- Ana Sayfa
- Bugün ne oldu
- Ayrıntılı arama
- Bundesliga
- 2. Bundesliga
- Şampiyonlar Ligi
- ŞL-Elemeler
- DFB Kupası
- Tüm turnuvalar
- Milli takımlar
- Bölgesel ligler
Follow @soccerdonna
Soccerdonna-News auf Twitter
Bugün ne oldu
2. Bundesliga (7 maçlar)
Regionalliga Nord (5 maçlar)
Regionalliga Nordost (5 maçlar)
Regionalliga West (5 maçlar)
Regionalliga Südwest (2 maçlar)
Regionalliga Süd (5 maçlar)
Hamburg Bezirksliga Ost (5 maçlar)
Division 1 Féminin (2 maçlar)
Primera División Femenina (1 maç)
Women’s Championship (3 maçlar)
Svenska Cupen (6 maçlar)
Kvindepokalen (1 maç)
U18 Piger Danmarksmesterskabet (1 maç)
Women’s Super League (3 maçlar)
Nationalliga B (3 maçlar)
U19-Liga Schweiz (3 maçlar)
Scottish Women’s Premier League (-2020) (4 maçlar)
Női NB I (3 maçlar)
Women’s Premier Division (2 maçlar)
Adran Premier (4 maçlar)
U17 EM Qualifikation (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 17 | Frankfurt II | 2 : 1 | BV Cloppenburg | |
11:00 | 17 | FC Bayern II | 5 : 0 | 1. FC Köln | |
11:00 | 17 | SV 67 Weinberg | 4 : 0 | SGS Essen II | |
11:00 | 17 | Hoffenheim II | 0 : 3 | Wolfsburg II | |
11:00 | 17 | Gütersloh | 3 : 1 | Saarbrücken | |
11:00 | 17 | SV Meppen | 2 : 1 | FSV Wetzlar | |
14:00 | 17 | Potsdam II | 3 : 2 | FF USV Jena |
Regionalliga Nord (5 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 13 | FC St. Pauli | 0 : 3 | Walddörfer SV | |
13:00 | 13 | Delmenhorst | 1 : 2 | Henstedt-Ulz | |
14:00 | 13 | Burg Gretesch | 2 : 2 | Holstein Kiel | |
14:00 | 13 | SV Werder II | 5 : 1 | TSV Limmer | |
14:00 | 13 | VfL Jesteburg | 1 : 2 | Meppen II |
Regionalliga Nordost (5 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 15 | Leipzig-Süd | 0 : 0 | Magdeburg | |
14:00 | 15 | Steglitzer FC | 3 : 0 | Dresden | |
14:00 | 15 | Erzgebirge Aue | 0 : 4 | Jena II | |
14:00 | 15 | BSC Marzahn | 0 : 2 | Union Berlin | |
14:00 | 15 | FC Viktoria | 2 : 0 | Hohen Neuendorf |
Regionalliga West (5 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 18 | Borussia MG II | 4 : 0 | SV Budberg | |
13:00 | 18 | Arm. Bielefeld | 8 : 0 | Warendorfer SU | |
15:00 | 18 | Herforder SV | 4 : 3 | Vorwärts Spoho | |
15:00 | 18 | VfL Bochum | 5 : 0 | Fort. Köln | |
15:30 | 18 | Köln II | 5 : 0 | Hauenhorst |
Regionalliga Südwest (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 18 | Wörrstadt | 2 : 0 | SV Holzbach | |
14:00 | 18 | FC Speyer 09 | 4 : 1 | Riegelsberg |
Regionalliga Süd (5 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | 18 | SC Freiburg II | 0 : 0 | FC Forstern | |
11:00 | 18 | Hegauer FV | 0 : 3 | TSV Jahn Calden | |
14:00 | 18 | Sindelfingen | 1 : 3 | SC Sand II | |
14:00 | 18 | Eintr Frankfurt | 1 : 2 | TSV Crailsheim | |
15:15 | 18 | Wacker München | 4 : 1 | Regensburg |
Hamburg Bezirksliga Ost (5 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
00:00 | 17 | Scala | 6 : 0 | SCVM | |
00:00 | 17 | Rahlstedter SC | 3 : 0 | Sternschanze II | |
00:00 | 17 | Bramfeld II | 0 : 8 | Rothenburgsort | |
00:00 | 17 | Meiendorf | 1 : 7 | Reinbek | |
00:00 | 17 | Concordia | 4 : 0 | UH-Adler |
Division 1 Féminin (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:30 | 16 | FC Fleury | 1 : 2 | Bordeaux | |
14:30 | 17 | Rodez AF | 0 : 0 | ASJ Soyaux |
Primera División Femenina (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 23 | CD Alba FF | 0 : 2 | Valencia CF |
Women’s Championship (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 18 | Durham | 1 : 0 | London Bees | |
13:00 | 18 | Manchester Utd | 6 : 1 | Leicester City | |
15:00 | 18 | Sheffield Utd | 2 : 0 | Crystal Palace |
Svenska Cupen (6 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 3 | Växjö DFF | 5 : 0 | Jitex | |
13:00 | 3 | Göteborg FC | 3 : 0 | Linköping FC | |
13:00 | 3 | LB07 | 2 : 1 | IFK Kalmar | |
13:00 | 3 | FC Rosengård | 2 : 2 | Kristianstad | |
14:00 | 3 | AIK Fotboll | 7 : 0 | Ljusdals IF | |
14:00 | 3 | Piteå IF | 7 : 0 | Hammarby IF |
Kvindepokalen (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 6 | Hjørring | 4 : 0 | VSK Aarhus |
U18 Piger Danmarksmesterskabet (1 maç)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | 14 | Lyseng U18 | 1 : 1 | KoldingQ U18 |
Women’s Super League (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:30 | 18 | GC Zürich | 1 : 1 | FC Zürich | |
16:00 | 18 | YB Frauen | 1 : 5 | Servette FCCF | |
16:00 | 18 | FC Luzern | 1 : 1 | FC Basel |
Nationalliga B (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
11:30 | 16 | Rapperswil-Jona | 0 : 5 | FC Zürich U21 | |
13:00 | 16 | FFC Therwil | 1 : 0 | FC Aarau | |
15:00 | 16 | St.Gallen-Staad | 6 : 0 | SC Derendingen |
U19-Liga Schweiz (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | 16 | GC Zürich U19 | 1 : 1 | Aarau U19 | |
12:30 | 16 | FCO U19 | 0 : 3 | FC Zürich U19 | |
13:30 | 16 | YB Frauen U19 | 4 : 1 | FC Luzern U19 |
Scottish Women’s Premier League (-2020) (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 3 | Spartans FC | 1 : 5 | Celtic FC | |
15:00 | 3 | Rangers FC | 2 : 1 | Farmington FC | |
15:10 | 3 | Glasgow City | 5 : 1 | Stirling Uni | |
15:30 | 3 | Motherwell FC | 0 : 4 | Hibernian FC |
Női NB I (3 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 13 | MTK Budapest | 0 : 2 | Diósgyöri | |
14:00 | 13 | MLE-Sportmap | 0 : 3 | Haladás | |
15:00 | 13 | Ferencváros | 3 : 1 | ETO FC Győr |
Women’s Premier Division (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | 1 | Kilkenny United | 1 : 10 | Shelbourne | |
14:00 | 1 | Limerick FC | 3 : 6 | Galway WFC |
Adran Premier (4 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
15:00 | 5 | Cardiff City | 2 : 0 | Pontypridd Utd | |
15:00 | 15 | Abergavenny | 1 : 1 | Rhyl | |
15:00 | 15 | Briton Ferry | 3 : 3 | Llandudno | |
15:00 | 15 | Swansea | 0 : 0 | Cardiff Met |
U17 EM Qualifikation (2 maçlar)
Saat | Maç günü | Karşılaşma | |||
---|---|---|---|---|---|
12:00 | 4 | Russland U17 | 0 : 3 | Niederlande U17 | |
17:00 | 4 | Serbien U17 | 2 : 3 | Schweiz U17 |
Düz sayılı doğum günler
Oyuncular | ||
---|---|---|
Nicole Südholt Karriereende |
45 J. | |
Shirley Smith Karriereende |
45 J. | |
Katrin Pösse SV Kettenkamp |
35 J. | |
Sunniva Wennersgaard Karriereende |
35 J. | |
Stefanie Öfferlbauer Karriereende |
35 J. | |
Lisa Belgrado vereinslos |
35 J. | |
Samantha Harze unbekannt |
25 J. | |
Mayara Almeida Grêmio Osasco Audax |
25 J. | |
Sarah Peterka unbekannt |
25 J. | |
Laëtitia Diko vereinslos |
25 J. | |
Madison Boyd vereinslos |
25 J. | |
Emily Kenshole vereinslos |
25 J. | |
Rebecka Ayranci Dahlberg vereinslos |
25 J. | |
Ranjana Chanu Sorokhaibam Gokulam Kerala FC |
25 J. | |
Hope Breslin Wellington Phoenix FC |
25 J. | |
Xana Ferreira vereinslos |
25 J. | |
Elma Kundić ŽNK Iskra Bugojno |
25 J. | |
Alina Knobloch TuS Issel |
25 J. |
Antrenör | ||
---|---|---|
Günter Linzatti Karriereende |
61 J. |