San Marino Academy - FC Como Women
- 13. Sıra
5 Maç Sayısı - 4 Puan - 3:8 Gol
Serie B
Serie B - 5. Maç günü
So, 10.10.2021 - 15:00
Campo Sportivo di Acquaviva
Toplam kapasite: 0
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
6. Sıra
3 Maç Sayısı - 4 Puan - 3:4 Gol
Serie A Women
-

Veriler

San Marino Academy
Oyuncu sayısı: 24 (22 Yabancı)
ø-Yaş: 24.4 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: 4-3-2-1
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç San Marino Academy

Son 10 maçın şekli
NiederlageSiegNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageSiegUnentschiedenNiederlage

Şu takımın antrenörü San Marino Academy

Giacomo Piva - 39 Yaşında
İsim: Giacomo Piva
Uyruk: - Italya
Sözleşme: ?
Göreve başlama 01.07.2025

Veriler

FC Como Women
Oyuncu sayısı: 28 (14 Yabancı)
ø-Yaş: 22.8 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: 3-4-1-2
Kuruluş: 00.00.0000
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç FC Como Women

Son 10 maçın şekli
UnentschiedenNiederlageUnentschiedenSiegUnentschiedenNiederlageSiegSiegNiederlageUnentschieden

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu FC Como Women

Mina Bergersen - 23 Yaşında
İsim: Mina Bergersen
Uyruk: - Norvec
Pozisyon: Defans
Tore: 1 Gol iç 3 Maçlar

Şu takımın antrenörü FC Como Women

Paolo Tramezzani - 56 Yaşında
İsim: Paolo Tramezzani
Uyruk: - Italya
Sözleşme: 2028
Göreve başlama 10.02.2026

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
06.03.2022 FC Como Women San Marino Academy Serie B 2:4 Vorbericht
10.10.2021 San Marino Academy FC Como Women Serie B 1:2 Vorbericht
27.09.2020 FC Como Women San Marino Academy Coppa Italia Women 3:4 Vorbericht

Bilanço San Marino Academy karşı FC Como Women

Serie B Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 1 0 0 1 1 : 2 10.10.2021
Misafir 1 1 0 0 4 : 2 06.03.2022
Toplam 2 1 0 1 5 : 4  

Coppa Italia Women Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Misafir 1 1 0 0 4 : 3 27.09.2020
Toplam 1 1 0 0 4 : 3