| sc Heerenveen - De Graafschap |
 |
| Toplam piyasa değeri: |
735.000 €
|
| ø-Piyasa değeri: |
31.957 € |
| Oyuncu sayısı: |
28 (2 Yabancı) |
| ø-Yaş: |
17.7 Yaşında |
| Kuruluş: |
00.00.2007 |
| Üyeler: |
? |
| Transfer bilançosu: |
+/- 0 |
|
Vrouwen Eredivisie - 12. Maç günü So, 20.12.2026 - 16:45 Skoatterwâld Toplam kapasite: 500 Hakem: Halen açık |
| 765.000 € |
:Toplam piyasa değeri |
| 33.261 € |
:ø-Piyasa değeri |
| 26 (2 Yabancı) |
:Oyuncu sayısı |
| 21.9 Yaşında |
:ø-Yaş |
| 00.00.0000 |
:Kuruluş |
| ? |
:Üyeler |
| +/- 0 |
:Transfer bilançosu |
|
 |
| sc Heerenveen |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 12 |
TW |
Anouk van der Klooster
|
25 |
1,63 |
NED |
35.000 € |
2026
- ? |
| 1 |
TW |
Jasmijn Resink
|
24 |
|
NED |
40.000 € |
2022
- 2028 |
| 25 |
|
Rosa Swart
|
|
|
NED |
- |
? |
| 50 |
|
Roos De Haan
|
|
|
NED |
15.000 € |
? |
| 2 |
IV |
Gloria Slišković
|
21 |
1,71 |
BIH |
25.000 € |
2026
- 2027 |
| 3 |
IV |
Indy Appelman
|
21 |
|
NED |
30.000 € |
2024
- 2026 |
| 41 |
|
Mirte Henstra
|
|
|
NED |
- |
? |
| 4 |
|
Eef Smits
|
22 |
1,72 |
NED |
25.000 € |
2024
- ? |
| 14 |
|
Elize van Vilsteren
|
21 |
|
NED |
40.000 € |
2022
- ? |
| 24 |
|
Lisanne Venema
|
25 |
|
NED |
25.000 € |
? |
| 15 |
|
Helena Macleane
|
20 |
|
NED |
30.000 € |
2024
- 2027 |
| 16 |
|
Marjolein Smit
|
20 |
|
NED |
25.000 € |
2025
- 2026 |
| 0 |
|
Emmeke Henschen
|
23 |
|
NED |
35.000 € |
2026
- 2028 |
| 34 |
|
Esther Speerstra
|
|
|
NED |
15.000 € |
? |
| 37 |
|
Mare Hanenburg
|
|
|
NED |
- |
? |
| 43 |
|
Freya de Groot
|
18 |
|
NED |
15.000 € |
? |
| 38 |
|
Lisa Klooster
|
15 |
|
NED |
- |
? |
| 21 |
|
Bente Vermeer
|
20 |
|
NED |
25.000 € |
2025
- 2027 |
| 7 |
|
Hester Algra
|
19 |
|
NED |
40.000 € |
2023
- 2026 |
| 8 |
|
Roos de Haas
|
21 |
|
NED |
35.000 € |
2023
- 2027 |
| 19 |
|
Greta Hünten
|
18 |
1,66 |
GER |
- |
2026
- 2027 |
| 22 |
|
Janneke Verheijen
|
23 |
|
NED |
25.000 € |
2026
- 2028 |
| 6 |
|
Nayomi Buikema
|
22 |
1,64 |
NED |
50.000 € |
2026
- 2027 |
| 5 |
|
Ana Nassette
|
23 |
|
NED |
35.000 € |
2023
- 2026 |
| 10 |
|
Elfi Maass
|
23 |
|
NED |
30.000 € |
2024
- 2027 |
| 9 |
MS |
Brigitte Franken
|
22 |
|
NED |
50.000 € |
2026
- 2027 |
| 11 |
|
Veerle van Spijk
|
23 |
|
NED |
30.000 € |
2026
- 2027 |
| 17 |
|
Floorke de Boer
|
16 |
|
NED |
60.000 € |
2026
- 2029 |
| Trainer şuna ait sc Heerenveen |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Niklas Tarvajärvi |
43 |
FIN |
Trainer |
01.07.2024 |
30.06.2027 |
|
| Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma |
| 23.08.2026 |
De Graafschap |
HEE |
1:0 |
| Bilanço sc Heerenveen karşı De Graafschap |
|
| Oyunlar |
HEE |
Berabere |
|
| Evsahibi |
0 |
|
|
|
| Misafir |
1 |
0 |
0 |
1 |
| Toplam |
1 |
0 |
0 |
1 |
| Son 5 sonuç: sc Heerenveen |
| 01.11.2026 |
PSV |
sc Heerenveen |
5:2 |
| 25.10.2026 |
sc Heerenveen |
AZ Alkmaar |
1:0 |
| 17.10.2026 |
Be Quick ’28 |
sc Heerenveen |
1:2 |
| 04.10.2026 |
PEC Zwolle |
sc Heerenveen |
2:2 |
| 27.09.2026 |
sc Heerenveen |
FC Utrecht |
2:0 |
| Son 5 sonuç: De Graafschap |
| 01.11.2026 |
FC Utrecht |
De Graafschap |
1:2 |
| 21.10.2026 |
Trekvogels |
De Graafschap |
0:2 |
| 18.10.2026 |
De Graafschap |
Feyenoord |
1:0 |
| 04.10.2026 |
De Graafschap |
AZ Alkmaar |
3:0 |
| 26.09.2026 |
PSV |
De Graafschap |
4:0 |
| Top 3 Gol atanlar: sc Heerenveen |
| Brigitte Franken |
9 Katılımlar |
4 Gol |
| Freya de Groot |
9 Katılımlar |
3 Gol |
| Roos de Haas |
8 Katılımlar |
2 Gol |
| Top 3 Gol atanlar: De Graafschap |
| Fieke Kroese |
7 Katılımlar |
3 Gol |
| Bente Jansen |
8 Katılımlar |
2 Gol |
| Samya Hassani |
9 Katılımlar |
2 Gol |
|
| De Graafschap |
| # |
Poz |
İsim |
Yaş |
Boyut |
Uyruk |
Piyasa değeri |
takımda |
| 32 |
TW |
Dionne van der Wal
|
23 |
|
NED |
35.000 € |
2026
- 2027 |
| 1 |
TW |
Kiki Vissers
|
21 |
|
NED |
20.000 € |
2025
- 2027 |
| 18 |
|
Hester Lensink
|
20 |
|
NED |
20.000 € |
2026
- 2027 |
| 12 |
RV |
Naomi Piqué
|
26 |
1,72 |
SUR |
35.000 € |
2025
- 2027 |
| 3 |
IV |
Rachel Kleine
|
24 |
|
NED |
30.000 € |
2024
- 2027 |
| 15 |
|
Lena Mahieu
|
22 |
|
NED |
45.000 € |
2026
- 2027 |
| 2 |
|
Inge Bolder
|
18 |
1,72 |
NED |
40.000 € |
2024
- 2027 |
| 24 |
|
Rosa van Wershoven
|
25 |
|
NED |
30.000 € |
2025
- 2027 |
| 25 |
|
Gera op den Kelder
|
31 |
|
NED |
35.000 € |
2026
- 2027 |
| 6 |
|
Bibi van Engen
|
20 |
|
NED |
15.000 € |
2024
- 2027 |
| 34 |
|
Kim Joosten
|
24 |
|
NED |
20.000 € |
2024
- 2027 |
| 16 |
|
Tabitha Heijnsdijk
|
21 |
|
NED |
25.000 € |
2026
- 2027 |
| 17 |
|
Anne Tijink
|
19 |
|
NED |
30.000 € |
2024
- 2027 |
| 19 |
|
Marilyn Brummel
|
19 |
|
NED |
30.000 € |
2025
- 2027 |
| 8 |
|
Kee Hubert
|
18 |
1,71 |
NED |
45.000 € |
2024
- 2027 |
| 14 |
|
Mikki Veens
|
15 |
|
NED |
- |
? |
| 10 |
RM |
Samya Hassani
|
26 |
1,60 |
MAR |
50.000 € |
2026
- ? |
| 21 |
RA |
Bente Jansen
|
27 |
|
NED |
60.000 € |
2026
- ? |
| 22 |
|
Ted Rooijendijk
|
22 |
|
NED |
25.000 € |
2026
- 2027 |
| 9 |
|
Sam Roddenhof
|
21 |
1,75 |
NED |
35.000 € |
2024
- 2027 |
| 11 |
|
Dewi Snippe
|
23 |
|
NED |
35.000 € |
2026
- 2027 |
| 20 |
|
Fieke Kroese
|
21 |
1,76 |
NED |
60.000 € |
2026
- 2027 |
| 14 |
|
Noni-Rose Joseph
|
19 |
|
NED |
20.000 € |
2024
- 2027 |
| 7 |
|
Sterre Visser
|
18 |
|
NED |
25.000 € |
2027 |
| 26 |
|
Guusje Nieuwenhuis
|
15 |
|
NED |
- |
? |
| 32 |
|
Dani Meeuwsen
|
18 |
|
NED |
- |
? |
| Trainer şuna ait De Graafschap |
| İsim |
Yaş |
Uyruk |
İşlev |
Göreve başladı |
Sözleşme sonu |
| Timo Kleinhesselink |
|
NED |
Trainer |
01.07.2024 |
? |
|
Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt