SpVg Aurich - Blau-Weiss Hollage
- 5. Sıra
2 Maç Sayısı - 4 Puan - 5:3 Gol
Regionalliga Nord
Oberliga Niedersachsen West - 22. Maç günü
So, 21.05.2023 - 13:00
Stadion am Ellernfeld
Toplam kapasite: 10
Hakem: Halen açık
Gamesheet’e git
2. Sıra
2 Maç Sayısı - 6 Puan - 11:2 Gol
Oberliga Niedersachsen West
-

Veriler

SpVg Aurich
Oyuncu sayısı: 28 (3 Yabancı)
ø-Yaş: 16.7 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 14.07.1911
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç SpVg Aurich

Son 10 maçın şekli
SiegSiegSiegUnentschiedenNiederlageNiederlageNiederlageNiederlageUnentschiedenSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu SpVg Aurich

Barbara Serra - 19 Yaşında
İsim: Barbara Serra
Uyruk: - Lüksemburg
Pozisyon: Forvet
Tore: 1 Gol iç 1 Maçlar

Şu takımın antrenörü SpVg Aurich

- Yaşında
İsim:
Uyruk: -
Sözleşme:
Göreve başlama ?

Veriler

Blau-Weiss Hollage
Oyuncu sayısı: 25 (1 Yabancı)
ø-Yaş: 19.1 Yaşında
Tercih edilen Oyun sistemi: bilinmiyor
Kuruluş: 00.00.1934
Üyeler: 0
Transfer bilançosu: +/- 0

Son 10 maç Blau-Weiss Hollage

Son 10 maçın şekli
NiederlageSiegNiederlageSiegSiegNiederlageSiegUnentschiedenSiegSieg

Şu takımın en çok gol atan oyuncusu Blau-Weiss Hollage

Hannah Richter - 0 Yaşında
İsim: Hannah Richter
Uyruk: - Almanya
Pozisyon: Orta saha
Tore: 2 Gol iç 1 Maçlar

Şu takımın antrenörü Blau-Weiss Hollage

- Yaşında
İsim:
Sözleşme:
Göreve başlama ?

Aralarında yapılan karşılaşmalar

Tarih Evsahibi takım Deplasmandaki takım Müsabaka Sonuç
31.05.2025 SpVg Aurich Blau-Weiss Hollage Oberliga Niedersachsen West 5:1 Spielbericht
24.11.2024 Blau-Weiss Hollage SpVg Aurich Oberliga Niedersachsen West 2:2 Spielbericht
14.04.2024 Blau-Weiss Hollage SpVg Aurich Oberliga Niedersachsen West 1:0 Spielbericht
17.09.2023 SpVg Aurich Blau-Weiss Hollage Oberliga Niedersachsen West 2:2 Spielbericht
21.05.2023 SpVg Aurich Blau-Weiss Hollage Oberliga Niedersachsen West 2:2 Vorbericht
11.09.2022 Blau-Weiss Hollage SpVg Aurich Oberliga Niedersachsen West 6:3 Vorbericht

Bilanço SpVg Aurich karşı Blau-Weiss Hollage

Oberliga Niedersachsen West Oyunlar Galibiyetler Berabere Yenilgiler Gol oranı Son maç
Evsahibi 3 1 2 0 9 : 5 31.05.2025
Misafir 3 0 1 2 5 : 9 24.11.2024
Toplam 6 1 3 2 14 : 14