Crystal Palace - Manchester United
-
Toplam piyasa değeri:  1.250.000 €
ø-Piyasa değeri:  48.077 €
Oyuncu sayısı:  26 (16 Yabancı)
ø-Yaş:  27.4 Yaşında
Kuruluş:  01.01.1992
Üyeler:  ?
Transfer bilançosu:  +/- 0
Women’s Super League - 14. Maç günü
So, 10.01.2027 - 15:00
VBS Community Stadium
Toplam kapasite: 7.032
Hakem: Halen açık
7.830.000 €   :Toplam piyasa değeri
290.000 €  :ø-Piyasa değeri
27 (20 Yabancı)  :Oyuncu sayısı
24.6 Yaşında  :ø-Yaş
28.05.2018  :Kuruluş
?  :Üyeler
416.000 €  :Transfer bilançosu
-

Crystal Palace
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
26 TW Pauline Peyraud-Magnin 34 1,75 FRA 70.000 € 2026 - 2027
56 TW Comfort Erhabor 21 NGA 10.000 € 2026 - 2028
30 TW Shae Yáñez 29 1,73 USA 40.000 € 2024 - 2028
41 Emilia Browne 19 ENG 25.000 € ?
11 LV Ashleigh Weerden 27 1,52 SUR 50.000 € 2024 - 2028
3 LV Jamie-Lee Napier 26 1,62 SCO 35.000 € 2025 - 2027
32 IV Molly Bartrip 30 1,64 ENG 50.000 € 2026 - 2029
12 IV Caitlin Cosme 27 1,65 PUR 30.000 € 2026 - 2027
22 IV Teyah Goldie 22 1,71 ENG 25.000 € 2026 - 2027
29 IV Allyson Swaby 29 1,72 JAM 50.000 € 2024 - 2027
15 IV Hayley Nolan 29 1,73 IRL 40.000 € 2023 - 2028
6 Aimee Everett - 25 ENG 30.000 € 2021 - 2027
14 ZM Josie Green  Bilinmeyen sakatlik, 00.00.0000 33 1,56 WAL 25.000 € 2024 - 2027
25 ZM Fuka Tsunoda 21 1,56 JPN 55.000 € 2026 - 2027
5 ZM My Cato  yirtik ACL, 00.00.0000 24 SWE 125.000 € 2024 - 2027
7 RM Lexi Lloyd-Smith 23 1,65 ENG 85.000 € 2026 - 2029
19 OM Abbie Larkin 21 1,67 IRL 90.000 € 2023 - 2026
4 DM Sierra Enge 26 1,65 USA 50.000 € 2026 - 2028
18 DM Justine Vanhaevermaet 34 1,85 BEL 30.000 € 2025 - 2027
16 DM Hayley Ladd 32 1,72 WAL 90.000 € 2025 - 2028
10 MS Kirsty Howat 29 1,65 SCO 40.000 € 2025 - 2027
9 MS Beth England 32 1,66 ENG 75.000 € 2026 - 2028
27 LM Shannon O’Brien 24 1,71 ENG - 2026 - 2029
8 Molly Sharpe 28 1,68 ENG 30.000 € 2021 - 2026
17 Annabel Blanchard 25 ENG 75.000 € 2022 - 2027
24 Shanade Hopcroft 28 1,60 ENG 25.000 € 2026 - 2028

Trainer şuna ait Crystal Palace
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Jo Potter 41 ENG Trainer 01.07.2025 ?
Aralarında gerçekleşen son 5 karşılaşma
16.02.2025 Manchester Utd Crystal Palace 3:1
15.12.2024 Crystal Palace Manchester Utd 0:1
20.04.2019 Manchester Utd Crystal Palace 7:0
18.11.2018 Crystal Palace Manchester Utd 0:5

Bilanço Crystal Palace karşı Manchester United
  Oyunlar Berabere
Evsahibi 2 0 0 2
Misafir 2 0 0 2
Toplam 4 0 0 4

Son 5 sonuç: Crystal Palace
20.09.2026 Crystal Palace Tottenham 0:7
13.09.2026 Arsenal FC Crystal Palace 0:0
06.09.2026 Crystal Palace Everton FC 1:0
02.05.2026 Crystal Palace Portsmouth FC 6:1
26.04.2026 Sunderland AFC Crystal Palace 1:2

Son 5 sonuç: Manchester United
19.09.2026 Arsenal FC Manchester Utd 1:1
13.09.2026 Manchester Utd Chelsea FC 0:5
04.09.2026 London City Manchester Utd 2:1
16.05.2026 Chelsea FC Manchester Utd 1:0
03.05.2026 Manchester Utd Brighton & Hove 1:1

Top 3 Gol atanlar: Crystal Palace
Lexi Lloyd-Smith 3 Katılımlar 1 Gol

Top 3 Gol atanlar: Manchester United
Simi Awujo 3 Katılımlar 1 Gol
Julia Zigiotti Olme 3 Katılımlar 1 Gol
Manchester United
# Poz İsim Yaş Boyut Uyruk Piyasa değeri takımda
25 TW Janina Leitzig 27 1,85 GER 65.000 € 2026 - 2029
91 TW Phallon Tullis-Joyce 29 1,85 USA 350.000 € 2023 - 2028
55 RV Lucy Newell 19 1,77 ENG 25.000 € 2025 - ?
14 RV Jayde Riviere 25 1,63 CAN 350.000 € 2022 - 2028
5 RV Hanna Lundkvist 24 1,67 SWE 120.000 € 2025 - 2029
26 LV Jess Simpson 21 ENG 25.000 € 2025 - 2027
2 LV Anna Sandberg 23 1,66 SWE 425.000 € 2024 - 2027
6 LV Andrea Medina 22 1,62 ESP 250.000 € 2026 - 2029
17 IV Dominique Janssen 31 1,75 NED 250.000 € 2024 - 2027
16 IV Rebeca Bernal 29 1,70 MEX 150.000 € 2026 - 2029
4 IV Maya Le Tissier - 24 1,71 ENG 650.000 € 2022 - 2028
22 Scarlett Hill 18 WAL 25.000 € 2026 - 2028
20 ZM Hinata Miyazawa 26 1,60 JPN 125.000 € 2023 - 2029
7 OM Ella Toone 27 1,63 ENG 850.000 € 2018 - 2027
8 OM Jess Park 24 1,61 ENG 800.000 € 2025 - 2029
13 DM Simi Awujo 22 1,75 CAN 300.000 € 2024 - 2027
15 DM Julia Zigiotti Olme 28 1,60 SWE 400.000 € 2025 - 2027
36 Mared Griffiths 19 WAL 70.000 € 2025 - ?
21 Emma Watson 20 SCO 45.000 € 2025 - ?
47 Jessica Anderson 18 ENG 25.000 € 2026 - 2028
11 RA Celin Bizet Dønnum 24 1,68 NOR 425.000 € 2024 - 2027
24 MS Lea Schüller 28 1,73 GER 400.000 € 2025 - 2029
10 MS Elisabeth Terland 25 1,71 NOR 700.000 € 2024 - 2027
12 LV Fridolina Rolfö 32 1,78 SWE 250.000 € 2025 - 2027
23 LA Monica Jusu Bah 23 1,60 SWE 175.000 € 2026 - 2030
19 Ellen Wangerheim 22 1,77 SWE 550.000 € 2025 - 2029
27 Layla Drury 17 1,83 ENG 30.000 € 2026 - 2029

Trainer şuna ait Manchester United
İsim Yaş Uyruk İşlev Göreve başladı Sözleşme sonu
Eva Olid 41 ESP Trainer 05.08.2026 30.06.2028


Für optimale Darstellung im Querformat drucken!
Dieser Service wird ihnen präsentiert von www.transfermarkt.de
© 2000 - 2010 Transfermarkt