- Victoria Glabonjat
- Profil
- Performans bilgileri
- Transferler
- Galibiyetler
- Haberler
Social Media
![]() |
Victoria Glabonjat |
| SG SK Austria Klagenfurt , 2. Frauen Bundesliga (Avusturya) | |
| Şu anda milli oyuncu: Nein |
Profil sahibi Victoria Glabonjat
![]() © Sturm Graz |
|
Sezonun performans verileri 24/25
| Müsabaka | Maç Sayısı | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() | ![]() |
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Frauen Bundesliga Meistergruppe | 1 | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 2 | |
| Future League | 14 | 1 | - | - | - | - | - | - | 4 | 1.095 | 1095 | |
| ÖFB Frauen Cup | 1 | - | - | - | - | - | - | 1 | - | - | 19 | |
| Freundschaftsspiele | 2 | - | - | - | - | - | - | 2 | - | - | 140 | |
| Toplam: | 18 | 1 | - | - | - | - | - | 4 | 4 | 1.256 | 1256 | |
Frauen Bundesliga - 24/25
| maç | Tarih | Evsahibi takım | Deplasmandaki takım | Sonuç | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Not* | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15.08.24 | ![]() |
SPG BW Linz | ![]() |
SK Sturm Graz | 0:3 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 2 | 18.08.24 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
Austria Wien | 1:2 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 3 | 16.10.24 | ![]() |
USV Neulengbach | ![]() |
SK Sturm Graz | 1:0 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 4 | 22.09.24 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
St. Pölten | 0:3 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 5 | 29.09.24 | ![]() |
First Vienna | ![]() |
SK Sturm Graz | 1:1 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 6 | 06.10.24 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
SCR Altach | 1:0 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 9 | 03.11.24 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
SPG Lustenau | 3:0 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 10 | 10.11.24 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
SPG BW Linz | 0:1 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 11 | 16.11.24 | ![]() |
Austria Wien | ![]() |
SK Sturm Graz | 0:0 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 12 | 23.11.24 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
USV Neulengbach | 1:0 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 13 | 08.12.24 | ![]() |
St. Pölten | ![]() |
SK Sturm Graz | 1:1 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 14 | 16.02.25 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
First Vienna | 2:1 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 15 | 02.03.25 | ![]() |
SCR Altach | ![]() |
SK Sturm Graz | 1:3 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
| 18 | 23.03.25 | ![]() |
SPG Lustenau | ![]() |
SK Sturm Graz | 1:2 | Oynamadan kadroda yer aldı | ||||||||||
Victoria Glabonjat toplam 14 kez kadrodaydı Oyuna dahil olmamıştı.
Bundesliga Meistergruppe - 24/25
| maç | Tarih | Evsahibi takım | Deplasmandaki takım | Sonuç | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 13.04.25 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
First Vienna | 1:0 | Oynamadan kadroda yer aldı | |||||||||
| 22 | 03.05.25 | ![]() |
Austria Wien | ![]() |
SK Sturm Graz | 0:1 | Oynamadan kadroda yer aldı | |||||||||
| 23 | 10.05.25 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
St. Pölten | 1:1 | Oynamadan kadroda yer aldı | |||||||||
| 24 | 17.05.25 | ![]() |
First Vienna | ![]() |
SK Sturm Graz | 1:0 | 89 | 2 | ||||||||
Victoria Glabonjat toplam 4 kez kadrodaydı 0 kez ilk onbirde başladı 1 kez oyuna sonradan girdi ve 3 kez kulübede oturdu..
Future League - 24/25
| maç | Tarih | Evsahibi takım | Deplasmandaki takım | Sonuç | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 15.08.24 | ![]() |
FF Akademie OÖ | ![]() |
AKA Steiermark | 1:4 | 37 | 36 | ||||||||
| 2 | 24.08.24 | ![]() |
AKA Steiermark | ![]() |
Austria Wien 1b | 1:0 | 90 | |||||||||
| 3 | 16.10.24 | ![]() |
Neulengbach Jun | ![]() |
AKA Steiermark | 1:4 | 70 | 69 | ||||||||
| 4 | 22.09.24 | ![]() |
AKA Steiermark | ![]() |
St. Pölten II | 0:2 | 45 | 45 | ||||||||
| 5 | 29.09.24 | ![]() |
First Vienna 1b | ![]() |
AKA Steiermark | 1:1 | 90 | |||||||||
| 6 | 06.10.24 | ![]() |
AKA Steiermark | ![]() |
AKA Vorarlberg | 4:0 | 90 | |||||||||
| 9 | 03.11.24 | ![]() |
AKA Steiermark | ![]() |
AKA Vorarlberg | 7:0 | 90 | |||||||||
| 10 | 10.11.24 | ![]() |
AKA Steiermark | ![]() |
FF Akademie OÖ | 3:0 | 1 | 90 | ||||||||
| 11 | 16.11.24 | ![]() |
Austria Wien 1b | ![]() |
AKA Steiermark | 3:2 | 90 | |||||||||
| 12 | 23.11.24 | ![]() |
AKA Steiermark | ![]() |
Neulengbach Jun | 3:0 | 90 | |||||||||
| 13 | 08.12.24 | ![]() |
St. Pölten II | ![]() |
AKA Steiermark | 0:0 | 90 | |||||||||
| 14 | 16.02.25 | ![]() |
AKA Steiermark | ![]() |
First Vienna 1b | 1:1 | 90 | |||||||||
| 15 | 02.03.25 | ![]() |
AKA Vorarlberg | ![]() |
AKA Steiermark | 1:1 | 45 | 45 | ||||||||
| 18 | 23.03.25 | ![]() |
AKA Vorarlberg | ![]() |
AKA Steiermark | 1:8 | 90 | |||||||||
Victoria Glabonjat toplam 14 kez kadrodaydı 14 kez ilk onbirde başladı 0 kez oyuna sonradan girdi.
ÖFB Frauen Cup - 24/25
| maç | Tarih | Evsahibi takım | Deplasmandaki takım | Sonuç | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1R | 08.09.24 | ![]() |
A. Klagenfurt | ![]() |
SK Sturm Graz | 0:4 | 72 | 19 | ||||||||
| 2R | 06.11.24 | ![]() |
SpG Südbgld/HTB | ![]() |
SK Sturm Graz | 1:2 | Oynamadan kadroda yer aldı | |||||||||
| VF | 09.02.25 | ![]() |
SK Sturm Graz | ![]() |
St. Pölten | 0:5 | Oynamadan kadroda yer aldı | |||||||||
Victoria Glabonjat toplam 3 kez kadrodaydı 0 kez ilk onbirde başladı 1 kez oyuna sonradan girdi ve 2 kez kulübede oturdu..
Freundschaftsspiele - 24/25
| maç | Tarih | Evsahibi takım | Deplasmandaki takım | Sonuç | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 02.06.25 | Tschechien U19 | Österreich U19 | 1:0 | 90 | |||||||||||
| 10 | 25.10.24 | Slowakei U19 | Österreich U19 | 1:2 | 67 | 24 | ||||||||||
| 10 | 28.10.24 | Österreich U19 | Slowakei U19 | 5:0 | 65 | 26 | ||||||||||
Victoria Glabonjat toplam 3 kez kadrodaydı 1 kez ilk onbirde başladı 2 kez oyuna sonradan girdi.
Victoria Glabonjat bu sezon gollerini hangi şekilde attı?
| Müsabaka | Kulüp | Sağ | Sol | Kafa | P | Serb | Uzaktan | Kont | Şut | Korner | Çeş | Tpl. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Future League |
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | 1 | |
| Toplam: | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 1 | 1 | ||
Victoria Glabonjat bu sezon gollerini hangi zaman aralığında attı?
| Müsabaka | Kulüp | 1 - 15 | 16 - 30 | 31 - 45 | 45+ | 46 - 60 | 61 - 75 | > 75 | 90+ | Tpl. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Future League |
| - | 1 | - | - | - | - | - | - | 1 | |
| Toplam: | - | 1 | - | - | - | - | - | - | 1 | ||
Victoria Glabonjat bu sezon gollerini hangi maç skorlannda attı?
| Müsabaka | Maç Sayısı | Gol | Puan durumu | G | B | M | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Future League | 14 | 1 | ondan 1 kere 2:0 | 1 | - | - | ||





























