Social Media
![]() | Jean-Louis Saez |
| Vereinslos: Teknik Direktör | |
| Profil sahibi Jean-Louis Saez | |||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() © mhscfoot.com |
|
||||||||
Bilanço Jean-Louis Saez antrenör
| Kulüp | Maç Sayısı | G | B | M | Gol | ø Gol | Puan/maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Paris Saint-Germain Première Ligue |
13 | 2 | 1 | 10 | 11 : 24 | 0,85 : 1,85 | 0,54 |
|
Rodez AF |
12 | 10 | 1 | 1 | 43 : 5 | 3,58 : 0,42 | 2,58 |
|
Olympique Lyonnais (-2025) |
12 | 0 | 2 | 10 | 6 : 37 | 0,50 : 3,08 | 0,17 |
|
ASJ Soyaux (-2023) |
12 | 10 | 2 | 0 | 46 : 4 | 3,83 : 0,33 | 2,67 |
|
EA Guingamp |
10 | 9 | 1 | 0 | 22 : 3 | 2,20 : 0,30 | 2,80 |
|
AS Saint-Étienne Seconde Ligue |
8 | 7 | 1 | 0 | 22 : 2 | 2,75 : 0,25 | 2,75 |
|
ASPTT Albi (-2021) |
8 | 7 | 0 | 1 | 32 : 4 | 4,00 : 0,50 | 2,63 |
|
FC Girondins de Bordeaux |
7 | 3 | 2 | 2 | 9 : 6 | 1,29 : 0,86 | 1,57 |
|
FCF Juvisy (-2017) |
6 | 2 | 1 | 3 | 7 : 9 | 1,17 : 1,50 | 1,17 |
|
Paris FC Première Ligue |
6 | 4 | 0 | 2 | 7 : 6 | 1,17 : 1,00 | 2,00 |
|
Olympique de Marseille Première Ligue |
6 | 5 | 1 | 0 | 20 : 5 | 3,33 : 0,83 | 2,67 |
|
FC Metz Seconde Ligue |
5 | 4 | 1 | 0 | 31 : 2 | 6,20 : 0,40 | 2,60 |
|
LOSC Lille Seconde Ligue |
4 | 3 | 1 | 0 | 10 : 4 | 2,50 : 1,00 | 2,50 |
|
FC Fleury 91 Première Ligue |
4 | 2 | 1 | 1 | 12 : 3 | 3,00 : 0,75 | 1,75 |
|
Arras Football (-2020) |
3 | 3 | 0 | 0 | 17 : 1 | 5,67 : 0,33 | 3,00 |
|
Dijon FCO |
2 | 2 | 0 | 0 | 5 : 1 | 2,50 : 0,50 | 3,00 |
|
Chelsea FC Women’s Super League |
2 | 0 | 0 | 2 | 1 : 5 | 0,50 : 2,50 | 0,00 |
|
ESOFV La Roche-sur-Yon |
2 | 2 | 0 | 0 | 4 : 0 | 2,00 : 0,00 | 3,00 |
|
Brescia CF Serie B |
2 | 2 | 0 | 0 | 9 : 2 | 4,50 : 1,00 | 3,00 |
|
Zvezda-2005 Perm |
2 | 1 | 0 | 1 | 2 : 1 | 1,00 : 0,50 | 1,50 |
|
VGA Saint-Maur |
2 | 2 | 0 | 0 | 10 : 0 | 5,00 : 0,00 | 3,00 |
|
FF Yzeure |
2 | 2 | 0 | 0 | 7 : 0 | 3,50 : 0,00 | 3,00 |
|
FF Nîmes |
2 | 2 | 0 | 0 | 8 : 0 | 4,00 : 0,00 | 3,00 |
|
GPSO 92 Issy (-2025) |
1 | 1 | 0 | 0 | 3 : 1 | 3,00 : 1,00 | 3,00 |
|
AS Muret |
1 | 1 | 0 | 0 | 6 : 0 | 6,00 : 0,00 | 3,00 |
|
FCF Hénin-Beaumont |
1 | 1 | 0 | 0 | 3 : 0 | 3,00 : 0,00 | 3,00 |
|
RC Lens Première Ligue |
1 | 0 | 0 | 1 | 1 : 2 | 1,00 : 2,00 | 0,00 |
|
OL Lyonnes Première Ligue |
1 | 0 | 0 | 1 | 1 : 3 | 1,00 : 3,00 | 0,00 |
|
Stade Brestois 29 |
1 | 1 | 0 | 0 | 4 : 0 | 4,00 : 0,00 | 3,00 |
|
Albi Marssac Tarn Football ASPTT |
1 | 1 | 0 | 0 | 2 : 0 | 2,00 : 0,00 | 3,00 |
































