FA Šiauliai-ŠSG - MFA Žalgiris-MRU
- 4. Sıra
12 Maç Sayısı - 14 Puan - 8:15 Gol
A Lyga
A Lyga - 12. Maç günü
Sa, 20.06.2026 - 15:00

Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
2. Sıra
12 Maç Sayısı - 27 Puan - 29:7 Gol
A Lyga
-

Veriler

FA Šiauliai-ŠSG
Oyuncu sayısı: 29 (0 Yabancı)
ø-Yaş: 15.9 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: ?
Kuruluş: 00.00.2007
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç FA Šiauliai-ŠSG

Son 10 maçın şekli
SiegSiegNiederlageSiegNiederlageNiederlageNiederlageUnentschiedenUnentschiedenNiederlage

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu FA Šiauliai-ŠSG

Sonata Durienė - 31 Yaşında
İsim: Sonata Durienė
Uyruk: - Litvanya
Pozisyon: Forvet
Tore: 3 Gol iç 7 Maçlar

Şu takımın antrenörü FA Šiauliai-ŠSG

Tatjana Veržbickaja - 33 Yaşında
İsim: Tatjana Veržbickaja
Uyruk: - Litvanya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.01.2023

Veriler

MFA Žalgiris-MRU
Oyuncu sayısı: 21 (8 Yabancı)
ø-Yaş: 21.3 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: ?
Kuruluş: 00.00.2015
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç MFA Žalgiris-MRU

Son 10 maçın şekli
SiegSiegUnentschiedenSiegSiegUnentschiedenSiegSiegUnentschiedenSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu MFA Žalgiris-MRU

Olamide Adugbe - 23 Yaşında
İsim: Olamide Adugbe
Uyruk: - Nijeria
Pozisyon: Forvet
Tore: 11 Gol iç 8 Maçlar

Şu takımın antrenörü MFA Žalgiris-MRU

Vadim Carabetchi - 31 Yaşında
İsim: Vadim Carabetchi
Uyruk: - Moldova
Sözleşme: 2026
Göreve başlama 06.12.2024

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
20.06.2026 FA Šiauliai-ŠSG MFA Žalgiris-MRU A Lyga 1:4 Vorbericht
26.04.2026 MFA Žalgiris-MRU FA Šiauliai-ŠSG A Lyga 2:1 Spielbericht
27.09.2020 FA Šiauliai-ŠSG MFA Žalgiris-MRU A Lyga 0:7 Vorbericht
16.08.2020 MFA Žalgiris-MRU FA Šiauliai-ŠSG A Lyga 7:0 Vorbericht
05.07.2020 FA Šiauliai-ŠSG MFA Žalgiris-MRU A Lyga 0:8 Vorbericht
14.06.2020 MFA Žalgiris-MRU FA Šiauliai-ŠSG A Lyga 6:1 Vorbericht

Bilanço FA Šiauliai-ŠSG karşı MFA Žalgiris-MRU

A Lyga Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 3 0 0 3 1 : 19 20.06.2026
Misafir 3 0 0 3 2 : 15 26.04.2026
Toplam 6 0 0 6 3 : 34