Umeå IK - Enskede IK
- 5. Sıra
15 Maç Sayısı - 24 Puan - 24:19 Gol
Elitettan
Elitettan - 19. Maç günü
So, 20.09.2026 - 14:00
Umeå Energi Arena
Toplam kapasite: 8.000
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
8. Sıra
15 Maç Sayısı - 18 Puan - 23:26 Gol
Elitettan
-

Veriler

Umeå IK
Oyuncu sayısı: 21 (0 Yabancı)
ø-Yaş: 22.9 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: 4-3-3 defans taktik
Kuruluş: 20.07.1917
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Umeå IK

Son 10 maçın şekli
SiegNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageUnentschiedenSiegSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Umeå IK

Linnea Westbom - 23 Yaşında
İsim: Linnea Westbom
Uyruk: - Isvec
Pozisyon: Forvet
Tore: 6 Gol iç 14 Maçlar

Şu takımın antrenörü Umeå IK

André Ghanbari - 0 Yaşında
İsim: André Ghanbari
Uyruk: - Isvec
Sözleşme: 2026
Göreve başlama 01.01.2026

Veriler

Enskede IK
Oyuncu sayısı: 26 (0 Yabancı)
ø-Yaş: 21.5 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.1914
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Enskede IK

Son 10 maçın şekli
NiederlageSiegNiederlageSiegSiegUnentschiedenUnentschiedenNiederlageNiederlageNiederlage

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Enskede IK

Tilda Pingani - 25 Yaşında
İsim: Tilda Pingani
Uyruk: - Isvec
Pozisyon: Forvet
Tore: 4 Gol iç 15 Maçlar

Şu takımın antrenörü Enskede IK

Johan Ländin - 52 Yaşında
İsim: Johan Ländin
Uyruk: - Isvec
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.01.2025

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
02.05.2026 Enskede IK Umeå IK Elitettan 1:1 Spielbericht

Bilanço Umeå IK karşı Enskede IK

Elitettan Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Misafir 1 0 1 0 1 : 1 02.05.2026
Toplam 1 0 1 0 1 : 1