Genoa CFC - Hellas Verona
- 6. Sıra
5 Maç Sayısı - 9 Puan - 5:6 Gol
Serie B
Coppa Italia Women - 2. Maç günü
So, 11.09.2022 - 15:00
LaCantera Stadium Barabino & Partners
Toplam kapasite: 4.000
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
8. Sıra
5 Maç Sayısı - 7 Puan - 6:5 Gol
Serie B
-

Veriler

Genoa CFC
Oyuncu sayısı: 26 (4 Yabancı)
ø-Yaş: 26.6 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Genoa CFC

Son 10 maçın şekli
NiederlageUnentschiedenNiederlageNiederlageNiederlageSiegSiegSiegSiegNiederlage

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Genoa CFC

Alessandra Massa - 24 Yaşında
İsim: Alessandra Massa
Uyruk: - Italya
Pozisyon: Orta saha
Tore: 1 Gol iç 2 Maçlar

Şu takımın antrenörü Genoa CFC

Ilaria Leoni - 37 Yaşında
İsim: Ilaria Leoni
Uyruk: - Italya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 09.07.2026

Veriler

Hellas Verona
Oyuncu sayısı: 25 (5 Yabancı)
ø-Yaş: 24.9 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: 4-3-1-2
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Hellas Verona

Son 10 maçın şekli
NiederlageNiederlageUnentschiedenNiederlageNiederlageNiederlageSiegNiederlageUnentschiedenSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Hellas Verona

Benedetta Santoro - 18 Yaşında
İsim: Benedetta Santoro
Uyruk: - Italya
Pozisyon: Forvet
Tore: 2 Gol iç 3 Maçlar

Şu takımın antrenörü Hellas Verona

Vincenzo De Martino - 43 Yaşında
İsim: Vincenzo De Martino
Uyruk: - Italya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 09.07.2026

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
21.09.2025 Hellas Verona Genoa CFC Coppa Italia Women 0:4 Spielbericht
04.05.2025 Genoa CFC Hellas Verona Serie B 3:0 Spielbericht
14.12.2024 Hellas Verona Genoa CFC Serie B 0:2 Spielbericht
18.02.2024 Genoa CFC Hellas Verona Serie B 1:1 Spielbericht
08.10.2023 Hellas Verona Genoa CFC Serie B 3:0 Spielbericht
14.05.2023 Genoa CFC Hellas Verona Serie B 0:2 Spielbericht
15.01.2023 Hellas Verona Genoa CFC Serie B 3:0 Spielbericht
11.09.2022 Genoa CFC Hellas Verona Coppa Italia Women 3:4 Vorbericht

Bilanço Genoa CFC karşı Hellas Verona

Serie B Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 3 1 1 1 4 : 3 04.05.2025
Misafir 3 1 0 2 2 : 6 14.12.2024
Toplam 6 2 1 3 6 : 9  

Coppa Italia Women Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 0 0 1 3 : 4 11.09.2022
Misafir 1 1 0 0 4 : 0 21.09.2025
Toplam 2 1 0 1 7 : 4