC Bayern München
23.10.2026 RB Leipzig Bayern München 1:5
19.10.2026 Bayern München VfB Stuttgart 5:0
03.10.2026 Frankfurt Bayern München 0:1
30.09.2026 Benfica Bayern München 0:3
27.09.2026 Mönchengladbach Bayern München 1:2

Top 3 Gol atanlar: Paris Saint-Germain
Sakina Karchaoui 2 Katılımlar 2 Gol
Naomie Feller 2 Katılımlar 2 Gol
Yaya 1 Katılımlar 1 Gol

Top 3 Gol atanlar: FC Bayern München
Giulia Gwinn 2 Katılımlar 1 Gol
Franziska Kett 2 Katılımlar 1 Gol
Klara Bühl 2 Katılımlar 1 Gol
FC Bayern München
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
38 TW Anna Klink 31 1,75 GER 35.000 € 2025 - 2027
1 TW Ena Mahmutovic 22 1,77 GER 360.000 € 2024 - 2029
22 TW Regina van Eijk 24 1,74 NED 100.000 € 2026 - 2029
7 RV Giulia Gwinn  Dış bağ yırtığı, 00.00.0000 27 1,72 GER 700.000 € 2019 - 2027
20 LV Franziska Kett 22 1,71 GER 675.000 € 2022 - 2027
19 LV Katharina Naschenweng 28 1,68 AUT 200.000 € 2023 - 2028
2 IV Vanessa Gilles 30 1,74 CAN 200.000 € 2025 - 2028
5 IV Magdalena Eriksson 33 1,73 SWE 250.000 € 2023 - 2028
3 IV Stine Ballisager 32 1,71 DEN 100.000 € 2025 - 2028
4 IV Glódís Perla Viggósdóttir - 31 1,73 ISL 550.000 € 2021 - 2028
36 Laura Dafinger 17 1,57 GER - 2028
11 Sarah Mattner 23 1,66 GER 70.000 € 2026 - 2029
45 Jana Kappes 30 1,70 GER - ?
18 OM Momoko Tanikawa 21 1,68 JPN 800.000 € 2024 - 2029
14 OM Alara Şehitler 19 1,74 GER 400.000 € 2023 - 2027
10 OM Linda Dallmann 32 1,58 GER 450.000 € 2019 - 2027
25 DM Sarah Zadrazil 33 1,68 AUT 150.000 € 2020 - 2027
15 DM Bernadette Amani 29 1,63 CIV 90.000 € 2025 - 2029
8 DM Lena Oberdorf  diz problemleri, 00.00.0000 24 1,74 GER 400.000 € 2024 - 2028
28 Barbara Dunst 29 1,68 AUT 250.000 € 2025 - 2028
21 OM Pernille Harder 33 1,69 DEN 700.000 € 2023 - 2028
29 MS Edna Imade 26 1,79 ESP 750.000 € 2025 - 2029
17 LA Klara Bühl 25 1,73 GER 1.650.000 € 2020 - 2027
23 LA Sophie Proost 19 1,73 NED 75.000 € 2026 - 2029
9 Jovana Damnjanović  Kas yaralanma, 00.00.0000 31 1,70 SRB 190.000 € 2017 - 2027
6 Kassandra Potsi 18 1,70 GER 70.000 € 2026 - 2029
33 Ella Rauscha 16 AUT - 2029

Trainer şuna ait FC Bayern München
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
José Barcala 45 ESP Trainer 01.07.2025 30.06.2028


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt