- Ana Sayfa
- Bugün ne oldu
- Ayrıntılı arama
- Bundesliga
- 2. Bundesliga
- Şampiyonlar Ligi
- ŞL-Elemeler
- DFB Kupası
- Tüm turnuvalar
- Milli takımlar
- Bölgesel ligler
Follow @soccerdonna
Soccerdonna-News auf Twitter
Bugün ne oldu
Bundesliga (6 maçlar)
2. Bundesliga (7 maçlar)
Regionalliga Nord (6 maçlar)
Regionalliga Nordost (5 maçlar)
Regionalliga West (7 maçlar)
Regionalliga Südwest (7 maçlar)
Regionalliga Süd (7 maçlar)
B-Juniorinnen-Bundesliga Nord/Nordost (1 maç)
Primera División Femenina (4 maçlar)
Women’s Super League (5 maçlar)
Women’s Championship (4 maçlar)
Damallsvenskan (3 maçlar)
Kvindeliga (1 maç)
U18 Piger Danmarksmesterskabet (3 maçlar)
Serie A (1 maç)
Toppserien (1 maç)
Schweizer Cup (9 maçlar)
U19-Liga Schweiz (2 maçlar)
Frauen Bundesliga (4 maçlar)
Campeonato Nacional Feminino (6 maçlar)
Kansallinen Liiga Championship (2 maçlar)
Kansallinen Liiga Relegation (1 maç)
Naisten Ykkönen (1 maç)
Women’s League (3 maçlar)
Women’s Premier Division (2 maçlar)
Adran Premier (4 maçlar)
Liga MX Apertura (1 maç)
U17 EM Qualifikation (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 2 | FFC Frankfurt | 1 : 4 | TSG Hoffenheim | |
14:00 | 2 | Werder Bremen | 0 : 1 | Leverkusen | |
14:00 | 2 | Bayern München | 4 : 0 | MSV Duisburg | |
14:00 | 2 | SGS Essen | 0 : 5 | VfL Wolfsburg | |
14:00 | 2 | Turbine Potsdam | 2 : 0 | SC Sand | |
14:00 | 2 | SC Freiburg | 4 : 0 | Mönchengladbach |
2. Bundesliga (7 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 4 | BV Cloppenburg | 3 : 0 | Frankfurt II | |
11:00 | 4 | 1. FC Köln | 3 : 1 | FC Bayern II | |
11:00 | 4 | SGS Essen II | 2 : 4 | SV 67 Weinberg | |
11:00 | 4 | Wolfsburg II | 0 : 1 | Hoffenheim II | |
11:00 | 4 | Saarbrücken | 1 : 1 | Gütersloh | |
14:00 | 4 | FF USV Jena | 1 : 4 | Potsdam II | |
14:00 | 4 | FSV Wetzlar | 0 : 5 | SV Meppen |
Regionalliga Nord (6 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | 4 | Schwachhausen | 1 : 0 | Holstein Kiel | |
12:00 | 4 | SV Werder II | 1 : 1 | Walddörfer SV | |
13:00 | 4 | FC St. Pauli | 1 : 3 | TuS Büppel | |
13:00 | 4 | Meppen II | 9 : 1 | TSV Limmer | |
14:00 | 4 | VfL Jesteburg | 4 : 0 | Delmenhorst | |
14:00 | 4 | Burg Gretesch | 2 : 1 | Henstedt-Ulz |
Regionalliga Nordost (5 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 5 | Erzgebirge Aue | 1 : 1 | BSC Marzahn | |
14:00 | 5 | Bischofswerda | 0 : 7 | Hohen Neuendorf | |
14:00 | 5 | Union Berlin | 0 : 2 | FC Viktoria | |
14:00 | 5 | Steglitzer FC | 0 : 2 | Magdeburg | |
14:00 | 5 | Leipzig-Süd | 1 : 6 | RB Leipzig |
Regionalliga West (7 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 5 | Hauenhorst | 1 : 7 | Köln II | |
13:00 | 5 | SV Budberg | 1 : 2 | Borussia MG II | |
13:00 | 5 | Vorwärts Spoho | 1 : 3 | Herforder SV | |
13:30 | 5 | Warendorfer SU | 1 : 11 | Arm. Bielefeld | |
15:00 | 5 | Alem. Aachen | 4 : 1 | SV 21 Bökendorf | |
15:15 | 5 | SV Berghofen | 3 : 4 | Bor. Bocholt | |
15:30 | 5 | Fort. Köln | 2 : 3 | VfL Bochum |
Regionalliga Südwest (7 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 6 | Bad Neuenahr | 5 : 2 | Saarbrücken II | |
13:00 | 6 | Wörrstadt | 1 : 0 | SC Siegelbach | |
14:00 | 6 | Niederkirchen | 0 : 1 | Riegelsberg | |
14:00 | 6 | FC Speyer 09 | 3 : 0 | Wormatia Worms | |
14:00 | 6 | Bitburg | 4 : 0 | SV Holzbach | |
14:30 | 6 | TuS Issel | 0 : 2 | Andernach | |
16:30 | 6 | Montabaur | 1 : 1 | Schott Mainz |
Regionalliga Süd (7 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 6 | 1. FC Nürnberg | 4 : 1 | Regensburg | |
14:00 | 6 | Wacker München | 0 : 1 | TSV Crailsheim | |
14:00 | 6 | Eintr Frankfurt | 0 : 0 | FC Ingolstadt | |
14:00 | 6 | Alberweiler | 1 : 2 | SC Sand II | |
14:00 | 6 | Sindelfingen | 0 : 8 | TSV Jahn Calden | |
14:00 | 6 | Hegauer FV | 0 : 2 | SC Freiburg II | |
14:00 | 6 | FC Forstern | 3 : 0 | SV Frauenbiburg |
B-Juniorinnen-Bundesliga Nord/Nordost (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3 | Zehlendorf U17 | 0 : 1 | HSV U17 |
Primera División Femenina (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 3 | Sevilla FC | 2 : 1 | Sporting Huelva | |
13:00 | 3 | UD Tenerife | 3 : 0 | Valencia CF | |
13:00 | 3 | Logroño | 2 : 2 | Real Sociedad | |
15:00 | 3 | Málaga CF | 0 : 3 | Real Betis |
Women’s Super League (5 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:15 | 3 | Brighton & Hove | 0 : 1 | Liverpool | |
15:00 | 3 | Arsenal FC | 4 : 3 | West Ham United | |
15:00 | 3 | Everton FC | 0 : 0 | Chelsea FC | |
15:00 | 3 | Manchester City | 2 : 2 | Bristol City | |
15:00 | 3 | Reading | 0 : 1 | Birmingham City |
Women’s Championship (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 3 | Durham | 2 : 2 | Charlton | |
15:00 | 3 | Lewes FC | 4 : 3 | Leicester City | |
15:00 | 3 | London Bees | 0 : 5 | Manchester Utd | |
15:00 | 3 | Millwall Lion | 1 : 1 | Crystal Palace |
Damallsvenskan (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 18 | Vittsjö GIK | 0 : 1 | LB07 | |
14:00 | 18 | FC Rosengård | 3 : 0 | Kristianstad | |
15:00 | 18 | Djurgårdens IF | 0 : 1 | Piteå IF |
Kvindeliga (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
16:15 | 6 | FC Thy Thisted | 4 : 0 | B93 København |
U18 Piger Danmarksmesterskabet (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 6 | Lyseng U18 | 2 : 2 | FC Thy PigerU18 | |
13:00 | 6 | Nordsjæ. U19 | 3 : 0 | B93 U18 | |
13:00 | 6 | Odense Q U18 | 1 : 1 | Vildbjerg U18 |
Serie A (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:30 | 1 | Juventus | 6 : 0 | Chievo Valpo |
Toppserien (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
16:00 | 19 | Grand Bodø | 1 : 3 | Røa IL |
Schweizer Cup (9 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | 2 | FC Wädenswil | 0 : 8 | Yverdon Sport | |
13:00 | 2 | FC Concordia Basel | 2 : 4 | FC Aarau | |
13:30 | 2 | FC Lerchenfeld | 1 : 12 | Servette FCCF | |
14:00 | 2 | FC Salgesch | 0 : 13 | SC Derendingen | |
14:00 | 2 | AS Gambarogno | 1 : 4 | FC Schlieren | |
15:00 | 2 | BSC Old Boys | 2 : 4 | Femina Worb | |
15:00 | 2 | FC Oerlikon | 3 : 4 | FC Zürich | |
16:00 | 2 | FC Appenzell | 0 : 7 | St.Gallen-Staad | |
16:00 | 2 | Altstetten ZH | 1 : 8 | Frauenteam Thun |
U19-Liga Schweiz (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 5 | GC Zürich U19 | 4 : 2 | FCO U19 | |
14:00 | 5 | Aarau U19 | 0 : 5 | FC Luzern U19 |
Frauen Bundesliga (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 5 | U. Kleinmünchen | 3 : 1 | FFC Vorderland | |
12:00 | 5 | SKV Altenmarkt | 2 : 3 | FC Wacker | |
12:30 | 5 | Landhaus/Wien | 1 : 3 | SK Sturm Graz | |
14:00 | 5 | Südburgenland | 0 : 2 | FC Bergheim |
Campeonato Nacional Feminino (6 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
00:00 | 2 | Marítimo | 2 : 2 | Albergaria | |
00:00 | 2 | Ouriense | 4 : 2 | Boavista FC | |
00:00 | 2 | GD Estoril | 3 : 8 | Valadares Gaia | |
00:00 | 2 | A-dos-Francos | 3 : 0 | L. Vilaverdense | |
00:00 | 2 | CF Benfica | 0 : 1 | Sporting CP | |
00:00 | 2 | Ovarense | 1 : 4 | SC Braga |
Kansallinen Liiga Championship (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | 3 | PK-35 Vantaa | 1 : 0 | Åland United | |
15:00 | 3 | HJK | 6 : 1 | JyPK |
Kansallinen Liiga Relegation (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3 | Ilves | 2 : 0 | Pallokissat |
Naisten Ykkönen (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | 19 | FC Sport-j | 4 : 1 | KuFu-98 |
Women’s League (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
10:00 | 7 | Ednist | 1 : 1 | WFC Lvov | |
14:00 | 7 | Ladomyr | 2 : 0 | Rodyna-Kolisp | |
14:00 | 7 | Zhytlobud-2 | 13 : 0 | Pantery Uman |
Women’s Premier Division (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 18 | Kilkenny United | 1 : 1 | Galway WFC | |
14:00 | 18 | Limerick FC | 1 : 2 | UCD Waves |
Adran Premier (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | 3 | Briton Ferry | 1 : 6 | Swansea | |
15:00 | 3 | Cardiff Met | 1 : 0 | Cardiff City | |
15:00 | 3 | Llandudno | 0 : 5 | Abergavenny | |
15:00 | 3 | Rhyl | 0 : 5 | Port Talbot |
Liga MX Apertura (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
19:00 | 11 | Club Puebla | 3 : 3 | CF Pachuca |
U17 EM Qualifikation (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | 1 | Slowenien U17 | 3 : 0 | Belarus U17 | |
15:00 | 1 | Österreich U17 | 7 : 0 | Estland U17 | |
11:00 | 2 | Frankreich U17 | 6 : 0 | Bosnien U17 | |
15:30 | 2 | Ungarn U17 | 4 : 1 | Mazedonien U17 |
Düz sayılı doğum günler
Oyuncular | ||
---|---|---|
Joanne Burgess Karriereende |
44 J. | |
Anne-Catherine Paulus vereinslos |
44 J. | |
Tori Huster Karriereende |
34 J. | |
Guðrún Anna Atladóttir Karriereende |
34 J. | |
Patricie Glossová vereinslos |
24 J. | |
Jana Glaser Spvgg 06 Ketsch |
24 J. | |
Martina Marcanti Bologna FC 1909 |
24 J. | |
Sophie Mosbach RW Rankweil |
24 J. | |
Tamara Gmitterova Partizán Bardejov BŠK |
24 J. | |
Julia Höhn TuS Immendorf |
24 J. | |
Ari Gonçalves ENFAF Construccions Modernes Andorra |
24 J. | |
Mille Gejl Montpellier HSC |
24 J. | |
Leila Haapea vereinslos |
24 J. | |
Luybov Dzhafarova unbekannt |
24 J. | |
Ellie Roebuck Manchester City |
24 J. | |
Moesha Goodman unbekannt |
24 J. | |
Ramat Ohunene Abdulkareem Henan FC |
24 J. | |
Jeismar Cabeza unbekannt |
24 J. |