![]() | Karlheinz Piringer |
| vereinslos: Teknik Direktör | |
| Profil sahibi Karlheinz Piringer | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() © SV Horn |
|
||||||||||
Bilanço Karlheinz Piringer antrenör
| Kulüp | Maç Sayısı | G | B | M | Gol | ø Gol | Puan/maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SKN St. Pölten Frauen Frauen Bundesliga |
6 | 0 | 0 | 6 | 0 : 34 | 0,00 : 5,67 | 0,00 |
|
SK Sturm Graz Frauen Bundesliga |
4 | 0 | 0 | 4 | 0 : 14 | 0,00 : 3,50 | 0,00 |
|
USV Neulengbach (-2026) Frauen Bundesliga |
4 | 0 | 0 | 4 | 0 : 26 | 0,00 : 6,50 | 0,00 |
|
SG USC Landhaus/Austria Wien (-2021) |
2 | 0 | 0 | 2 | 1 : 8 | 0,50 : 4,00 | 0,00 |
|
SVK Wildcats 2. Frauen Bundesliga |
2 | 1 | 0 | 1 | 5 : 5 | 2,50 : 2,50 | 1,50 |
|
FC Rot-Weiß Rankweil 2. Frauen Bundesliga |
2 | 2 | 0 | 0 | 7 : 0 | 3,50 : 0,00 | 3,00 |
|
SV Weikersdorf |
2 | 2 | 0 | 0 | 9 : 0 | 4,50 : 0,00 | 3,00 |
|
Wiener Sport-Club 2. Frauen Bundesliga |
2 | 1 | 1 | 0 | 3 : 2 | 1,50 : 1,00 | 2,00 |
|
FC Blau-Weiß Linz/Kleinmünchen Frauen Bundesliga |
2 | 2 | 0 | 0 | 6 : 2 | 3,00 : 1,00 | 3,00 |
|
Union LUV Graz 2. Frauen Bundesliga |
2 | 1 | 1 | 0 | 5 : 1 | 2,50 : 0,50 | 2,00 |
|
FC Südburgenland (-2023) |
2 | 1 | 1 | 0 | 6 : 1 | 3,00 : 0,50 | 2,00 |
|
SKV Altenmarkt |
2 | 0 | 1 | 1 | 1 : 4 | 0,50 : 2,00 | 0,50 |
|
USV Hengsberg |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 : 0 | 1,00 : 0,00 | 3,00 |
|
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn Ladies (-2025) |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 4 | 0,00 : 4,00 | 0,00 |
|
USC Landhaus 2. Frauen Bundesliga |
1 | 0 | 0 | 1 | 4 : 5 | 4,00 : 5,00 | 0,00 |
|
Carinthians Hornets (-2025) |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 : 1 | 1,00 : 1,00 | 1,00 |
|
SG Geretsberg / Bürmoos 2. Frauen Bundesliga |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 4 | 0,00 : 4,00 | 0,00 |
|
Union Geretsberg |
1 | 1 | 0 | 0 | 3 : 1 | 3,00 : 1,00 | 3,00 |
|
SC Neusiedl am See |
1 | 0 | 1 | 0 | 1 : 1 | 1,00 : 1,00 | 1,00 |
|
USC Landhaus (-2022) |
1 | 1 | 0 | 0 | 3 : 2 | 3,00 : 2,00 | 3,00 |
|
FC Dornbirn 1913 |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 2 | 0,00 : 2,00 | 0,00 |
|
FC Altera Porta Wiener Frauen-Landesliga |
1 | 1 | 0 | 0 | 6 : 0 | 6,00 : 0,00 | 3,00 |
|
SV Krenglbach |
1 | 1 | 0 | 0 | 4 : 0 | 4,00 : 0,00 | 3,00 |
|
FFC Vorderland |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 2 | 0,00 : 2,00 | 0,00 |
|
FC Bergheim (-2024) |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 2 | 0,00 : 2,00 | 0,00 |
|
FC Wacker Innsbruck 2. Frauen Bundesliga |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 5 | 0,00 : 5,00 | 0,00 |




























