Social Media
![]() | Nasreddine Behloul |
| Grenoble Foot 38: Teknik Direktör | |
| Profil sahibi Nasreddine Behloul | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Fotoğraf: bilinmiyor |
|
||||||||||
Bilanço Nasreddine Behloul antrenör
| Kulüp | Maç Sayısı | G | B | M | Gol | ø Gol | Puan/maç | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OGC Nice Seconde Ligue |
4 | 4 | 0 | 0 | 8 : 1 | 2,00 : 0,25 | 3,00 |
|
Le Mans FC Seconde Ligue |
3 | 0 | 2 | 1 | 2 : 5 | 0,67 : 1,67 | 0,67 |
|
US Saint-Malo Première Ligue |
3 | 1 | 1 | 1 | 2 : 4 | 0,67 : 1,33 | 1,33 |
|
Thonon Évian Grand Genève FC Seconde Ligue |
3 | 2 | 0 | 1 | 4 : 3 | 1,33 : 1,00 | 2,00 |
|
FC Metz Seconde Ligue |
3 | 0 | 1 | 2 | 2 : 4 | 0,67 : 1,33 | 0,33 |
|
LOSC Lille Seconde Ligue |
3 | 0 | 2 | 1 | 3 : 4 | 1,00 : 1,33 | 0,67 |
|
AJ Auxerre Seconde Ligue |
3 | 0 | 1 | 2 | 3 : 5 | 1,00 : 1,67 | 0,33 |
|
AS Cannes Seconde Ligue |
2 | 1 | 0 | 1 | 4 : 5 | 2,00 : 2,50 | 1,50 |
|
Toulouse FC Première Ligue |
2 | 0 | 1 | 1 | 3 : 4 | 1,50 : 2,00 | 0,50 |
|
EA Guingamp |
2 | 2 | 0 | 0 | 5 : 3 | 2,50 : 1,50 | 3,00 |
|
Rodez AF |
2 | 2 | 0 | 0 | 4 : 1 | 2,00 : 0,50 | 3,00 |
|
Stade de Reims |
2 | 0 | 0 | 2 | 1 : 3 | 0,50 : 1,50 | 0,00 |
|
RC Straßbourg Première Ligue |
1 | 0 | 0 | 1 | 0 : 1 | 0,00 : 1,00 | 0,00 |
|
ASPTT Montpellier |
1 | 1 | 0 | 0 | 2 : 1 | 2,00 : 1,00 | 3,00 |
|
AS Saint-Étienne Seconde Ligue |
1 | 0 | 0 | 1 | 1 : 4 | 1,00 : 4,00 | 0,00 |
|
Albi Marssac Tarn Football ASPTT |
1 | 1 | 0 | 0 | 2 : 1 | 2,00 : 1,00 | 3,00 |
|
Bourges FC Seconde Ligue |
1 | 1 | 0 | 0 | 1 : 0 | 1,00 : 0,00 | 3,00 |
|
RC Roubaix Wervicq Seconde Ligue |
1 | 0 | 1 | 0 | 0 : 0 | 0,00 : 0,00 | 1,00 |
|
Avenir Foot Lozère |
1 | 1 | 0 | 0 | 8 : 0 | 8,00 : 0,00 | 3,00 |





















