FC Viktoria 1889 Berlin - SGS Essen
- 1. Sıra
7 Maç Sayısı - 18 Puan - 12:5 Gol
2. Bundesliga
2. Bundesliga - 7. Maç günü
Sa, 19.09.2026 - 14:00
Stadion Lichterfelde
Toplam kapasite: 4.300
Hakem: Anke Hölscher
Gamesheet’e git
4. Sıra
7 Maç Sayısı - 16 Puan - 16:6 Gol
2. Bundesliga
-

Veriler

FC Viktoria 1889 Berlin
Oyuncu sayısı: 31 (9 Yabancı)
ø-Yaş: 24.9 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: ?
Kuruluş: 06.06.1889
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç FC Viktoria 1889 Berlin

Son 10 maçın şekli
SiegSiegSiegNiederlageSiegSiegSiegSiegSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu FC Viktoria 1889 Berlin

Christin Meyer - 25 Yaşında
İsim: Christin Meyer
Uyruk: - Almanya
Pozisyon: Forvet
Tore: 5 Gol iç 6 Maçlar

Şu takımın antrenörü FC Viktoria 1889 Berlin

Miren Ćatović - 37 Yaşında
İsim: Miren Ćatović
Uyruk: - Sirbistan
Sözleşme: ?
Göreve başlama 08.01.2025

Veriler

SGS Essen
Oyuncu sayısı: 25 (4 Yabancı)
ø-Yaş: 21.6 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: ?
Kuruluş: 01.06.2000
Üyeler: 0 (Durum: 30.06.2022)
Transfer bilançosu: 25.000 €

Son 10 maç SGS Essen

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageUnentschiedenSiegSiegSiegSiegSiegUnentschiedenNiederlage

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu SGS Essen

Kyra Spitzner - 21 Yaşında
İsim: Kyra Spitzner
Uyruk: - Almanya
Pozisyon: Forvet
Tore: 4 Gol iç 6 Maçlar

Şu takımın antrenörü SGS Essen

Heleen Jaques - 38 Yaşında
İsim: Heleen Jaques
Uyruk: - Belcika
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.01.2026

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
19.09.2026 FC Viktoria 1889 Berlin SGS Essen 2. Bundesliga 1:0 Vorbericht

Bilanço FC Viktoria 1889 Berlin karşı SGS Essen

2. Bundesliga Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 1 0 0 1 : 0 19.09.2026
Toplam 1 1 0 0 1 : 0